Obecny czas: Nie 2:10, 22 Kwi 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Parking Balice
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 13:14, 25 Lut 2018 
Słuchacz
Słuchacz

Szukam taniego parkingu w pobliży lotniska w Balicach. Macie jakies namiary na taki parking?

Temat postu: Re: Parking Balice
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 13:21, 25 Lut 2018 
Niemowa
Niemowa

Mowisz, ze poszukujesz informacji na temat parking Kraków Balice? I to jeszcze musi byc parking balice tanio, tak? No to mi sie nasuwa na mysl - tylko i wylacznie parking prywatny, bowiem ten na lotnisku - jest drogi. Z parkingow prywatnych znam ParkujGo - strzezony i monitorowany. Dla przykladu - 5 dni u nich to tylko 30 zlotych, wiec tanio. Mozesz zarezerwowac sobie miejsce online - przydatna opcja.

Nieprzeczytany postWysłany: Wto 21:53, 27 Lut 2018 
Niemowa
Niemowa

Ze swojej strony mogę polecić parking Balice gdzie możecie spokojnie zostawić swój samochód i nie obawiać się, że coś sie z nim może stać. Latając z Krakowa to jest najbardziej sprawdzone i wybierane miejsce. Do tego zapewniony jest darmowy transport na lotnisko, więc nie trzeba się obawiać spóźnienia na lot.

Nieprzeczytany postWysłany: Czw 15:42, 15 Mar 2018 
Niemowa
Niemowa

Cześć. Sprawdź sobie ten link https://e-biznes.pl/parkingowa-oferta-d ... ow-balice/ Ja od lat korzystam z tych parkingów przy lotnisku w krakowskich Balicach (jeżeli z nich lece) i nie żałuję. Auto jest bezpiecznie a sama usługa nie daje po kieszeni. A i zawożą i odwożą z pod terminala w Balicach.

Nieprzeczytany postWysłany: Czw 22:36, 29 Mar 2018 
Niemowa
Niemowa

Elka, jeśli już wspominasz o transporcie na lotnisko, pozwolę sobie polecić moją ulubioną firmę przewozową, która zajmuje się m.in. transportem na lotnisko własnie - http://daro-bus.pl/onas.html.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: