Obecny czas: Wto 11:31, 23 Paź 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Masz czyste biuro?
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 17:30, 26 Lis 2015 
Niemowa
Niemowa

Czy często sprzątasz w swoim biurze? Nie masz wynajętej firmy sprzątającej więc pewnie porządki robisz rzadko. A co powiesz na tanie sprzątanie biur w Łodzi ? Zajmiemy się wszystkim czym chcesz!

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 13:18, 11 Lut 2016 
Niemowa
Niemowa

Poza czystością niezwykle ważne jest odpowiednie rozliczenie faktur. Sam korzystam z firmy rozliczeniowej księgowość gdańsk O nic nie muszę się martwić. Polecam wszystkim. Rzetelni i dokładni pracownicy.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 8:23, 08 Mar 2016 
Słuchacz
Słuchacz

A pewnie że mam czyste biuro. Zawsze dbam o to aby był porządek i całe biuro było przy tym dobrze wyposażone w niezbędne akcesoria takie jakie można znaleźć na http://www.viperprint.pl/produkt/PA001 Ogromny wybór i cenowo wygląda to na prawdę dobrze. Zwłaszcza jeśli decydujemy się na zakup hurtowy. Polecam zapoznać się z ich ofertą ;)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 7:40, 11 Sie 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Mnie jest potrzebna nie tylko firma sprzątająca, ale także nowe biuro dla moich pracowników. Obecne biuro mojej firmy jest małe i ma bardzo niski standard. To wszystko odbija się na moich pracownikach, bo nie mają dobrych warunków w miejscu pracy i coraz gorzej pracują. Chciałabym to zmienić i dlatego chciałabym wynająć nowoczesne biuro. Myślałam o jednym z tych http://www.officemap.pl/search/list/?city=warszawa . Co sądzicie o lokalach w Ochocie? Poza tym możecie mi polecić jakąś firmę sprzątająca, która przychodziłaby raz w tygodniu?

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: