Obecny czas: Czw 21:01, 18 Lip 2019

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ośrodek leczenia uzależnień
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 11:01, 11 Mar 2019 
Słuchacz
Słuchacz

Trudny dla mnie temat, ale w końcu zdecydowałem się nim podzielić. Mój ojciec, a razem z nim cała rodzina przeszliśmy przez bardzo trudny okres w życiu. Postanowiłem podzielić się tym doświadczeniem i polecić ośrodek, w którym ojciec odbył terapię, bo wiem, że wiele osób wstydzi się mówić o tym problemie. Ja też się wstydziłem, bałem się prosić o pomoc, a ona była niezbędna do lepszego życia, które w końcu odzyskaliśmy. Teraz z całego serca polecam specjalistów z ośrodka terapii uzależnień - http://e-odwyk.pl/. Podejmowane jest tam leczenie różnych uzależnień - od alkoholu, narkotyków, hazardu, ale też leczone są zaburzenia odżywiania. Często cała rodzina odczuwa skutki choroby jednej osoby, dlatego w ośrodku jest też oferowana terapia rodzinna czy konsultacje dla członków rodziny. Podczas takich konsultacji zdobyłem cenne informacje, które pomogły mi zrozumieć ojca i pomóc mu wrócić do funkcjonowania w naszym rodzinnym życiu po odbytej terapii. Jestem wdzięczny za pomoc i wsparcie terapeuty z tego ośrodka i polecam ten wybór. Dla nas wiązał się z daleką drogą odbywaną kilka razy między miejscem zamieszkania a ośrodkiem, ale zauważyłem, że zmiana otoczenia miała na ojca zdecydowanie pozytywny wpływ. A w ośrodku miał zapewniony nocleg i wyżywienia i co najważniejsze - stałą opiekę specjalistów.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: