Obecny czas: Śro 20:02, 21 Lut 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 10:46, 23 Sie 2005 
Małomówny
Małomówny

Miejscowość: Biłgoraj
A szkoda jaka nas kiedys dopadnie za taka "trupia wode" bedzie kilkakroc wieksza niz komus wyrzadzilismy. 8)

Temat postu: Re: Wróżki- c.d. wrażenia
PostWysłany: Sob 20:01, 10 Wrz 2005 
Praktyk
Praktyk

sylwia napisał(a):
Otóż jeśli ktoś czuje potrzebę to polecam wróżkę z Kitowa. Po wizycie u niej byłam zszokowana tym jak bezbłędnie krok po kroku opisała to co dzieje się w moim życiu(dodam że nie były to rzeczy, które można dopasować do każdego człowieka

Ja Ci wierzę bo sama tam bylam razem z 3 znajomych i przekonaliśmy się ze mówi prawdę ( bo takich rzeczy nie da się wymyśleć , za bardzo szczegółowo mówi ). Po tej wizycie wszystkim nam zabrakło poprostu słów.

Temat postu: Re: Wróżki- c.d. wrażenia
PostWysłany: Czw 21:04, 10 Lis 2005 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: Vienna AUT
Iwonka napisał(a):
sylwia napisał(a):
Otóż jeśli ktoś czuje potrzebę to polecam wróżkę z Kitowa. Po wizycie u niej byłam zszokowana tym jak bezbłędnie krok po kroku opisała to co dzieje się w moim życiu(dodam że nie były to rzeczy, które można dopasować do każdego człowieka

Ja Ci wierzę bo sama tam bylam razem z 3 znajomych i przekonaliśmy się ze mówi prawdę ( bo takich rzeczy nie da się wymyśleć , za bardzo szczegółowo mówi ). Po tej wizycie wszystkim nam zabrakło poprostu słów.

no Iwonka a teraz masz tam tez mnie doprowadzic. Mam nadzieje, ze nie zapomniesz! ;)
PS. Choc jakos dziwnie... jak moze mowic prawde wrozka, ktora jest z Kitowa??? :lol:

...per aspera ad astra...

No kangaroos in Austria ;)

Temat postu:
PostWysłany: Pią 12:10, 11 Lis 2005 
Praktyk
Praktyk

oka , jak zjedziesz tutaj to dogadamy sie jakoś
ps- wiesz, sami sie nad tym zastanawialiśmy :] a jednak !

Temat postu:
PostWysłany: Pią 17:02, 11 Lis 2005 
Niemowa
Niemowa

Ja tam w to że wróżki przewidują przyszłość nie wierze i nigdy nie uwierze. Kiedyś w programi UWAGA w telewizji TVN zrobili taki test. Zaprosili pare wróźek żeby typowi powiedziały kiedy ma zainwestować na giełdzie kase. Dawali im pare dat z kalendarza i miała wskazać najlepszą. Jedna wskazała niedzielę :D ! I tylko jedna wskazała najlepszą datę do inwestycji na kilka wróżek.

Temat postu:
PostWysłany: Czw 18:23, 02 Lut 2006 
Słuchacz
Słuchacz

Miejscowość: Piekło(*_*)
Są oszustki ale są też prawdziwe wróżki... 8) 8) bardzo chciał bym się wybrac do wróżki ...ale nie wiem gdzie,ja np. chciała bym znać swoją przyszłosć,nawet gdyby miała być najgorsza :? :?

Temat postu:
PostWysłany: Pią 21:06, 03 Lut 2006 
Maniak
Maniak

Miejscowość: Biłgoraj\Kraków
mi kiedys powrozyla cyganka. Przyznam ze nie chcialam ale najpierw powrozyla i kumpelce i jakos tak wyszlo ze mi tez. Zobaczymy czy sie sprawdzi. Kiedys wam napisze. Ale znam osobiscie osoby ktore jezdza do wrozek i to byly juz kilka razy. I powiem ze akurat wrozby te od tych wrozek sie sprawdzaja.

Temat postu:
PostWysłany: Pią 21:08, 03 Lut 2006 
Słuchacz
Słuchacz

Miejscowość: skątowni
Prosze sie do mnie zgłaszać :D ja wam powróze :P tylko nie pchac sie za bardzo :D ustawcie sie grzecznie w kolejce :)

Temat postu:
PostWysłany: Pią 21:10, 03 Lut 2006 
Administrator
Administrator

Czekoladka napisał(a):
Prosze sie do mnie zgłaszać :D ja wam powróze :P tylko nie pchac sie za bardzo :D ustawcie sie grzecznie w kolejce :)

A z czego jak mogę spytać wróżysz ? Z ręki, fusów czy jak ostatnio słyszałem nawet, można wróżyć z oczu. To znaczy ktoś mi powiedział, że moje oczy mówią wszystko :D

Temat postu:
PostWysłany: Pią 21:34, 03 Lut 2006 
Słuchacz
Słuchacz

Miejscowość: skątowni
Haha to moje oczy mówią wszytko ;) poza tym wróże ze wszystkiego :) ostatnio zaczęłam praktykowac wrózenie ze szklanej kuli moim szklanym okiem ;) zainteresowanych zapraszam ;)

Temat postu:
PostWysłany: Sob 10:20, 04 Lut 2006 
Bywalec
Bywalec

Ja jakoś nie wierzę we wróżki i nawet nie ciągnie mnie żeby pojechać i zobaczyć jak jest u wróżki i czy cos sie z tego co ona powie sprawdzi.

Chociaż znam takie osoby które jeżdżą bardzo często do wróżki bo z tego co zuważyłam od tego też chyba można sie w jakis sposób uzależnić

" Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułęś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej przez trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. "

Temat postu:
PostWysłany: Sob 15:51, 04 Lut 2006 
Stały bywalec
Stały bywalec

Jakis czas temu bedac w odwiedzinach u kolezanki w Pulawach wybralysmy sie do Kazimierza. Tam złapała mnie cyganka. Chciala wydusic ze mnie cala kase ostattecznie udalo jej sie 10zl w klepakach ode mnie wyciagnac.Nic sie nie sprawdzilo. Mialam rzekomo tydzien pozniej zostac zaproszona na kawe przez przystojnego, bogatego faceta i jakoś zadnej propozycji nie mialam ;) Ostrzegam przed cygankami!To w wiekszosci oszustki i naciagaczki nawet sie nie polapiecie jak wyciagna z was wszystko co macie przy sobie np. tekstem "jak mi nie dasz tego co masz to ktos z rodziny umrze-moja kolezanka miala taka wlasnie nieprzyjemna sytuacje.Oddala Cygance ostatnie pieniadze,bo akurat miala chora mame.W Kitowie też byłam-tu to co innego. Wszystkim chetnym polecam wróżkę z Kitowa. Ja chyba tez sie do niej wkrotce znow wybiore.

Temat postu:
PostWysłany: Nie 22:06, 12 Lut 2006 
Stały bywalec
Stały bywalec

Miejscowość: biłgo / krk
wróźki to kicz i kościół potępią i nazywa gzechem ingerowanie w cudzą przyszłość niepoelcam bo jak niektóre bramy się otworzą to później trudno je zamknąć

Temat postu:
PostWysłany: Pon 12:23, 13 Lut 2006 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: Sól
hmmmmmm ... mojego kumpla ojcu raz w młodości powróżyła cyganka ... to w sumie ogólnie mówiać teoretycznie wszystko się do dzisiaj w miarę spełniło .... ale co ciekawe, kumpel się ostatnio dowiedział że wg cyganki ... przyjdzie mu zostać mundurowym 8)

będzie nowy piesek na mieście :) ... cóż ... byli już z lublina ... będzie teraz ktoś z Soli 8) czas pokaże

co do mnie to myślę ... że w tym wróżeniu coś musi być, co to nie wiem ale jakoś mnie nie ciągnie do dogłębnej analizy, a księża to swoją droga inna bajka, jak dla mnie to teraz mało jest ludzi którzy, jeżeli wierzą - to wierzą w 100% i trzymają się każdej reguły swojej wiary

Temat postu:
PostWysłany: Śro 22:14, 05 Lip 2017 
Niemowa
Niemowa

Miejscowość: Poznań
Wróżki to atrakcja taka sama jak niedźwiedź w zakopanym jest, każdy go widzi, można sobie pożartować, zrobić zdjęcie ale kto wierzy, że jest prawdziwy/a nie jest chyba poważny.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: