Obecny czas: Pon 21:59, 12 Lis 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 14:29, 12 Kwi 2018 
Niemowa
Niemowa

qs Mój znajomy ma Peugeota 307 i dokładnie nie pamietam jak nazywała się ta część ale był to kawałek plastiku coś od chłodnicy chyba. Kosztował on przeszło 300 zł i czekał koło 3 tygodni a zamawiał w autoryzowanym serwisie. Podobnie świece do 206, 150 zł za jedną (to już w nieautoryzowanym serwisie). W Renaultach siada elektronika, zwłaszcza w Clio. Psujące się silniki diesla w Lagunach. Inny przykład z Citroena, znajomemu siadło zawieszenie hydrauliczne (swoja droga są bardzo dobre) i koszt naprawy przewyższał wartość samochodu. Pamietam czasy jak bardzo ciężko było naprawić francuskie auto z powodu specyficznych kluczy do nich. Wygląd samochodu to nie wszystko.

Temat postu: Re: Samochód
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 20:04, 18 Kwi 2018 
Niemowa
Niemowa

nie mam przekonania do francuskich aut. Mam koreańczyka korando i to jest spoko auto. nie pali dużo, w środku sporo miejsca w środku. I fotele ma wygodne a to ważna rzecz jak się daleko jeździ

Nieprzeczytany postWysłany: Nie 8:33, 03 Cze 2018 
Niemowa
Niemowa

A co do ubezpieczenia to tutaj można sprawdzić gdzie będzie korzystne https://cuk.pl/

Nieprzeczytany postWysłany: Czw 12:48, 06 Wrz 2018 
Niemowa
Niemowa

Akurat jeśli chodzi o wadliwą elektronikę, to tak naprawdę wystarczy wizyta w sprawdzonym serwisie, w którym znano by się na rzeczy. Dobrze przeprowadzona diagnostyka elektroniki samochodowej bez problemu pomóc może w zlokalizowaniu i pozbyciu się problemu. Należy tylko na spokojnie rozejrzeć się za godnym uwagi serwisem.

Nieprzeczytany postWysłany: Sob 12:42, 22 Wrz 2018 
Niemowa
Niemowa

Ja myślę, że posiadając samochód, nie ważne jaki trzeba znać firmę co ozonuje wnętrza, czyści klimę oraz tapicerkę. Ja takie rzeczy robię tu http://bartmax.rzeszow.pl/ Mobilny serwis klimatyzacji samochodowej Rzeszów też oferują XD. Mają duże doświadczenie i delikatnie wszystko wykonują aby czegoś nie uszkodzić.

Nieprzeczytany postWysłany: Śro 6:44, 10 Paź 2018 
Niemowa
Niemowa

Nie ma niestety bezawaryjnych samochodów, w każdym przypadku prędzej, czy później będzie można spotkać się z poważnym problemem. Na szczęście wiele części sprzedać można w dobrych cenach na skupach. Firmy takie jak Unimetal Recycling (https://unimetalrecycling.pl/) zajmują się skupowaniem oraz przerobem katalizatorów. Dbają więc o środowisko i pozwalają wielu firmom zarobić niemałe pieniądze.

;)

Nieprzeczytany postWysłany: Czw 12:36, 08 Lis 2018 
Słuchacz
Słuchacz

Miałam ostatnio okazję skorzystać z usługi firmy http://www.autogamma.pl i powiem wam, że naprawdę warto do nich zajrzeć. Pojechałam do ich, aby pozbyć się małego odprysku na mojej szybie, a skorzystałam również z ozonowania klimatyzacji. Dzięki czemu wszystkie nieprzyjemne zapachy z mojego samochodu zniknęły i jestem naprawdę bardzo zadowolona z efektów ich pracy.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 2 gości

Szukaj:
Skocz do: