Obecny czas: Śro 5:36, 26 Wrz 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Inwestowanie w złoto
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 9:38, 02 Paź 2016 
Małomówny
Małomówny

Witam! Chciałbym się zorientowac w metalu szlachetnym jakim jest złoto, a mianowicie chodzi mi głównie czy warto teraz w nie zainwestować , gdzie mozna sprawdzać aktualne kursy dzienne i jaka cena jest kiedy jest drogie a jaka kiedy tanie :p ( może żle się wyraziłem chodzi mi oto jakie ma kursy maksymalne a jakie minimalne) byłbym wdzięczny za wytłumaczenie i odpowiedzi na te pytania z góry dziękuje i podzrawiam!!!!!!!!

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 20:40, 02 Paź 2016 
Niemowa
Niemowa

Moim zdaniem warto inwestować w złoto, opłaca się :)

Temat postu: Re: Inwestowanie w złoto
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 7:41, 03 Paź 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Tresto napisał(a):
Witam! Chciałbym się zorientowac w metalu szlachetnym jakim jest złoto, a mianowicie chodzi mi głównie czy warto teraz w nie zainwestować , gdzie mozna sprawdzać aktualne kursy dzienne i jaka cena jest kiedy jest drogie a jaka kiedy tanie :p ( może żle się wyraziłem chodzi mi oto jakie ma kursy maksymalne a jakie minimalne) byłbym wdzięczny za wytłumaczenie i odpowiedzi na te pytania z góry dziękuje i podzrawiam!!!!!!!!

Cena złota cały czas rośnie.Tak więc jeśli inwestować w złoto to właśnie teraz Nie czekaj na to aż spadnie bo możesz się tego nie doczekać. Zdarzają się spadki cen,ale sa one rzadkie.
Zorientuj się w jakich cenach są złote monety w sklepie Coinart:
http://www.coinart.pl/
W sklepie jest bardzo duży wybór monet złotych i srebrnych ( są i uzywane).

Temat postu: Inwestowanie w złoto?
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 16:26, 03 Paź 2016 
Niemowa
Niemowa

Ja też uważam, że warto inwestować w złoto, ponieważ jest dobra jego cena. Jeśli ktoś chciałby, to polecam taką stronę: mennica Warszawa . Tam można znaleźć aktualne notowania złota albo srebra.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 18:08, 03 Paź 2016 
Niemowa
Niemowa

warto inwestować w złoto

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 7:49, 10 Paź 2016 
Niemowa
Niemowa

Inwestowanie w złoto jest jedną z bezpieczniejszych inwestycji bo widac to dokładnie analizując notowania złota : złoto skutecznie chroni przed inflacją kilkadziesiąt lat temu za uncję złota można było kupić garnitur na miarę i dzisiaj również kosztuje to mniej więcej tyle samo. W tym czasie wartość pieniądza papierowego gwałtownie spadła ze względu na inflację, złoto świetnie nadaje się do tego, aby w łatwy sposób przekazać majątek kolejnym pokoleniom, w okresie niepokoju i zawirowań na świecie złoto jest ostoją i bezpiecznym portem jedną z bardzo niewielu inwestycji, które nie tracą wówczas na wartości i można tak wymieniać w nieskończoność.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 15:56, 16 Paź 2016 
Niemowa
Niemowa

Miejscowość: Wrocław
Złoto zawsze będzie drożeć, nawet jak odnotuje spadek to po pewnym czasie i tak cenna złota pójdzie do góry.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 13:01, 21 Mar 2017 
Bywalec
Bywalec

Bez wątpienia inwestowanie w złoto jest nader ciekawą propozycją. Moim zdaniem jednak warto pod uwagę wziąć także nieruchomości. Rynek tego typu produktów jest bowiem bardzo stabilny, przy czym sięgając po takie publikacje jak te z http://www.jakzarabiacnaflipach.pl/ . Za ich sprawą bowiem będziemy mogli uzyskać całe mnóstwo ciekawych i cennych informacji chociażby na temat tego, jak wybierać nieruchomości, które w przyszłości umożliwią nam wygenerowanie dużych zysków.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 17:15, 26 Mar 2017 
Niemowa
Niemowa

Zawsze złot będzie coraz mniej i będzie droższe

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 7:48, 13 Cze 2017 
Niemowa
Niemowa

Miejscowość: Biłgoraj
Złoto jest chyba najpewniejsza formą lokowania pieniędzy jednak przez to też nie ma co oczekiwać wielkich zysków

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 8:29, 02 Lip 2017 
Niemowa
Niemowa

W niepewnych czasach - a umówmy się, że właśnie takie nastąpiły - inwestycja w złoto jest najbardziej rozsądną formą inwestowania. Niedużo można jednak na tym zarobić.

sprzedaż gotowych spółek

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Szukaj:
Skocz do: