Obecny czas: Nie 18:47, 08 Gru 2019

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Konto - gdzie najkorzystniej?
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 16:57, 12 Sie 2015 
Niemowa
Niemowa

Cześć, czy może mi ktoś podpowiedzieć, gdzie najlepiej zakładać konto osobiste? Tyle jest teraz ofert, że idzie się pogubić. Chodzi mi o naprawdę korzystne warunki (jestem biednym studentem). Z góry dzięki :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 10:40, 14 Sie 2015 
Bywalec
Bywalec

Konta studenckie mają to do siebie, że większość banku oferuje ich prowadzenie za darmo. Chodzi o to, aby przyzwyczaić do siebie klienta, a gdy ten skończy studia, zacznie zarabiać - to z pewnością wróci.
Przy wyborze sugeruj się takimi jak ten tutaj rankingami: http://www.tanie-konto.pl/porownanie-kont-studenckich/
Obecnie najkorzystniejsze oferty znajdziesz w Banku Millennium, Smart Banku oraz w mBanku.

Temat postu: polecam
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 13:59, 21 Sie 2015 
Niemowa
Niemowa

weź zwyczajne konto za 0 zł. bank smart. ja mam zero za wypłaty wszedzkie, karte i konto oraz przelewy. I z tego własnie korzysyam. może i bez bajeró, ale przynajmniej uczciwie.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 12:39, 21 Wrz 2015 
Niemowa
Niemowa

Miejscowość: Warszawa
moim zdaniem najbardziej opłaca się ING, ja mam tam konto i jestem mega zadowolona, do tego bankowość internetowa i aplikacja mobilna są bardzo przejrzyste i wypłacanie ze wszystkich bankomatów za darmo

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 17:12, 01 Lis 2015 
Niemowa
Niemowa

aladudek napisał(a):
moim zdaniem najbardziej opłaca się ING, ja mam tam konto i jestem mega zadowolona, do tego bankowość internetowa i aplikacja mobilna są bardzo przejrzyste i wypłacanie ze wszystkich bankomatów za darmo

Ale trzeba w ING płacić za kartę do konta i prowadzenie a są banki co mają konta za darmo i też z dostępem przez internet.

Tu sobie poczytaj http://www.kredyt-portal.pl/w-jakim-banku-najlepiej-zalozyc-konto.html,no ale swoją drogą można przecież zrezygnować z karty do konta;)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 20:06, 10 Gru 2015 
Niemowa
Niemowa

Najlepiej sprawdź oferty kilku banków, które masz w okolicy, bo dobrze mieć oddział pod ręką w razie czego, i z nich wybierz najlepszą.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 11:52, 22 Gru 2015 
Niemowa
Niemowa

Miejscowość: warszawa
Zależy to od twojego kapitału no i tez czy chcesz zamrozic pieniadze. Sprawdź sobie rankingi lokat w internecie najlepiej

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 21:56, 10 Lut 2016 
Niemowa
Niemowa

No właśnie, jest teraz naprawdę mnóstwo ofert, od koloru do wyboru. Tylko ten wybór nie jest taki prosty. Jeśli chodzi o konta dla studenta to ciekawą ofertę według mnie ma na przykład Getin bank czy Raiffeisen Polbanku ale też Smart bank. Przejrzyj sobie ich oferty sam na spokojnie i co najważniejsze nie podejmuj decyzji pochopnie. Pozdrawiam ;)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 11:20, 01 Mar 2016 
Niemowa
Niemowa

Studenci mają najlepiej - bo wszystko za darmo :D ja korzystałam z usług PKO i byłam bardzo zadowolona.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 0:12, 08 Mar 2016 
Słuchacz
Słuchacz

To wymarzone wiele osób chwali http://raiffeisenpolbank.com/klienci-in ... /wymarzone I nie dziwię się, skoro dają oprocentowanie na wszystkie środki.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 19:29, 17 Mar 2016 
Niemowa
Niemowa

Kiedyś ING miało dobrą ofertę, ale teraz bardzo obniżyli loty pod tym względem. Może Alior albo mBank?

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 19:23, 31 Mar 2016 
Niemowa
Niemowa

Skoro jesteś studentem to na początek warto byłoby porównać sobie konta dla studentów i zobaczyć co, jaki bank na chwilę obecną oferuję. Jest kilka fajnych ofert, na przykład w BZ WBK albo Millenium Bank. Nie zapomnij też zerknąć na pomocny ranking kont.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 15:09, 15 Kwi 2016 
Niemowa
Niemowa

Teraz w ogóle oferty z kontami są mniej korzystne niż kilka lat temu. PKO wciąż ma niezłą, więc warto sobie sprawdzić ;)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 20:28, 09 Maj 2016 
Niemowa
Niemowa

Moim zdaniem to najlepiej zapoznać się z ofertami. Warto też wiedzieć jaki bank przoduję w rankingu i co piszą inni klienci na temat danego konta w banku. Dobrze też sprawdzić godziny przelewów w danym banku.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 11:08, 19 Maj 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Przy wyborze banku kierowałem się opiniami innych klientów a także rankingami stworzonymi przez ekspertów. Dlatego zdecydowałem się na wybór https://santanderconsumer.pl/ Jak dla mnie to był bardzo dobry wybór dlatego warto tam zajrzeć i znaleźć coś dla siebie. Co o tym sądzicie ?

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Szukaj:
Skocz do: