Obecny czas: Sob 14:35, 21 Lip 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Co i jak kupują Polacy
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 9:44, 20 Mar 2018 
Niemowa
Niemowa

Ja niedawno kupiłem buty do biegania, ale dodatkowo postanowiłem zainwestować we wkładki ortopedyczne od https://podiomed.pl/, z uwagi na moje problemy z kolanami w przeszłości. Wkładki sprawdzają się świetnie, nie powodują żadnego dyskomfortu i biega mi się w nich o wiele lepiej.

Nieprzeczytany postWysłany: Pią 10:57, 23 Mar 2018 
Niemowa
Niemowa

Na pewno też kupują mnóstwo produktów przez internet takich jak: odzież, kosmetyki, różne gadżety. Sama lubię kupować przykładowo w drogerii online, nawet będę teraz zamawiać klej do rzęs https://puderek.com.pl/kleje-do-sztuczn ... 22-ml.html , bo kupiłam sobie jakiś czas temu rzęsy Ardell i nawet jeszcze nie miałam kiedy je wypróbować. Czytam, że ten klej jest bezbarwny i mocno trzyma rzęsy, dlatego myślę że warto go kupić.

Nieprzeczytany postWysłany: Pią 13:14, 23 Mar 2018 
Niemowa
Niemowa

Oj, kupują dużo rzeczy, chociażby klocki lego dla dziewczynek. Co tu dużo mówić, dzieciaki je uwielbiają dzięki ich różnorodności i dużemu potencjałowi do przerabiania według własnego pomysłu :) Szczególnie, kiedy ktoś im w tym pomaga.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

Szukaj:
Skocz do: