Biłgorajskie
http://forum.4gr.pl/phpbb3/

Faktoring - na czym dokładnie polega?
http://forum.4gr.pl/phpbb3/viewtopic.php?f=29&t=10117
Strona 1 z 1

Autor:  Tresto [ Śro 6:11, 26 Kwi 2017 ]
Temat postu: 

Czym dokładnie jest faktoring możesz dowiedzieć się chociażby z wikipedi. Nie będę wklejał całego artykułu, wkleję tylko fragment który jest najistotniejszy:Cytuj:
wykup przez podmiot świadczący usługę faktoringu (faktora) nieprzeterminowanych wierzytelności przedsiębiorstw (faktorantów) należnych im od kontrahentów (odbiorców) z tytułu dostaw i usług oraz na świadczeniu na ich rzecz dodatkowych usług (np. inkaso należności, monitoring płatności, prowadzenie rozliczeń, pomoc w ściąganiu przeterminowanych należności).


Tutaj to co wyżej zostało napisane, jest zobrazowane graficznie: https://www.monevia.pl/jak-to-dziala/

Autor:  feynmann [ Nie 20:55, 07 Maj 2017 ]
Temat postu: 

Tu masz fajnie pokazany faktoring w wydaniu Raiffeisen Polbank, w sumie chyba lider obecnie w faktoringu w Polsce http://raiffeisenpolbank.com/faktoring

Autor:  gocha [ Pią 12:40, 28 Lip 2017 ]
Temat postu: 

To jest świetna opcja dla dużych firm, które prowadzą obroty na wiele pieniędzy. Jeśli dany Klient nam nie wypłaci pieniędzy w terminie, dostajemy je od faktora, a następnie Klient płaci je faktorowi. Jeśli nie wywiąże się z umowy, to wtedy firma musi wszcząć podstępowanie. Wiele więcej o całym działaniu możesz znaleźć na stronie KUKE Finance http://www.kuke-finance.pl/ tam mają to świetnie opisane.

Autor:  dikestring [ Pon 8:44, 16 Paź 2017 ]
Temat postu:  RE

Dokładnie tak jak wyżej. Z tym że nie wiem jaka jest wtedy prowizja dla takiej firmy

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/