Obecny czas: Sob 15:33, 15 Gru 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Jak pozbyć się pryszczy?
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 16:35, 13 Wrz 2016 
Niemowa
Niemowa

Miejscowość: Poznań
Zna ktoś jakiś środek, który pomoże mi na trądzik? Borykam się z tym od dawna i już nie wiem co zrobić... Byłam u tylu dermatologów, że zliczyć się nie da. Pani w aptece poleciła mi http://pomocdlacery.pl/tormentiol-cena- ... a-tradzik/ ale stosuję już któryś tydzień i słowo honoru, że w ogóle nie pomaga... Może jakieś tabletki byłyby lepsze? pomocy!

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 4:40, 19 Wrz 2016 
Niemowa
Niemowa

Ja przemywałam twarz wyciągiem z łopianu i mniszka lekarskiego. Polecam! A swoją drogą spokojny sen też pomaga walczyć z trądzikiem. Jak chrapiesz, masz chore zatoki to z tego powodu też możesz mieć pryszcze :) Poczytaj na www.oddychanie.pl o chrapaniu itp.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 13:08, 25 Wrz 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Ja bym Wam radziła przy trądziku uważać na to jak myjecie twarz. Woda z kranu czasem wręcz szkodzi. I tu może się sprawdzić taka woda termalna http://www.joy.pl/uroda/4463/wlasciwosc ... oche-posay Cera trądzikowa jest bardzo delikatna i trzeba na nią uważać.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 7:35, 26 Wrz 2016 
Niemowa
Niemowa

Jest wiele sposobów ale ja polecam mydła naturalne lavea bardzo dobrze nawilżają skórę i własnie ją czyszczą z toksyn przez co na spokojnie te pryszcze ci zejdą.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 5:40, 04 Paź 2016 
Niemowa
Niemowa

Czasem tego typu problemy tkwią głębiej. Jeżeli chodzi o twarz to np. na zmarszczki możesz wykonać lifting (tu masz opis zabiegu www.lineacorporis.pl) ale na trądzik to szukaj przyczyn w organizmie. Zacznij od odtrucia ziołami, np. mniszek lekarski.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Szukaj:
Skocz do: