Obecny czas: Nie 4:02, 20 Paź 2019

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Czy warto jest pożyczać na wakacje
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 9:47, 17 Lut 2019 
Niemowa
Niemowa

Pewnie że warto! teściowa moja nie raz mówi że strasznie żałuje że żyła z teściem tak zachowawczo, zero wyjazdów tylko praca dom dzieci. I to jest święta prawda! ja tam bym brała pożyczkę i jechała, szkoda życia w końcu. Przez net weźmiesz, w Kredyt Ok całkiem przez sieć szybko i bez problemów. I jechać!

Nieprzeczytany postWysłany: Wto 16:33, 12 Mar 2019 
Niemowa
Niemowa

Lepiej skorzystaj z oferty AasaDlaBiznesu . Ta całkiem nowa firma udzielająca pożyczek pozabankowych na korzystnych warunkach cieszy się sporym zainteresowaniem klientów. Pożyczki dostępne są w wysokości nawet 10 tysięcy złotych, a zobowiązanie można rozłożyć nawet na 24 raty. Aby otrzymać pożyczkę, nie trzeba przedstawiać żadnych dokumentów potwierdzających dochody.

Nieprzeczytany postWysłany: Pon 15:45, 20 Maj 2019 
Bywalec
Bywalec

Zapewne wiele osób stwierdzi, że pożyczanie pieniędzy na wakacje nie do końca jest dobrym pomysłem. Jednak myślę sobie, że odpoczynek każdemy się przyda, tym bardziej, że mamy dzisiaj dostęp do takich produktów finansowych jak szybka pożyczka ze Smart Pożyczka . Można ją uzyskać bez zbędnych formalności, pierwsza jest darmowa i można dostać nawet do 2 tysięcy złotych, jako stały klient nawet do 7 tysięcy PLN :)

Nieprzeczytany postWysłany: Pią 13:44, 14 Cze 2019 
Niemowa
Niemowa

Kredyt na wakacje jest jak każdy inny. Ludzie biorą na Święta to czemu by nie brać na wakacje? Taka okazja zdarza się raz w roku więc raczej wypada gdzieś wyjechać. W tamtym roku brałem kredyt w https://salvusmoney.pl/ i wyjechaliśmy z rodziną na wakacje. Postaraj się skorzystać z porównywarki, to da ci najlepszy pogląd na to z jakimi kosztami będziesz musiał się później liczyć :)

Nieprzeczytany postWysłany: Nie 20:46, 23 Cze 2019 
Niemowa
Niemowa

Mnie jak nie stać to jadę gdzieś bliżej. Można na przykład pojechać na domki letniskowe. Można wypocząć na łonie natury i pozwiedzać troszeczkę. Noclegi Radawa - Lawendowa Polana to miejsce gdzie ostatnio wypoczywałam. Było super i dość tanio. Nie sądzę, że trzeba się aż zadłużać aby coś zwiedzić ;)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

Szukaj:
Skocz do: