Obecny czas: Sob 7:20, 18 Sie 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 16:23, 01 Sie 2017 
Bywalec
Bywalec

Powiem szczerze, że sama nigdy nie korzystałam z takiej opcji. Niemniej jednak jeżeli o ubezpieczenia chodzi, bardzo szeroką i ciekawą ich ofertę znajdziemy w PHU Zgoda http://www.phuzgoda.pl/ . Stawki w tym przypadku są naprawdę przystępne, a jednocześnie polecając tą ofertę znajomym, możemy dodatkowo zarobić. W związku z czym na pewno warto opcję tą wziąć pod uwagę.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 9:59, 29 Gru 2017 
Słuchacz
Słuchacz

Ja korzystałam z kilku kalkulatorów i w moim przypadku najkorzystniejsze warunki otrzymałam wybierając ofertę http://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/ubezpieczenie-ac/ Ubezpieczenie autocasco jest dobrowolne, ale jego zakup gwarantuje komfort i poczucie bezpieczeństwa. Dzięki tej polisie po kolizji czy uszkodzeniu przez kogoś auta, nie trzeba wydawać pieniędzy na naprawę z własnej kieszeni, a dodatkowo zyskuje się profesjonalne wsparcie w załatwianiu wszelkich formalności.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 10:45, 29 Gru 2017 
Niemowa
Niemowa

Najlepiej pójść do jakiegoś centrum ubezpieczeń, która ma ofertę wielu ubezpieczycieli i tam poprosić o najkorzystniejszą wycenę. Kalkulatory on-line nie zawsze są aktualne.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: