Obecny czas: Sob 20:22, 22 Wrz 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Bistro Biłgoraj - co sądzicie?
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 15:45, 03 Mar 2018 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgoraj
Od jakiegoś czasu Cynamon zamienił się w Bistro Biłgoraj. Jakie są wasze opinie o samym lokalu, jedzeniu, obsłudze itd.

Temat postu: Re: Bistro Biłgoraj - co sądzicie?
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 13:17, 16 Maj 2018 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: ten wzrok??
Musimy ustalić czy pytasz o Bistro Biłgoraj tak do lutego (chyba) 2018 czy po tym terminie.
Zacznijmy od tego, że w Biłgoraju brakowało prawdziwej włoskiej lekkiej pizzy z dobrą szynką parmeńską i odrobiną parmezanu. Trzeba było jeździć do Zwierzyńca albo Bondyrza. Taką pizzę kilka miesięcy temu serwowało nam bistro. Lekka smaczna pizza po której można było wrzucić coś jeszcze na ruszt, ewentualnie piwko a najlepiej pięć.

Jak jest teraz? Chyba zmienili kucharza, nie douczyli obecnego, poprzedni uciekł. Nie wiem, nie znam się ale czuję na podniebieniu. Nic nie zostało po poprzednich miłych doświadczeniach. Po prostu ociekająca serem typowa pizza biłgorajska jaką kupisz w każdej knajpie. Nie polecam, wręcz odradzam bo 2 razy się ostatnio przejechałem. Ja już tam niestety nic nie zamówię. Przykro mi a zamawiałem dosyć dużo kilka miesięcy temu.

Choć z drugiej strony jak komuś smakuje pizza z Country, Apetycika czy Tombrero to bez problemu poczuje się jak w domu.

ps. witam po 5 latach nieobecności :P

Temat postu: Re: Bistro Biłgoraj - co sądzicie?
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 20:09, 20 Maj 2018 
Niemowa
Niemowa

Miejscowość: Biłgoraj
Ja, skuszona nienaganną opinią na tripadvisor i google, postanowiłam wybrać się tam w marcowym terminie. Restauracja okazała się być nieczynna (Wielki Piątek). Po kilku tygodniach ponowiłam próbę, znowu okazała się być niedostępna dla gości (trwały w niej komunie). Po tygodniu postanowiłam dać ostatnią szansę.

W menu nie znaleźliśmy dań z Facebooka, które wcześniej wybraliśmy - aż tak szybko zmieniająca się karta (5 tyg) to wg. mnie nie jest atut. Lokal pusty, a na jedzenie czekaliśmy bardzo długo. Do obsługi nic nie mam, Pani była uprzejma, acz nie narzucała się więc to nam odpowiadało. Jednak dania były niedoprawione i... no bez szału, kolokwialnie mówiąc.

Czy tam wrócę? Może z koleżanką na jakąś sałatkę - z braku laku.

zakk87 napisał(a):
ps. witam po 5 latach nieobecności :P

Cześć ;)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Szukaj:
Skocz do: