Obecny czas: Nie 5:13, 20 Wrz 2020

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 20:43, 06 Gru 2017 
Niemowa
Niemowa

Miałem samochód w leasingu, opcja jest bardzo fajna, ale osobiście polecam Ci Toyota Bank, mają super opcje finansowania samochodu, zarówno pod kątem kredytu jak i leasingu. Warto sprawdzić, szczególnie w czasie obniżek :-)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 0:59, 01 Sty 2018 
Niemowa
Niemowa

Sama też zastanawiam się nad leasingiem. Aktualnie najbardziej przekonuje mnie oferta dealera BMW. Bawaria Motors ma swoje punkty w Katowicach, Gdańsku, Warszawie i Jankach, warto więc wybrać się do najbliższego dealera i zapytać o dokładną ofertę. Ponadto dowiedziałam się, że oprócz nowych samochodów, w swojej ofercie mają również używane, każdy więc znajdzie u nich coś, co odpowiada aktualnym potrzebom.Gdy decydujecie się na zakup, raczej rozmyślacie o nowych autach, czy używanych?

Temat postu: Re: Leasing
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 14:36, 12 Kwi 2018 
Niemowa
Niemowa

Leasing jest opłacalny jak masz firmę i auto służy do zarabiania pieniędzy (mówię też o handlowcach jeżdżących na spotkania z klientami). Brać auto w leasing czy to na firmę czy prywatnie żeby się pokazać w ekstra bryczce to głupota, w auto trzeba jeszcze coś wlać. Znam ja takich co mają (jeszcze) lub mieli firmy jednoosobowe i brali drogie auta w leasing na firmę plus paliwo w koszty, a potem się dziwią skąd spada dochód, gdzie uciekają pieniądze. No ale grunt wyrwać panny na mieście :D

Temat postu: Re: Leasing
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 18:33, 16 Sie 2020 
Niemowa
Niemowa

Mnie natomiast dziwi dlaczego ludzie prowadzący biznes często szukają oszczędności przy zakupie samochodu. Nie wyobrażam sobie awarii podczas jakiegoś ważnego wyjazdu ponieważ to nie tylko strata finansowa ale też wizerunkowa. W dzisiejszych czasach nie można sobie pozwolić na tak podstawowe błędy więc zawsze wszystkich znajomych namawiam do rozejrzenia się za ofertami znanych producentów. Przykładowo Renault oferuje bardzo atrakcyjne warunki leasingu - https://www.renaultfinansowanie.pl/promocje/leasing co w dłuższej perspektywie oszczędzie nam wiele nerwów. Poza tym w razie potrzeby możemy za rok czy dwa zmienić na nowszy model.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

Szukaj:
Skocz do: