Obecny czas: Wto 0:45, 20 Lut 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Na którego z kandydatów oddasz swój głos
Marian Klecha (KWW Mariana Klecha - Nasz Biłgoraj) 12%  12%  [ 4 ]
Benedykt Miszkin (Platforma Obywatelska) 24%  24%  [ 8 ]
Czesław Bakota (KWW BPS) 6%  6%  [ 2 ]
Janusz Rosłan (KWW Janusza Rosłana) 48%  48%  [ 16 ]
Zygmunt Dechnik (Fundacja XXI) 9%  9%  [ 3 ]
Razem głosów : 33
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kandydaci na burmistrza miasta
PostWysłany: Sob 16:57, 06 Lis 2010 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgoraj
W wyborach weźmie udział 5 kandydatów, a na kogo Wy drodzy forumowicze oddacie swój głos i dlaczego właśnie na tego kandydata. Zapraszam do dyskusji.

Temat postu:
PostWysłany: Sob 21:09, 06 Lis 2010 
Praktyk
Praktyk

Mój głos pójdzie pewnie na Rosłana, ale waham sie też nad Myszkinem Reszty nie biorę pod uwagę. NIe te lata, nie te wizje.

Temat postu:
PostWysłany: Nie 5:41, 07 Lis 2010 
Moderator
Moderator

Na Janusza oczywiście. Największa obawa, że Dechnik mu odbierze część głosów i jeszcze się Klecha dobierze, ale oby nie. Jak czytam te jego wywiady w Nowej i na portalach internetowych to mi się niedobrze robi.

Temat postu: Głosowanie na burmistrza
PostWysłany: Nie 8:28, 07 Lis 2010 
Niemowa
Niemowa

Mimo głosów przeciwnych jakie na różnych forach się pojawiają,niezmiennie jestem zwolennikiem p.Rosłana,który znajomością zagadnień związanych z funkcjonowaniem miasta,kulturą osobistą i uczciwością pozostawia innych kandydatów daleko za sobą.

Temat postu:
PostWysłany: Nie 12:40, 07 Lis 2010 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgo
Myślę, ze Dechnik i Bakota nie mają szans. Ciekawą alternatywą wydaje się Miszkin. Podobają mi się jego pomysły, które zdecydowanie wyróżniają się spośród konkurentów i nawet gdyby udało mu się zrealizować tylko część z nich to byłoby nieźle.

Za tydzień ma się odbyć debata w UMCSie transmitowana na bilgoraj.com.pl Zobaczymy jak tam zaprezentują się kandydaci.

Temat postu:
PostWysłany: Nie 16:43, 07 Lis 2010 
Małomówny
Małomówny

debata w UMCS śmiech na sali rozmowa trzech dyletantów z dwoma profesjonalistami
bo o czym rozmawiać z Klechą , Bakotą i Myszkinem ??? O ich wizjach !!!! - od wizji to są wróżki i czarownice

Temat postu:
PostWysłany: Nie 17:27, 07 Lis 2010 
Moderator
Moderator

Osobiście popieram Janusza i na niego oddam swój głos. Na tle reszty wyróżnia sie jeszcze Dechnik.

Temat postu: na burmistrza
PostWysłany: Pon 16:33, 08 Lis 2010 
Małomówny
Małomówny

Miejscowość: Bilgoraj
Dechnik jest wredny przebojowy ma znajomości i myślę,że nie da się kosciolowi. Nie lubię go, ale teraz tylko tacy się przebiją.

Temat postu:
PostWysłany: Pon 19:02, 08 Lis 2010 
Stały bywalec
Stały bywalec

Dzisiaj w LO im. Dechnika odbyła się debata kandydatów na burmistrza miasta. Przyszedł tylko Rosłan i Klecha. Moim zdaniem to skandal. Jeżeli nie było jakiś ważnych powodów, dla których nie przyszli to jest to lekceważenie wyborców i kompromitacja. No, ale ja mogę być stronniczy, bo startuję z listy Rosłana:).

Temat postu:
PostWysłany: Wto 15:58, 09 Lis 2010 
Małomówny
Małomówny

na spotkaniu tylko klecha i Rosłan ale czemu się dziwić. wystarczy prześledzić "proces " startu na burmistrza kolejnych kandydatów i ich wiedzę na temat funkcjonowania miasta

- Rosłan : burmistrz obecny ,więc niejako z obowiązku podobający się jednym kontrowersyjny dla drugich , ale jeszcze taki się nie urodził co by wszystkim dogodził
- Klecha : twardogłowy niereformowalny kończący kadencję w szkole więc trzeba jeszcze się załapać zawsze to parę groszy wpadnie ,a odpowiedzialność zerowa kumple z dawnego układu gdy był w RM poprą , gdy minie jego kadencja nawet do kolejnej nie będzie startował bo wiek i zdrowie nie pozwalają
- Bakota : dawny dyrektor facet z pomysłem niestety kolega po fachu Klecha odbił mu elektorat związany z Pis przez co musiał związać się z mało znaczącą partyjką reprezentującą mieszkańców Biłgoraj
- Dechnik : gość który liczy na pomyłkę wyborców kojarzącą go z zupełnie innym "Dechnikiem' a popieranym przez XXI , jednocześnie gwóźdź do trumny Rosłana , gdyż w przypadku II tury wyborów partia czyli XXI może stawiać warunki Rosłanowi odnośnie jego poparcia
- Myszkin : facet wizjoner mający niewielkie pojecie o potrzebach miasta , natomiast posiadający wizje , wystawiony przez PO ale tylko dlatego ,bo biłgorajskie struktury PO nie miały po prostu kogo wystawić na burmistrza

Więc nie ma się co dziwić że było ich tylko dwóch - pozostali mają bardzo mało do powiedzenia , a na pytania młodzieży praktycznie nie byli by w stanie oddać nie wymijającej zadanie pytanie odpowiedzi

Temat postu:
PostWysłany: Wto 16:33, 09 Lis 2010 
Moderator
Moderator

maniek napisał(a):
- Dechnik : gość który liczy na pomyłkę wyborców kojarzącą go z zupełnie innym "Dechnikiem'

[smilie=to funny.gif] [smilie=to funny.gif] [smilie=to funny.gif] dobre...!! :lol:

Temat postu:
PostWysłany: Wto 17:32, 09 Lis 2010 
Profesjonalista
Profesjonalista

Miejscowość: MELINA (R)
Buuu nie ma Palikota? :D
Ja nie mam zamiaru głosować na tych kandydatów, jeśli chodzi o ścisłość to pewnie nawet nie oddam karty do głosowania lub oddam głos nieważny, stąd pytanie do autora wątku, czemu nie ma opcji, np. "na nikogo z tej listy" lub "oddam głos nieważny" w tej ankiecie?

save for your old age, obey the law
Repeat after me: I am free..."

Temat postu:
PostWysłany: Wto 19:16, 09 Lis 2010 
Moderator
Moderator

Widzę, że Tobie to nigdy nikt nie pasuje. Ani w wyborach prezydenckich, ani w wyborach na burmistrza. Trzeba się pogodzić, że nie istnieje coś takiego jak kandydat idealny i ewentualnie wybrać tzw. mniejsze zło :)

Temat postu:
PostWysłany: Wto 21:27, 09 Lis 2010 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgo
Nie podoba mi się to, że Biłgoraj w ogóle się nie promuje, nie próbuje ściągać inwestorów. Oprócz tego miasto ściągnęło znacznie mniej pieniędzy zewnętrznych niż sąsiadujące miasta powiatowe. Na pewno Pan Rosłan nabrał przez kolejną kadencję trochę doświadczenia i widać pewien postęp w jego działaniach. Uważam jednak, że lepsze predyspozycje do pełnienia funkcji burmistrza miasta ma Pan Miszkin. Ma odpowiednie wykształcenie, które ciągle rozwijał, ma bogate doświadczenie. Widać, że jest człowiekiem operatywnym i podoba mi się jego program dlatego na tą chwilę jestem zdecydowany oddać na niego głos.

Wydaje mi się, że pozostali trzej kandydaci nie mają na tyle dużych kompetencji, aby kierować miastem. Zastanawia mnie dlaczego SpirosMetaxa i JohnnieWalker tak wysoko oceniacie Pana Dechnika.

Temat postu:
PostWysłany: Wto 22:26, 09 Lis 2010 
Bywalec
Bywalec

Miasto Biłgoraj - 1 450,60 PLN
Gmina Biłgoraj - 4 799,16 PLN
Miasto Tomaszów Lubelski - 2 327,20 PLN
Miasto Zamość - 2 666,66 PLN
Janów Lubelski - 4 668,14 PLN
Miasto Krasnystaw - 2 826,56 PLN

To najlepiej przedstawia skuteczność p. Rosłana
CZas na zmiany

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: