Obecny czas: Czw 9:24, 12 Gru 2019

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 11:20, 19 Paź 2016 
Małomówny
Małomówny

Na takie pytania nie ma jednoznacznej odpowiedzi bo każdy z nas ma inne oczekiwania od banku i inne kwestie traktuje priorytetowo. Wydaje mi się jednak że rozwinięte usługi dodatkowe i nowoczesna bankowośc internetową świetnie łączy w jeden produkt oferta bzwbk: http://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta ... rdowe.html sama co prawda nie mam tam jeszcze konta, ale mąż tak i bardzo go sobie chwali dlatego ja tez zastanawiam sie nad przeniesieniem tam swoich środków.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 18:39, 10 Kwi 2017 
Niemowa
Niemowa

Wysokość opłat na kontach w czołowych bankach nie różni się zbytnio. Czasem brak opłat jest bez żadnych warunków. Czasem musimy coś spełnić by na brak opłat zasłużyć. Jednak to nie wszystko co może zaoferować nam bank do konta, zwłaszcza firmowego. W ofercie mBanku możemy oprócz konta dodatkowe usługi. Faktoring, monitoring wierzytelności i zapewnienie płynności finansowej. Dodatkowo w mBanku możemy zlecić swoją księgowość. To bardzo wygodne mieć w jednym miejscu całą dokumentację związaną z naszą działalnością http://www.mbank.pl/informacje-dla-klienta/firmy/post,7534,archiwizacja-dokumentow-ksiegowych-%E2%80%93-jak-sie-do-tego-zabrac.html . To ułatwia zarówno sprawozdawczość jak i analizy niezbędne do prowadzenia firmy.

Temat postu: Re: Konto - gdzie najkorzystniej?
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 9:53, 15 Mar 2018 
Niemowa
Niemowa

Nie jest łatwo wybrać najlepsze konto bankowe. Teraz jest naprawdę duża oferta z różnych banków. Żeby podjąć najlepszą decyzję w tej kwestii konieczne jest porównanie tych wszystkich dostępnych opcji, pomóc w tym może ranking kont bankowych. Często z niego korzystam i wiem, że zawsze są tam aktualne informacje i rzetelne zestawienia.

Temat postu: Re: Konto - gdzie najkorzystniej?
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 20:51, 26 Mar 2018 
Niemowa
Niemowa

Panter napisał(a):
Cześć, czy może mi ktoś podpowiedzieć, gdzie najlepiej zakładać konto osobiste? Tyle jest teraz ofert, że idzie się pogubić. Chodzi mi o naprawdę korzystne warunki (jestem biednym studentem). Z góry dzięki :)

Podobno mbank jest okej.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: