Obecny czas: Śro 12:02, 15 Sie 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Usprawnienia dla firmy
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 9:38, 20 Cze 2016 
Niemowa
Niemowa

Szukam pomysłu na usprawnienie działania firmy, dokładniej sklepu internetowego. Może macie jakieś sugestie?

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 12:51, 05 Wrz 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Jest wiele sposób jak mozna usprawnić funkcjonowanie biznesu. Jeśli wasi pracownicy często gdzieś wyjeżdżają to na pewno trzeba usprawnić cały ten proces związany z kontrolowanie wyjazdów oraz wydatków z nimi związanych. W tym celu polecam zajrzeć na http://www.edenred.pl/pl/aktualno%C5%9B ... -zarzadzac Gdzie wszystko będzie bardzo dokładnie opisane co i jak. Mam nadzieję że tym samym komuś pomogłem ;)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 10:30, 13 Wrz 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Nie ma sensu ściągać adwokata z Warszawy skoro mieszkasz w Tyńcu :) Polecam Ci dobrego adwokata z Twojego rejonu. Zobacz tutaj: Adwokat Wrocław .

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 13:18, 16 Wrz 2016 
Niemowa
Niemowa

A może przydałby Ci się taki system wsparcia - http://systemy.netrix.com.pl/comarch-erp-xl
Masz tam różne obszary działalności, które możesz monitorować, sprawdzać i rozwijać. Proponuję się z nimi skontaktować, to wyjaśnią Ci wszystko od A do Z.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 4:13, 28 Wrz 2016 
Niemowa
Niemowa

Pomyśl też o obsłudze prawnej. Tu masz kancelarię www.pierog.pl, która prześwietli Ci sprawy papierkowe.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 7:56, 05 Paź 2016 
Niemowa
Niemowa

Warto sobie załatwić porady prawne piaseczno ja sobie do swojej firmy załatwiałem bo się przydaje takie coś. To nie ma problemu żeby sobie to ogarnać.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 11:53, 10 Paź 2016 
Niemowa
Niemowa

bez znajomosci prawnych nie otwierajcie firmy :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 0:19, 13 Paź 2016 
Niemowa
Niemowa

ja mysle o usprawnieniach sprzedazy internetowej. Polecicie moze jakies fajne portale czy teksty? Ostatnio nawet wpadlem na http://marketingibiznes.pl/e-commerce/w ... -sie-uczyc . Mysle ze ma bardzo fajne podejscie - co o tym sadzicie?

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 13:03, 13 Paź 2016 
Niemowa
Niemowa

Jeżeli szukacie sprawdzonego adwokata to warto zapoznać się z informacjami zawartymi na stronie http://adwokaciportal.pl/

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 20:30, 18 Paź 2016 
Niemowa
Niemowa

Nie bardzo rozumiem o jakiego rodzaju usprawnienia chodzi? Na pewno warto zainwestować w coś co przypomina o zawartości porzuconego koszyka i "zachęca" do powrotu na stronę i dokończenia zakupu. Wiem po sobie, że często zapominam o koszyku, zaczynam czytać jakiś artykuł po czym na skrzynce e-mail widzę przypomnienie - to bardzo często powoduje że wracam i finalizuję zamówienie. Niestety jestem lekko roztrzepana, nie mam podzielnej uwagi. Drugą fajną opcją jest zniżka za zapisanie się do newslettera. Nie wiem jednak czy o takie usprawnienia Ci chodziło? Nie ważne czy sklep jest internetowy czy stacjonarny - zadbałabym tez o reklamę tradycyjną, bo skąd ludzie mają wiedzieć o jego istnieniu? O różnych formach reklamy tradycyjnej możesz poczytać np. na stronie firmy Fabryka Reklamy Łódź Warto też zainwestować w reklamę internetową, o tym też możesz poczytać na wielu stronach i blogach branżowych.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 8:49, 23 Paź 2016 
Niemowa
Niemowa

Każda firma moim zdaniem, aby się utrzymać na rynku powinna mieć dobrą promocją. Ważnym aspektem utrzymania się na rynku jest też dążenie do zdobycia klienta i jego utrzymania. Handlowcy z mojej firmy wykonują 50 telefonów dziennie, dzwoniąc do klienta i pytając czy czegoś nie brakuje czy nie potrzeba jakiś części. Natomiast jeśli chodzi o sklep internetowy dobrym sposobem są promocje, rabaty, konkursy. To zawsze działa! :) Pozdrawiam!

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 11:35, 25 Paź 2016 
Niemowa
Niemowa

Promocja i kontakt z klientem to klucz. Może dotarłbyś do większego grona odbiorców, gdybyś skorzystał z usług call center http://biznes.t-mobile.pl/pl/produkty-i ... /infolinia ? Moim zdaniem to niegłupi pomysł.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 21:51, 25 Paź 2016 
Niemowa
Niemowa

Ważne jest również wsparcie firm specjalizujących się w rozliczaniu. Pomocne będą również tego typu aplikacje. W Polsce ilość papierów do rozliczania potrafi przerazić, dlatego warto mieć sprawdzone sposoby na ich obieg. A lepiej w natłoku obowiązków niczego nie przegapić :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 16:34, 05 Kwi 2017 
Niemowa
Niemowa

Odpowiedniej jakości wsparcie dla firm to rewelacyjna opcja, świetnie to wszystko opisaliście !

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 10:33, 09 Kwi 2017 
Niemowa
Niemowa

Istotnym usprawnieniem dla firm jest możliwość skorzystania z księgowości w banku w którym mamy konto firmowe. To znacznie skraca drogę jaką muszą pokonywać dokumenty. Ułatwia przejrzystość operacji dotyczących działalności gospodarczej firmy poprzez odzwierciedlenie ich w przelewach dokonywanych z konta firmowego. Oczywiście jeżeli są potrzeby na ściślejszą współpracę z doradcą finansowym lub personalnym usługa taka jest również dostępna w banku, banku ING https://www.ingksiegowosc.pl/o-usludze .

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: