Obecny czas: Pon 18:59, 17 Gru 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Szlaki rowerowe
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 15:12, 14 Maj 2005 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgoraj
Jaki szlak rowerowy proponujecie na sloneczne soboty i niedziele i dlaczego akurat ten :?: :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 11:26, 15 Maj 2005 
I ostrzeżenie

Miejscowość: Oxford
Jest taki jeden, zaczyna sie za kościolem w Puszczy(dokladnie za tym małym mostkiem na Tarnogrodzkiej) i ciągnie sie długie km gdzieś, juz nie pamiętam gdzie dokladnie, bo dawno nim jezdzilem, ale jak pojedziesz to nie pozalujesz.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 20:48, 17 Maj 2005 
Profesjonalista
Profesjonalista

Miejscowość: Tewkesbury
Będąc ostanim razem w biłgoraju wybrałem sie z kumplem na wycieczkę rowerową. Wyruszyliśmy spod kościoła w Puszczy, przez Chiny do Górecka Kościelnego a stantąd już niebieskim szlakiem do Biłgoraja (wjazd do miasta przy stawach Ćwikły). Szlak niebieski nadaje się do wycieczek rowerowych - przez ponad połowę swojej długości biegnie on asfaltową drogą przeciwpozarową. Niestety od tej zasady jest wyjątek. Przed Edwardowem , 200 metrowy odcinek szlaku biegnie przez podmokłą łąkę, rowerem wjezdżać tam najlepiej tylko po kilku bardzo gorących dniach. Całośc naszej wyprawy to ok. 50 km

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 20:58, 24 Lip 2005 
Specjalista
Specjalista

Miejscowość: Biłgoraj/Kraków
Dzisiaj skorzystałam z ładnej pogody i po raz pierwszy od 2 lat wsiadłam na rower :-) Wyruszyliśmy (bo nie byłam sama) szlakiem niebieskim w kierunku Górecka. Odcinek za Edwardowem (jadąc w strone Górecka, myśle że ten sam o którym pisał Cookie Monster) raczej trudno przejezdny- momentami bardzo wysoka trawa (ok 2m)- na szczęście ktoś wcześniej utarł trase :-) Jest tam też krótki odcinek wzdłuż rzeki, wąski i podmokły... Poza tym trasa bardzo fajna, ale takiego rowerzyste jak ja troche wymęczyła :wink: Dlatego też w drodze powrotnej poszłam na łatwizne i wracaliśmy trasą Aleksandrów, Smólsko, Brodziaki. W Aleksandrowie trafiliśmy na jakieś zawody strażackie, więc była krótka przerwa i frytki :-) Ogólnie wrażenia pozytywne tylko nogi mnie bolą :wink: Ale trasę moge polecić. Szlak Puszczy Solskiej jest naprawdę bardzo ładny.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 23:39, 20 Sie 2005 
Profesjonalista
Profesjonalista

Miejscowość: Tewkesbury
veritas napisał(a):
Dzisiaj skorzystałam z ładnej pogody i po raz pierwszy od 2 lat wsiadłam na rower :-) Wyruszyliśmy (bo nie byłam sama) szlakiem niebieskim w kierunku Górecka. Odcinek za Edwardowem (jadąc w strone Górecka, myśle że ten sam o którym pisał Cookie Monster) raczej trudno przejezdny- momentami bardzo wysoka trawa (ok 2m)- na szczęście ktoś wcześniej utarł trase :-) Jest tam też krótki odcinek wzdłuż rzeki, wąski i podmokły... Poza tym trasa bardzo fajna, ale takiego rowerzyste jak ja troche wymęczyła :wink: Dlatego też w drodze powrotnej poszłam na łatwizne i wracaliśmy trasą Aleksandrów, Smólsko, Brodziaki. W Aleksandrowie trafiliśmy na jakieś zawody strażackie, więc była krótka przerwa i frytki :-) Ogólnie wrażenia pozytywne tylko nogi mnie bolą :wink: Ale trasę moge polecić. Szlak Puszczy Solskiej jest naprawdę bardzo ładny.

Dokładnie, to ten sam szlak :D

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 13:47, 28 Gru 2017 
Niemowa
Niemowa

Miejscowość: Częstochowa
ten szlak jest bardzo fajny
убедитесь, что

Temat postu: Re: Szlaki rowerowe
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 9:07, 08 Cze 2018 
Niemowa
Niemowa

Beskidy też są niezłe na rower ;) Ale szlaki są tam nieco ostrzejsze niż w Pieninach, chociaż to też niewysokie góry...

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: