Obecny czas: Wto 12:30, 22 Maj 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Samochód
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 22:54, 15 Lut 2018 
Słuchacz
Słuchacz

Jakie jest Wasze zdanie na temat samochodów peugeota? Juz nie mówię o konkretnym modelu auta. U mnie zawsze był niezawodny,wiadomo że zawsze jakieś usterki się tam pojawiały no ale każda rzecz podlega eksploatacji. Co myslicie o tej marce?

Temat postu: Re: Samochód
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 16:20, 26 Lut 2018 
Niemowa
Niemowa

Moje dobre :D sam jeżdze to bez powodu go nie kupiłem nie?? Ogólnie bardzo dobre są, mało awaryjne a części jak coś nie są drogie. Poza tym ogólnie mają dobre ceny jak na nasz rynek. No i jaki design - ja jeżdzę tym 3008 - świetnie się prezentuje, a w środku jak nowocześnie wykończony

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 14:29, 12 Kwi 2018 
Niemowa
Niemowa

qs Mój znajomy ma Peugeota 307 i dokładnie nie pamietam jak nazywała się ta część ale był to kawałek plastiku coś od chłodnicy chyba. Kosztował on przeszło 300 zł i czekał koło 3 tygodni a zamawiał w autoryzowanym serwisie. Podobnie świece do 206, 150 zł za jedną (to już w nieautoryzowanym serwisie). W Renaultach siada elektronika, zwłaszcza w Clio. Psujące się silniki diesla w Lagunach. Inny przykład z Citroena, znajomemu siadło zawieszenie hydrauliczne (swoja droga są bardzo dobre) i koszt naprawy przewyższał wartość samochodu. Pamietam czasy jak bardzo ciężko było naprawić francuskie auto z powodu specyficznych kluczy do nich. Wygląd samochodu to nie wszystko.

Temat postu: Re: Samochód
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 20:04, 18 Kwi 2018 
Niemowa
Niemowa

nie mam przekonania do francuskich aut. Mam koreańczyka korando i to jest spoko auto. nie pali dużo, w środku sporo miejsca w środku. I fotele ma wygodne a to ważna rzecz jak się daleko jeździ

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Szukaj:
Skocz do: