Obecny czas: Nie 1:45, 18 Lut 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czy jak się otwiera sklep internetowy trzeba wynająć magazyn
PostWysłany: Śro 8:37, 26 Sie 2015 
Słuchacz
Słuchacz

Czy wystarczy jedynie zamawiać bezpośrednio u producenta?Zamierzam założyć swoj własny biznes i zastanawia mnie co jest lepsze....

Temat postu:
PostWysłany: Śro 10:39, 26 Sie 2015 
Małomówny
Małomówny

Z własnego doświadczenia powiem Ci,że warto jest zainwestować w magazyn.Na początku prowadzenia swojego sklepu przetestowałam sobie opcję z producentem ale nie byłam z niej zadowolona. Nie masz kontroli nad magazynem producenta tak więc zdarzały się sytuacje jak klient coś zamówił a ja nie mogłam mu tego dostarczyć bo okazało sie,ze nie ma tego w magazynie u producenta.Nad swom magazynem masz o wiele większą kontrolę i wiesz co masz na stanie a co nie. Zresztą sam sobie o tym poczytaj:
http://www.sklepwinternecie.pl/magazyn- ... edy-warto/

Na stronie masz obeccnie artykuł,w którym podane sa plusy oraz minusy każdego z rozwiązań.

Temat postu:
PostWysłany: Wto 9:00, 06 Paź 2015 
Niemowa
Niemowa

Ale nie trzeba żadnego magazynu możesz legalnie z domu wysyłać towar do klientów pozyskanych z sieci i nie ma do tego żadnych zastrzeżeń.

Temat postu:
PostWysłany: Śro 12:15, 23 Gru 2015 
Słuchacz
Słuchacz

Musisz zainwestować w swój magazyn, bo nie będzie Ci sie opłacało zamawiać ciągle u producenta. Po pierwsze są to duże koszta wysyłki, a po drugie klienci nie będa chcieli czekać na ten produkt. Najlepiej by było jakbyś wybudował sobie magazyn, ale sama prowadze sklep internetowy i zdaje sobie sprawę jak duże są to koszty. Mam jedno pytanie odnośnie sklepów internetowych i ich promocji. Jak juz pisałam prowadzę sklep internetowy, który ma bardzo dużą ofertę. Do tej pory oprócz sklepu na mojej stronie prowadziłam także sprzedaż na allegro, ale nie jest to zbyt opłacalne, bo allegro pobiera duże prowizje za sprzedaż. Zastanawiałam się nad plikiem produktowym, dzięki którym mogłabym mieć swoje produkty m.in w porównywarkach cenowych. Wiele zalet o takim pliku przeczytałam na tym blogu http://feedink.com/blog/ . Myślicie, że warto go zamówić?

Temat postu:
PostWysłany: Sob 16:47, 06 Lut 2016 
Niemowa
Niemowa

Zależy od rodzaju działalności, ale posiadanie własnego magazynu to zawsze szybsza realizacja zamówienia. A klienci to doceniają.

Temat postu:
PostWysłany: Wto 17:53, 09 Lut 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Na początku działalności trzeba skupić się głównie na jakości oferowanych produktów oraz reklamie. Jeżeli prowadzicie sklep internetowy, warto zapoznać się z działaniem platformy służącej do masowej wysyłki wiadomości tekstowych - https://serwersms.pl. System umożliwia realizację wysyłek SMS w oparciu o dwa rodzaje wiadomości, posiada przyjazny panel klienta, można go przetestować bezpłatnie.

Temat postu:
PostWysłany: Wto 3:33, 01 Mar 2016 
Małomówny
Małomówny

Oczywiście, że nie trzeba żadnego magazynu. To od Ciebie zależy, gdzie trzymasz towar. A jak zastanawiasz się nad tym biznesem, to podrzucam Ci namiar na firmę, która zajmuje się zakładaniem sklepów internetowych http://auroracreation.pl/uslugi/sklepy-internetowe

Temat postu: własny biznes
PostWysłany: Czw 9:54, 03 Mar 2016 
Bywalec
Bywalec

Oczywiście magazyn to dobre rozwiązanie. Ale pamiętaj też, ze prowadząc własny biznes musisz wypełniać PIT. Bardzo pomocną jest ta propozycja http://abc-podatki.pl/pit-37/ Masz nie tylko najważniejsze informacje na temat podatków, ale i darmowy program do rozliczenia PIT.

Temat postu:
PostWysłany: Wto 14:33, 05 Kwi 2016 
Niemowa
Niemowa

Zależy od rodzaju działalności

Temat postu:
PostWysłany: Wto 11:50, 17 Maj 2016 
Niemowa
Niemowa

wszystko zależy od tego na jaka skalę sprzedajesz :) i co to jest

video mikroskop
mikroskop stereo

Temat postu:
PostWysłany: Czw 20:13, 26 Maj 2016 
Niemowa
Niemowa

Nie trzeba jeśli sprzedajesz w modelu drop shippingu

Temat postu:
PostWysłany: Pią 8:17, 17 Cze 2016 
Niemowa
Niemowa

Ogólnie najlepiej mieć własny magazyn. Nie wiem jaki chcesz założyć sklep jednakże jeśli nie będzie on duży to zawsze magazyn możesz sobie zrobić w garażu :) Mój znajomy prowadzi sklep, wiele rzeczy sprowadza prosto z chin pomijając lokalnych dystybutrów. Tak wychodzi mu taniej.

Temat postu:
PostWysłany: Czw 11:59, 07 Lip 2016 
Niemowa
Niemowa

Ale nie trzeba żadnego magazynu możesz legalnie z domu wysyłać towar do klientów pozyskanych z sieci :)

Temat postu:
PostWysłany: Czw 15:51, 22 Wrz 2016 
Niemowa
Niemowa

Nie, absolutnie nie jest to wymagane i nikt Ci tego nie będzie sprawdzał ;)

Temat postu:
PostWysłany: Czw 9:46, 29 Wrz 2016 
Niemowa
Niemowa

Nie trzeba mieć magazynu prowadząc sklep internetowy. Współpraca z dostawcą towaru np. na zasadzie dropshipping-u, zwalnia cię z posiadania własnego magazynu. Ty tylko w sklepie internetowym zbierasz zamówienia i przesyłasz je następnie do dostawcy. A dostawca realizuje wysyłkę.

Ostatnio edytowany przez vista85, Pon 9:55, 19 Cze 2017, edytowano w sumie 1 raz

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: