Obecny czas: Sob 9:43, 15 Gru 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: jak założyć własny sklep
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 11:37, 03 Paź 2016 
Niemowa
Niemowa

Chciałbym założyć własny sklep ale nie bardzo wiem co mam zrobić i jak to zrobić. Mam miejsce, mam hurtownie znajomą od której mógłbym brać towar, mam nawet ewentualnych przyszłych pracowników. Tylko nie wiem co i jak - w urzędzie pracy kazali się dowiedzieć samemu i przyjść z papierami. Są może jakies firmy, które pomagaja w tym formalnościach?

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 7:31, 05 Paź 2016 
Małomówny
Małomówny

Jest dużo firm specjalizujących sie w rozkrecaniu nowych inwestycji a nawet w pozyskiwaniu dodatkowych dofinansowan np. ze środków unijnych, wystarczy się porozglądać. W Twoim przypadku nieodzowna będzie również współpraca z bankiem w którym bez przeszkód będziesz mogła prowadzić konto firmowe. Ze swojej strony polecam: http://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta ... etowe.html bo to nowoczesna bankowośc na najwyższym poziomie.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 11:00, 05 Paź 2016 
Niemowa
Niemowa

Jest dużo poradników w necie. Trzeba tylko trochę poszperać. Naprawdę nie ma z tym problemu jeśli wie, czego się szuka.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 16:29, 07 Paź 2016 
Niemowa
Niemowa

No pewnie, nawet na chomiku można dużo znalezc fajnych informacji.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 12:30, 10 Paź 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Też mi się marzy otworzyć własny sklep internetowy a najlepiej z markową odzieżą. Biorąc za przykład taki sklep jak https://sneakershop.pl/ Mamy spore szanse na to że odniesiemy sukces. Przecież w dzisiejszych czasach młodzież chce nosić tylko taką odzież a rodziców co raz częściej stać na taki wydatek. Radzę się nad tym poważnie zastanowić ponieważ może być to żyła złota.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 12:28, 14 Wrz 2017 
Niemowa
Niemowa

Moim zdaniem warto zainwestować od razu w kupno gotowe spółki do kupienia. I na tej podstawie założyć sklep. Oszczędzasz w ten sposób czas i pieniądze potrzebne na rozkręcenie nowej działalności. Jest to bardzo opłacalne i inwestycja taka szybko się zwraca. Warto to przemyśleć.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 21:46, 24 Wrz 2017 
Niemowa
Niemowa

W wypadku e-sklepu myślę, że spokojnie można się porwać na https://www.arubacloud.pl/ . Współlokator mi o tym ostatnio wspominał, bo się zajmuje takimi rzeczami. Centra danych w standardzie Tier IV, czyli całkiem niezłym. W Polsce się mają ponoć otwierać. Poza tym fajna jest możliwość przetestowania wszystkiego na wersji próbnej przez 60 dni, a później też nie jest źle, bo 4 PLN za miesiąc z 1CPU z procesorem Intel Xeon, 1GB RAM i 20GB SSD. Wydaje się uczciwe.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 17:59, 29 Gru 2017 
Słuchacz
Słuchacz

A nie myślałaś, żeby założyć sklep internetowy? To naprawdę świetny biznes :) Zresztą teraz sprzedaż toczy się głównie w internecie. Dlatego ja założyłam sklep internetowy, który stworzyła dla mnie agencja interaktywna http://specialspace.pl/ ! Dzięki temu sklep jest naprawdę profesjonalnie zrobiony i klienci chętnie robią w nim zakupy, co niesamowicie mnie cieszy! :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 21:19, 31 Gru 2017 
Niemowa
Niemowa

Sklep internetowy to może być dobre rozwiązanie. Popatrz na oferty agencji, np. http://manley.pl i myślę, że znajdziesz odpowiednią ofertę dla siebie. Dziś w sieci o wiele więcej sprzedaje się niż stacjonarnie - pamiętaj o tym! :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 12:20, 03 Sty 2018 
Niemowa
Niemowa

Nie zapominajmy, że sklep internetowy wymaga kompleksowych zabezpieczeń danych. Konieczny jest więc certyfikat SSL. Jeśli jest on wdrażany w trakcie użytkowania serwisu należy zwrócić uwagę na szereg zadań, które należy wykonać, aby zmieniona struktura adresów URL nie wpłynęła na pozycję sklepu w wyszukiwarce. Artykuł https://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-p ... o,101.html doskonale opisuje to zagadnienie. :)

Temat postu: Re: jak założyć własny sklep
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 6:59, 08 Cze 2018 
Słuchacz
Słuchacz

Przy sklepie online ważny jest też przeprowadzony z głową marketing, pozycjonowanie strony itd. A zanim na stronie naszego sklepu będzie duży ruch generujący sprzedaż możecie posiłkować się sprzedażą przez inne kanały. Ostatnio dobrą opcja jest sprzedaż na Arena.pl. Jest to portal, na którym swoje towary sprzedają różne firmy.

Nieprzeczytany postWysłany: Czw 13:38, 14 Cze 2018 
Niemowa
Niemowa

Na początku wypadałoby mieć jakiś konkretniejszy pomysł, bo tak naprawdę sprzedawać można wszystko. Ja radziłby rozważyć otwarcie sklepu stacjonarnego, który oferowałby też sprzedaż internetową. Sprzedaż hurtowa suplementów diety jest naprawdę opłacalna, więc zyski z czasem mogą być bardziej niż zadowalające. ;)

Nieprzeczytany postWysłany: Pią 9:56, 22 Cze 2018 
Niemowa
Niemowa

Niestety nie dużo wiem jeżeli chodzi o sklepy internetowe chociaż szczerze przyznam, ze sam kiedyś chciałem coś takiego otworzyć. Dobre podejście do tematu, przemyślane i chwytliwa reklama może zagwarantować sukces i znacznie lepsze warunki finansowe niż teraz... kto wie, może jeszcze się odważe :)

Nieprzeczytany postWysłany: Śro 11:32, 04 Lip 2018 
Niemowa
Niemowa

Myślę, że super reklamą dla sklepu będzie loteria promocyjna. Najlepiej zorganizuje ją profesjonalna firma, np. ta https://www.motivationdirect.pl/oferta/loterie-i-konkursy/loteria/ . Przeprowadziłam coś takiego w swoim sklepie i akcja spotkała się z wielkim zainteresowaniem.

Nieprzeczytany postWysłany: Pią 10:14, 13 Lip 2018 
Niemowa
Niemowa

Jeżeli w najbliższym czasie planujecie zakup kasy fiskalnej to w czerwcu wyszły na ten temat nowe przepisy (patrz - Zasady Ogólne) . Zgodnie z nimi od 1 października będą obowiązywać kasy online. Wprawdzie ich obowiązkowe wprowadzenie będzie rozłożone w czasie ale po co tracić dwa razy pieniądze. Firmy dostarczające kasy fiskalne na rynek złożyły właśnie wnioski o homologację swoich kas online. Niestety zazwyczaj trwa to około trzech miesięcy.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

Szukaj:
Skocz do: