Obecny czas: Nie 21:16, 22 Lip 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Upadłość konsumencka a małżonek
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 10:55, 14 Sie 2016 
Małomówny
Małomówny

Chciałabym ogłosić upadłość. Długi powstały w trakcie małżeństwa. Jak wygląda sytuacja czy mąż też musi ogłosić upadłość?? Czy urządzenia które są potrzebne do pracy zarobkowej męża będą zabrane?? Ewentualnie jak upadłość, proces upadłości wpływałby na małżonka i dziecko? Z góry dziękuję
Jeżeli temat był opisywany a mi on umknął przepraszam i proszę o info.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 7:41, 16 Sie 2016 
Małomówny
Małomówny

Dobre pytanie, sama nie wiem jak to wygląda mimo ze mój mąż powoli przymierza się do ogłoszenia upadłości firmy. Ma on własne konto indywidualne i firmowe, a ja prowadzę własny budżet z kontem w bzwbk: http://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta ... rdowe.html zastanawiam się czy upadłosć firmy jakkolwiek wpłynie na poziom mojego zycia, jak myślicie?

Temat postu: Re: Upadłość konsumencka a małżonek
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 10:14, 16 Sie 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Fiona napisał(a):
Chciałabym ogłosić upadłość. Długi powstały w trakcie małżeństwa. Jak wygląda sytuacja czy mąż też musi ogłosić upadłość?? Czy urządzenia które są potrzebne do pracy zarobkowej męża będą zabrane?? Ewentualnie jak upadłość, proces upadłości wpływałby na małżonka i dziecko? Z góry dziękuję
Jeżeli temat był opisywany a mi on umknął przepraszam i proszę o info.

Jeśli nie macie rozdzielności małżeńskiej to nie będzie łatwo. Proponowałbym na początku ustalić rozdzielnosć małzenską. Wiem,że obie osoby mogą ogłosić upadłość konsumencką. Nie wiem czy o niej czytałaś ale wcale nie jest to takie proste. Nie kazdy moze ogłosić upadlość i nie wszystkie długi moga zostać wyczyszczone. Sporo zapytań w temacie jest na tym forum:
http://www.forum-kredytowe.pl/tagi/upad ... encka.html

Dopytaj się tutaj.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Szukaj:
Skocz do: