Obecny czas: Śro 17:42, 21 Lut 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Na którego z kandydatów oddasz swój głos
Marian Klecha (KWW Mariana Klecha - Nasz Biłgoraj) 12%  12%  [ 4 ]
Benedykt Miszkin (Platforma Obywatelska) 24%  24%  [ 8 ]
Czesław Bakota (KWW BPS) 6%  6%  [ 2 ]
Janusz Rosłan (KWW Janusza Rosłana) 48%  48%  [ 16 ]
Zygmunt Dechnik (Fundacja XXI) 9%  9%  [ 3 ]
Razem głosów : 33
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 0:01, 10 Lis 2010 
Praktyk
Praktyk

No właśnie!
Oby tylko nie "zamienił stryjek siekierki na kijek"
A tego sie obawiam z p. Myszkinem. Jego program jest za bardzo wysłodzony, przez co będzie wzbudzać podejrzenia. Zresztą pozycja biłgorajskiej PO oraz, mała rozpoznawalność kandydata nie wróży sukcesu.

Temat postu:
PostWysłany: Śro 0:30, 10 Lis 2010 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgo
Dzięki funduszom unijnym można wykonać wiele inwestycji. Trzeba tylko wiedzieć jak je pozyskiwać. W tym celu został zatrudniony Pan Dec, ale wypadł poniżej oczekiwań.

Temat postu:
PostWysłany: Śro 2:40, 10 Lis 2010 
Maniak
Maniak

Miejscowość: Biłgoraj
widze ze PO obiera standardowa technike "byle nie na tamtych" :D

Temat postu:
PostWysłany: Śro 5:45, 10 Lis 2010 
Małomówny
Małomówny

Mac napisał(a):
Miasto Biłgoraj - 1 450,60 PLN
Gmina Biłgoraj - 4 799,16 PLN
Miasto Tomaszów Lubelski - 2 327,20 PLN
Miasto Zamość - 2 666,66 PLN
Janów Lubelski - 4 668,14 PLN
Miasto Krasnystaw - 2 826,56 PLN

To najlepiej przedstawia skuteczność p. Rosłana
CZas na zmiany

Kolego "Mac" jeśli kopiujesz coś to kopiuj z głową - ale nie o to chodzi.
Nie chcę bronić Rosłana ale Unia to nie "CARITAS" niczego nie da za darmo. Szkoda że oprócz pokazanych cyfr pozyskanych funduszy przez miasta nie pokazano jaki jest udział własny tych miast - bo bez tego nikt z Unii nie dostanie grosza , więc nie można się sugerować tą tabelą bo jest ona nie pełna. Proponuję dla jasności tabeli zamieścić kwoty jakie poszczególne miasta wyłożyły na pozyskanie środków z Unii jako środki własne - wtedy możemy sporządzić właściwą analizę. A podane sumy ... jest to suma w przeliczeniu na mieszkańca ,nie wiem Gminy... Powiatu , Miasata ? bo nie od Rosłana zależy skuteczność pozyskiwania środków przez gminy czy powiaty. A pokazane cyfry są to cyfry przestawiające ilość pieniędzy pozyskanych przez poszczególne powiaty (CHYBA bo nigdzie nie jest to sprecyzowane) z Unii w przeliczeniu na jednego mieszkańca

Temat postu:
PostWysłany: Śro 6:24, 10 Lis 2010 
Profesjonalista
Profesjonalista

Miejscowość: MELINA (R)
JohnnieWalker napisał(a):
Widzę, że Tobie to nigdy nikt nie pasuje. Ani w wyborach prezydenckich, ani w wyborach na burmistrza. Trzeba się pogodzić, że nie istnieje coś takiego jak kandydat idealny i ewentualnie wybrać tzw. mniejsze zło :)

Po pierwsze kolego mniejsze zło jest ciągle złem, więc wolę nie wybierać go wcale.
Po drugie oddanie głosu nieważnego, np. z powodu braku na liście kandydata, który prezentuje poglądy zbliżone do moich też jest elementem demokracji. W tej ankiecie tego wyboru mi brakuje.
Rozumiesz? Czy chcesz jaśniej?

save for your old age, obey the law
Repeat after me: I am free..."

Temat postu:
PostWysłany: Śro 8:29, 10 Lis 2010 
Moderator
Moderator

Flower napisał(a):
Zastanawia mnie dlaczego SpirosMetaxa i JohnnieWalker tak wysoko oceniacie Pana Dechnika.

Moim zdaniem Dechnik jest dobrym biurokratą. Zna się na robocie po prostu.
Jigga, co z tego, że mniejsze zło i tak jest złem? I tak, któryś z tych Panów obejmie to stanowisko więc chyba lepiej wybrać najlepszą opcję no chyba, że wszystkich stawiasz na równi ale to chyba niemożliwe.

Temat postu:
PostWysłany: Śro 9:26, 10 Lis 2010 
Praktyk
Praktyk

Cytuj:
Jigga, co z tego, że mniejsze zło i tak jest złem? I tak, któryś z tych Panów obejmie to stanowisko więc chyba lepiej wybrać najlepszą opcję no chyba, że wszystkich stawiasz na równi ale to chyba niemożliwe.

Później za to, po wyborach, można będzie krytykować każdego z wybranych ;)
Co do pieniędzy z UE. Duży wpływ ma sejmik wojewódzki, czyli głównie PSL i PO a ci jak widać nas nie rozpieszczają. NIe tylko miasto dostało po wnioskach, kilka naszych instytucji też nie otrzymało kasy min FXXI. Sławne przesunięcia na listach związane z halą, tutaj burmistrz nie miał nic do gadania ale przeciwnicy i tak będą zrzucać to na niego.

Temat postu:
PostWysłany: Śro 9:42, 10 Lis 2010 
Administrator
Administrator

Fundacja nie dostała dotacji, ale Ecopellet otrzymał ponad 30 mln zł czyli jednak można. Wydaje mi się, że teraz póki jest do wzięcia największa kasa z Unii trzeba realizować projekty z nieobleganych programów, a przede wszystkim trzeba składać jak najwięcej wniosków i realizować te zadania na które dostało się pieniądze.

Temat postu:
PostWysłany: Śro 9:48, 10 Lis 2010 
Maniak
Maniak

dokladnie. zostaly dwa lata wiekszego pakietu doplat unijnych wiec te wybory beda kluczowe. ciezko mi ocenic ktorego kolwiek z tych panow gdyz nie znam ich celow. mysle ze kazdy chce dobrze a kto zrobi dobrze to juz inna historia. ciezko powiedziec kto bedzie dobrym burmistrzem. ja stawiam na ludzi kompromisu. chociaz taki wredny i przebojowy tez moze cos zdzialac. zalezy o czyje interesy taki czlowiek dba...

Temat postu:
PostWysłany: Śro 9:50, 10 Lis 2010 
Profesjonalista
Profesjonalista

Miejscowość: MELINA (R)
JohnnieWalker napisał(a):
Flower napisał(a):
Zastanawia mnie dlaczego SpirosMetaxa i JohnnieWalker tak wysoko oceniacie Pana Dechnika.

Moim zdaniem Dechnik jest dobrym biurokratą. Zna się na robocie po prostu.

A co gdyby wszyscy którzy uważają ich za zło (mniejsze czy większe - bez różnicy, zło jest, było i będzie złem) oddali głos nieważny? Myślisz, że nie dałoby to nikomu do myślenia? Władzuchnom ugrupowań, samym kandydatom, przecież poparcie społeczne to ich sens życia. Wystarczy im pokazać, że tego poparcia de facto nie mają.

save for your old age, obey the law
Repeat after me: I am free..."

Temat postu: Burmistrz
PostWysłany: Śro 16:31, 10 Lis 2010 
Małomówny
Małomówny

Miejscowość: Bilgoraj
No to ja kolmpletnie już nie wiem.Chyba rzeczywiście lepsze jest "mniejsze zło' i sprawdzone w osobie J. Rosłana. Nie znoszę jak ktoś lekcewazy wyborcow.

Temat postu:
PostWysłany: Śro 19:41, 10 Lis 2010 
Administrator
Administrator

A kto ich lekceważy?

Temat postu:
PostWysłany: Czw 10:15, 11 Lis 2010 
Bywalec
Bywalec

maniek napisał(a):
Mac napisał(a):

CZas na zmiany

Nie chcę bronić Rosłana ale Unia to nie "CARITAS" niczego nie da za darmo. Szkoda że oprócz pokazanych cyfr pozyskanych funduszy przez miasta nie pokazano jaki jest udział własny tych miast - bo bez tego nikt z Unii nie dostanie grosza , więc nie można się sugerować tą tabelą bo jest ona nie pełna. Proponuję dla jasności tabeli zamieścić kwoty jakie poszczególne miasta wyłożyły na pozyskanie środków z Unii jako środki własne - wtedy możemy sporządzić właściwą analizę. A podane sumy ... jest to suma w przeliczeniu na mieszkańca ,nie wiem Gminy... Powiatu , Miasata ? bo nie od Rosłana zależy skuteczność pozyskiwania środków przez gminy czy powiaty. A pokazane cyfry są to cyfry przestawiające ilość pieniędzy pozyskanych przez poszczególne powiaty (CHYBA bo nigdzie nie jest to sprecyzowane) z Unii w przeliczeniu na jednego mieszkańca

Kolego po popierwsze nie wiem jak możesz nie wiedzieć o co chodzi wydaje mi sie że pisze wyraznie "miasto" czy "gmina". CZyli według Ciebie miasta które pozyskały duże sumy z Unii starciły na tym ponieważ musiały wyłożyć więcej środków własnych?

Temat postu:
PostWysłany: Czw 13:58, 11 Lis 2010 
Małomówny
Małomówny

Mac napisał(a):
maniek napisał(a):
Mac napisał(a):

CZas na zmiany

Kolego po popierwsze nie wiem jak możesz nie wiedzieć o co chodzi wydaje mi sie że pisze wyraznie "miasto" czy "gmina". CZyli według Ciebie miasta które pozyskały duże sumy z Unii starciły na tym ponieważ musiały wyłożyć więcej środków własnych?

kolego "Mac" pokarz gdzie w skopiowanej przez Ciebie wiadomości (wto 22:26 09lis2010 to pisze) bo resztę dopisałem ja ...... i najpierw musiałem dojść skąd to skopiowałeś - czytaj od początku do końca wszystkie posty
Nigdzie nie napisałem że te miasta straciły (pokaż w którym miejscu tak pisze!!!) natomiast napisałem że ,aby pozyskać środki unijne należy mieć środki własne , nie problem jest pisać i kopiować ,problemem jest czytać i rozumieć co się czyta

Temat postu:
PostWysłany: Czw 23:57, 11 Lis 2010 
Praktyk
Praktyk

Większość osób orientujących się w lokalnej polityce wie, że władza największych partii w kraju, w naszym mieście się nie sprawdza. Dlatego większość tworzy komitety i tam szuka wsparcia, co imho jak na nasze miasto, jest zrozumiale i daje przewagę Rosłanowni. Zresztą potwierdza to, osoba będąca mocno w to angażowana, czyli Qattro

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: