Obecny czas: Wto 15:02, 23 Paź 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 180 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 18:40, 22 Sie 2010 
Praktyk
Praktyk

Zakładając, że krytyka jest twoim nurtem przewodnim w życiu prywatnym, to mogę tylko współczuć. Wnioskuje też, że zamieniając naszego burmistrza z burmistrzem Janowa nie zmieniło by się za wiele, bo krytykować zawsze coś trzeba (to takie trendy! wyróżnia nas spośród innych nacji) i suma sumarum ilość krytycznych postów była by taka sama? Stałeś się monotonny, jak widzę twój nick tu albo na innym portalu biłgorajskim to jak zwykle: ble, ble, ble Rosłan źle. ble, ble Rosłan musi odejść. ble, ble jego czas już minął i tak w kółko. Wrażenie jakie pozostawiasz to jak starszy człowiek z głęboko posuniętą demencją któremu ktoś coś szepnął i ten powtarza przy każdej okazji.
Generalnie - wyluzuj! świat nie jest taki zły :wink:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 20:11, 05 Wrz 2010 
Niemowa
Niemowa

Miejscowość: biłgoraj
Panie Burmistrzu mam cztery szybkie pytanka
1) czy zamierzacie państwo poprawić trybunę na OSIR to znaczy zabudować taylną scianę np. pleksą albo szkłem?
2) na jakim etapie jest połączenie Poniatowskiego z Zamojską -kiedy można się spodziewać ogłoszenia przetargu na budowę?
3) czy prawdą jest iż prace nad przebudową drugiego etapu Zamojskiej rozpoczną się jeszcze w tym roku?
4) i czy miasto może nakazać PGE likwidację naziemnych linii wysokiego napięcia miały one być likwidowane przy okazji budowy nowych ulic a nie są dlaczego?(np. ul. Cicha ,Okulickiego,Polna).
Dziękuję

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 19:53, 18 Wrz 2010 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgo
Panie Burmistrzu, zauważyłem dziś, że na jednym z odremontowanych budynków przed UM ponownie zawisła duża reklama. Myślę, że UM powinien dawać dobry przykład mieszkańcom i dbać o wygląd miasta (zwłaszcza Placu Wolności). Czy jest szansa na odsłonięcie nowej elewacji tego budynku?

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 19:39, 01 Gru 2010 
Bywalec
Bywalec

Miejscowość: Biłgoraj
panie Burmistrzu Jak wygląda sytuacja z Obwodnicą Północną? Ostatnio była informacja że w ciągu 2 tygodni, które właśnie mijają, sprawa sie wyjaśni.
2. Co oznacza obwieszczenie Wojewody o zgodzie na przebudowe ul. Kościuszki i Zamojskiej w trybie natychmiastowym? Czy oznacza to wreszcie długo oczekiwany remont w/w ulic?

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 18:32, 02 Gru 2010 
Niemowa
Niemowa

Miejscowość: biłgoraj
Nasz Burmistrz zamilkł, nie odpowiada nam już chyba ze dwa miesiące. I to wcale nie wynik ciszy wyborczej.Pewnie nie ma dla nas dobrych wieści. Odpowiedz co z obwodnicą przyszła ale jest pewnie zła i dlatego Cisza.To że są pozwolenia na budowę Kościuszki i Tarnogrodzkiej nie znaczy że będą robione, decyzja zapadnie w przyszłym roku w sejmiku woj. Ciąg komunikacyjny Cicha Konopnickiej itd. nie ukończony w terminie jakość prac pozostawia tam wiele do życzenia no ale trzeba będzie odebrać bo przepadnie dotacja.
Dobre wieści jednak są rozpoczyna się rozbudowa BCK a w przyszłym tygodniu poznamy wykonawcę Poniatowskiego (mam nadzieję że to nie będzie ta firma z Kraśnika).
Czekamy na Pana Panie Burmistrzu kimkolwiek Pan będzie.
Pozdrawiam

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 10:21, 04 Maj 2011 
Bywalec
Bywalec

Jak była kampania to i był czas na odpisywanie i informowanie mieszkańców o bierzących sprawach w mieście. Jak juz pana wybrano poraz kolejny to już pan nie czuje sie do odpisywania? a szkoda. mimo nikłej nadziej mam nadzieje że pan odpisze a moje pytania
1. Jak wygląda sprawa z obwodnicą północną i ul. Koszciuszki i zamojską? kiedy bedzie wiadomo czy dostaniemy dofinansowanie?
2. Kiedy rozliczy pan swoich pracowników za mizerną skuteczność pozyskiwania środków unijnych?
3. Jakie działania poczyna miasto w celu ściągniecia nowych inwestorów w mieście? Widzimy teraz co sie dzieje jak najwiekszy pracodawca w mieście BRW ma kłopoty, gdzie Ci ludzie mają pójść do pracy skoro wszystko oparte jest na BRW?
4. Dlaczego inne miasta są czyste a nasze wygląda jak śmietnik? Mieszkańcy są wszedzie tacy sami, problem tkwi w rozporządzeniach i braku respektowania prawa. Prawo nie respektują ludzie kiedy nie rozi im za to żadna kara.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 22:50, 06 Maj 2011 
Profesjonalista
Profesjonalista

Miejscowość: Tewkesbury
Mac, burmistrz nie ma obowiazku odpowiadac na tym forum na pytania jakie mu zadajesz. Chce to odpowie, nie chce, nie odpowie. Jego wybor.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 12:14, 07 Maj 2011 
Bywalec
Bywalec

czy ja gdzieś żadam odpowiedzi? Wiem dobrze że jest ona zależna od dobrej lub braku woli burmistrza. Zaznaczyłem tylko fakt że przed wyborami jakoś burmistrz znajdywał czas i wole aby odpowiadać na pytania. Obecnie kiedy został już wybrany oraz kolejne wnioski o dofinansowanie przzepadają najwidoczniej nie widzi konieczności odpowiadania na pytania

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 14:46, 07 Maj 2011 
Małomówny
Małomówny

Miejscowość: biłgoraj-śródmieście
Panie Burmistrzu ja mam takie pytanie na temat dlaczego jak pan jedzie na spacer ze swoimi pupilkami nad zalew Bojary to pieski te nie są na smyczce a i też brak im kagańców ?? A byłem świadkiem jak obskoczyły one przechodniów i nie zwracały one nawet uwagi na to że je próbował Pan odwołać ?? Dopiero jak Pan zaczął biegać w koło i je odganiać zaczęły reagować,ale też do końca nie chciały odpuścić. Ja akurat nie boję się takich reakcji psów czy też innych zwierząt wiem jak mam się zachować,ale takich osób jak ja jest mało. Co by było gdyby to było dziecko i wpadło by w panikę i pies by zaatakował ?? Smycz i kaganiec to nie są duże koszta szczególnie dla takiej osoby jak Pan. A ogólnie w Polskim prawie jest zapis regulujący ten obowiązek o kagańcach i smyczach.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 22:42, 08 Maj 2011 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgo
Trzeba było nad zalewem się zapytać ;)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 18:48, 04 Cze 2012 
Bywalec
Bywalec

Witam, chciałem panu (oraz wszystkim mieszkańcom) pogratulować uzyskania dofinansowanie na przebudowe głównych ulic miejskich oraz budowe Obwodnicy Biłgoraj, ale również na ul. targowa i zalew. Naprawde jest to ogromny sukces. Moja uwaga aby dopilnować jakości aby nie powtórzyła sie sytuacaj jak z ul. Wiejską. Chciałem również zwrócić uwage że na allegro jest do kupienia działka 100ha w okolicach Biłgoraja. Może jest to szansa na pozyskania dużej działki którą w przyszłości można byłoby uzbroić za pieniadze unijne i sprowadzić nowych inwestorów. Od razu zastrzgam że nie wiem gdzie leży działka, zapewne w gmine ale może jest możliwość jakiegoś porozumienia z Gmina i pozyskania jej razem. może na zasadzie że jeśli działka leży na terenia gminy to gmina sie zobowiązuje do przekazywania Miastu 50% podatków płynących z "działki"
Jeszcze raz Gratulacje

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 20:15, 06 Cze 2012 
Moderator
Moderator

Panie Burmistrzu, czy kiedykolwiek doczekamy sie normalnego parkingu koło dworca? Jeszcze przydałoby się rondo jakies koło kościoła w puszczy, ale to tylko moje pobożne życzenie. Przykro mi jak odwiedzam moje rodzinne miasto i widzę, ze tak naprawde niewiele sie zmienia :(

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 18:15, 19 Lut 2016 
Niemowa
Niemowa

:D

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 16:09, 06 Paź 2016 
Niemowa
Niemowa

ciekawe

Temat postu: Re: Wywiad z Burmistrzem Biłgoraja Januszem Rosłanem
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 8:26, 26 Kwi 2018 
Niemowa
Niemowa

Czytałem ten wywiad dwukrotnie i nic nowego nie dowiedziałem się co było mówione w 2014 roku.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 180 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: