Obecny czas: Wto 22:00, 23 Paź 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 12:50, 03 Lis 2014 
Małomówny
Małomówny

W takim razie ja również dodam coś od siebie. Czy Wasi mężczyźni równiez mają taką awersję do zakupów i chodzenia po galeriach handlowych? Mojego na przykład bardzo ciężko jest gdziekolwiek zaciągnąć ponieważ broni się przed tym jak tylko może. Obecnie zamawiam mu ubrania przez internet.
Dwa razy już zrobiłam zakupy w sklepie Dilano: http://www.dilano.pl/ - o tutaj mozecie sobie przejrzeć jakie tanie ubrania tam mają. Jestem zadowolona. Duży wybór fajnych ciuchów, niskie ceny ( jak na największych wyprzedażach w sieciówkach ) oraz nie ma problemu z dobraniem odpowiedniego rozmiaru ( maż jest dość słusznych rozmiarów mężczyzną ale są tam również większe ubrania...).

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 8:52, 04 Sty 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Całkiem niedawno, bo zaledwie miesiąc temu odkryłam tą stronę http://domyslenia.com . Jest to strona z sentencjami w formie obrazków, które są idealne do udostępniania np na Facebooku. Bardzo często udostępniam jakiś obrazek jak nie chcę pisać postu i uważam, że obrazek dobrze zobrazuje mój nastrój.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 13:35, 30 Sty 2016 
Niemowa
Niemowa

Jeżeli ktoś potrzebuje umieszczam sklep internetowy z bielizną Kilkanaście kolorów oraz wzorów to nasz propozycja dla kobiet dla których bielizna to coś więcej.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 13:08, 09 Lut 2016 
Niemowa
Niemowa

Jakie Gry Automaty online? Poleci mi ktoś stronę www? Szukam sprawdzonych maszyn do gry, najlepiej z atrakcyjnymi bonusami

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 22:08, 07 Mar 2016 
Niemowa
Niemowa

Uważam, że warto zajrzeć na portal www dr stycznia Mnóstwo praktycznych informacji na temat medycyny estetycznej

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 8:25, 08 Mar 2016 
Słuchacz
Słuchacz

No to ja teraz chciałbym się z Wami czymś podzielić. Mam małe biuro rachunkowe i pracuje z domu. Ostatnio szukałem jakiś gadżetów aby dobrze wyposażyć swoje biuro. Spodobała mi się oferta http://www.viperprint.pl/kalendarze Niby to tylko detale ale uważam że takie kalendarze są niezbędne w każdym biurze. Zgodzicie się ze mną ? ;)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 11:18, 05 Kwi 2016 
Niemowa
Niemowa

Moim zdaniem najważniejszy jest sztab specjalistów, który podpowie nam jak założyć firmę przez internet Zakres pomocy obejmuje umowy, sprawy urzędowe, spadki ale również zakres prawa cywilnego, karnego oraz prawo rodzinnego.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 16:32, 02 Sie 2016 
Bywalec
Bywalec

Sama mam całkiem sporo ulubionych miejsc w sieci i jednym z nich jest bez wątpienia kinga.com.pl. Można tam kupić wyjątkową bieliznę i to nie tylko takie elementy garderoby jak figi majtki , ale również piękne biustonosze, półgorsety i wszystko to, co sprawia, że kobieta czuje się pięknie i zmysłowo.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 7:39, 16 Sie 2016 
Małomówny
Małomówny

Odkąd założyłam sklep internetowy coraz mocniej interesuje sie reklamą w sieci, już wiem ze żeby zaistnieć w swiadomosci potencjalnych klientów musimy mieć bardzo dobrze przemyślaną strategie marketingową. W zdobywaniu nowej wiedzy pomagają mi blogi takie jak: http://feedink.com/pl/basic-information ... uct-feeds/ to porcja solidnej wiedzy która przyda się wszystkim e-businessmanom.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 12:34, 25 Sie 2016 
Niemowa
Niemowa

:D

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 13:29, 29 Sie 2016 
Niemowa
Niemowa

Jakiś czas temu wpadłem na ciekawa stronę odzieżową, ale szukam jeszcze czegoś, może coś polecicie ?

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 17:46, 10 Lip 2017 
Niemowa
Niemowa

też uważam, ze kalendarze reklamowe są niezbędne w każdej firmie

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 14:50, 09 Gru 2017 
Niemowa
Niemowa

Moją ulubioną stroną internetową jest serwis z typami bukmacherskim. Można tam też dostać kod promocyjny Totolotek. Fajna sprawa. Czasem obstawiam i nawet wygrywam :D

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 22:54, 12 Sty 2018 
Niemowa
Niemowa

Moją ulubioną stroną jest ten blog o odchudzaniu - integratore brucia grassi

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Szukaj:
Skocz do: