Obecny czas: Sob 17:47, 14 Gru 2019

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dobry dentysta
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 16:53, 05 Lut 2016 
Niemowa
Niemowa

Jak myślicie, co ile miesięcy się powinno chodzić do dentysty na kontrolę? ja słyszałem żę koło pol roku trzeba się pojawić, więc muszę się wybrać, a że przeprowadziłem się niedawno to zacząłem szukać dobrego dentysty i trafiłem na ten gabinet: http://blaskusmiechu.pl/profilaktyka/lapisowanie/ ktoś może coś o nich powiedzieć? Oferta wygląda bardzo ciekawie.

Ostatnio edytowany przez antonibytom, Sob 17:54, 13 Lut 2016, edytowano w sumie 1 raz

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 10:48, 09 Lut 2016 
Niemowa
Niemowa

Nie znam tego gabinetu. Leczę się od lat w eskulap-stomatologia.pl usługi dentystyczne

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 14:13, 23 Lut 2016 
Niemowa
Niemowa

Najlepiej jest chodzić raz na pół roku. Jak będziemy tego pilnować to nie powinno się nic złego dziać z naszymi zębami.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 12:46, 01 Mar 2016 
Niemowa
Niemowa

Ja chodzę raz na rok i w zupełności mi to wystarcza :D zazwyczaj kończy się jedynie na kontroli, mam dość mocne zęby i dbam o nie.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 8:52, 09 Mar 2016 
Niemowa
Niemowa

Teoretycznie raz na sześć miesięcy powinniśmy się pojawiać u stomatologa, ale mało kto tego pilnuje. Większość ludzi chodzi dopiero jak odczuwa ból, czyli znacznie za późno :(

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 11:32, 28 Kwi 2016 
Słuchacz
Słuchacz

bardzo dobre porady dentystyczne możecie znaleźć na tym forum http://www.dentysta.eu/forum/porady-dentystyczne-2/zab-po-kanalowym-leczeniu-1840/, ja czasami tam zaglądam i proszę o pomoc fachowców

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 9:55, 29 Kwi 2016 
Niemowa
Niemowa

Polecam przychodnię Miladent, oddział na Rajskiej w Gdańsku. Przyjmują na NFZ, za dodatkowe usługi tylko się dopłaca. Młodzi, ale fachowi lekarze. W dodatku sympatyczni (i przystojni ;)).

Mąż leczył się u dr Igora Foltyna, ja u dr Piotra Lenarczyka. Obu panów z czystym sumieniem polecam (u dr Piotra zawsze prosiłam o podwójne znieczulenie i nigdy nie było z tym problemów).

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 21:07, 29 Kwi 2016 
Niemowa
Niemowa

Co ile miesięcy musimy chodzić na kontrole ? tego nie wie nikt heh każdy chyba indywidualnie sobie to ustala w zależności na podatność zębów na psucie się

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 6:57, 26 Maj 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Warto chodzić na kontrole 2 razy w roku i robić z zębami gdy się coś zauważy, bo potem pozostają już tylko implanty. Moja babcia miała robione niedrogie implanty w Katowicach i sobie chwali, ale zawsze mówi, że o prawdziwe zęby trzeba dbać jak najdłużej.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 9:25, 26 Maj 2016 
Niemowa
Niemowa

Ja bardzo dbam o swoje zęby właśnie bym musiała iść do dentysty z nimi do sprawdzenia czy nie ma jakichś dziur :(

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 9:47, 26 Maj 2016 
Niemowa
Niemowa

Ja mam problemy z cera i nie wiem czy wiecie, ale stan zebow bardzo odzialywuje na stan skóry, dlatego chodze na kontrole z czestotliwoscia 3ech miesiecy. Ze swojej strony polecam Dentonice, moj najlepszy dotychczas dentysta, Trzebnica, Wołów i inne oddziały, polecam :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 14:50, 09 Cze 2016 
Niemowa
Niemowa

Poważnie jest związek między stanem zębów i skóry? Nie wiedziałam. Dentysta też nigdy mi tego nie mówił.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 17:04, 09 Cze 2016 
Niemowa
Niemowa

tiri napisał(a):
Poważnie jest związek między stanem zębów i skóry? Nie wiedziałam. Dentysta też nigdy mi tego nie mówił.

Naturalnie, każdy ząb konweniuje z danym organem człowieka. Za to organy mogą odpowiadać za różne schorzenia, jak np. problemy ze skórą. W internecie znajdziesz fajną mapkę zębów. Polecam, temat niezwykle ciekawy.

Jednemu ze swoich dentystów zaniosłem właśnie taką mapkę i zaczął się tym interesować. Tak jak Ty, tiri, ten dentysta nigdy wcześniej o tym nie słyszał. Widocznie w szkole o tym nie uczą. Za to po przeprowadzce odnalazłem przez medistore dentystę, który znał się na rzeczy. Odczułem, jakby stomatologia była mu przeznaczona.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 10:56, 20 Cze 2016 
Niemowa
Niemowa

Idę oglądać tę mapkę zębów. Od lat mam problemy ze skórą, może to właśnie wina zębów?

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 12:16, 13 Maj 2017 
Niemowa
Niemowa

ja chodzę do dentonica i naprawdę bardzo sobie chwalę ten zakład bez zbędnego gadania robią szybko robotę i tanio jak na dentystę to nie wiem czy nie za tanio, stąd też mają tam taki ruch :) http://trzebnica.dentonica.pl/ sprawdź co i jak może cennik się zmienił ale nie sądzę, chodze z dziećmi i żoną nikt nie narzeka to chyba ok, albo bojasię powiedzieć? haha

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Szukaj:
Skocz do: