Obecny czas: Śro 17:43, 21 Lut 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: UWAGA ! ! !
PostWysłany: Śro 18:37, 03 Maj 2006 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgo
Od dzisiaj pisząc newsy do portalu nie powołujemy się na żadne źródeła, tylko piszemy je samodzielnie. Myślę, że przede wszystkim tego oczekują ludzie, a co więc miałem właśnie interwencję Ani z bilgoraj.com.pl odnośnie tekstu o miskach. Trochę jej dokopałem pytając czy oni mają zgodę na publikację tekstów z Kroniki Tygodnia (a nie mają) :twisted: Ale to mało ważne. Założenia portalu od początku były znane i tego się trzymajmy, nikt nie będzie nas szanował jak bedziemy kopiować newsy, a drugi bilgoraj.con.pl nikomu nie potrzebny. Lepszy jeden samodzielny tekst w tygodniu niż kilka skopiowanych. Wiem, że sam dawałem newsy skopiowane, dlatego nie mam do nikogo pretensji, chodzi mi tylko o to żeby teraz były same własne teksty. A dotychczasowe z gazet chyba pousuwam jak mnie najdzie. Nie dotyczy to oczywiście newsów z meczu Łady bo współpracujemy z serwisem www.LadaBilgoraj.lbl.pl :D

Temat postu:
PostWysłany: Śro 20:06, 03 Maj 2006 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgoraj
Sam napisalem moje :D

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: