Obecny czas: Pon 21:09, 16 Lip 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 2:25, 02 Kwi 2006 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: Biłgoraj
Seriale- zajęcie gimnazjalistki dawno zarzucone ;) wyjatkiem jest "Egzamin z życia" emitowany w niedziele. Ach ta platoniczna miłość do Damięckiego ;) (ciągnąca się od podstawówki :P ) hehe. Ogólnie nie jestem wielbicielką seriali, ale szanuje to, że dla niektórych jest to forma spędzenia czasu.
PS. Wiadomo lepiej zajrzeć na forum ;)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 15:18, 02 Kwi 2006 
Gaduła
Gaduła

Z polskich seriali to tylko te dawne: Alternatywy, Zmiennicy... Obecnie nie ogladam niczego, chyba, że czasami z rodzicami jak przyjadę do domu, obejrzę M jak miłośc, czy coś podobnego.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 12:14, 03 Kwi 2006 
Stały bywalec
Stały bywalec

Miejscowość: Biłgoraj / Łódź
Nie ma teraz zadnych fajnych seriali, jak bylam mala to z ojcem ogladalam te PRL-owskie seriale :wink: i rzeczywiwscie fajniejsze byly :wink:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 14:34, 03 Kwi 2006 
Maniak
Maniak

Macie racje PRl- owskie seriale byly najlepsze. Te szmiry obecne to nie wiem czy sie smiac czy plakac. Czy naprawde ludzie stracili smak, gust i wyczucie?

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 16:53, 03 Kwi 2006 
Specjalista
Specjalista

Miejscowość: Biłgoraj/Kraków
Właśnie Misiek, też się zastanawiam co jest przyczyną tak dużej oglądalności seriali w stylu "m jak miłość" czy "na wspólnej", przecieża ani one z założenia nie mają bawić ani pouczać a jednak ściągają co wieczór spore grono telewidzów.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 17:07, 03 Kwi 2006 
Administrator
Administrator

Cookie Monster napisał(a):
Polskie seriale - ZDECYDOWANIE TAK , ale nie te o których pisze Patrycja. ja preferuje Dyzmę, Alternatywy, Zmienników, Klosa. Czterech Pancernych. PRL rządzi

To były czasy mi szczególnie zapadły w pamięć seriale komediowe, a więc Alternatywy 4 oraz Zmiennicy. Ogólnie czasy PRL-u to był złoty okres dla polskiej kinematografii. Bo kto nie pamięta takich perełek jak "Miś", "Brunet wieczorową porą" czy "Rejs".

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 17:09, 03 Kwi 2006 
Gaduła
Gaduła

Miejscowość: SpA!n
A moje najlepsze to takie: Janosik,M jak milość, Na wspólnej,Zmiennicy,Daleko OD Noszy,Świat Wg. Kiepskich,Miodowe Lata,Czterej Pancerni i Pies,Wojna Domowa :wink: :D

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 17:23, 03 Kwi 2006 
Specjalista
Specjalista

Bery napisał(a):
A moje najlepsze to takie: Janosik,M jak milość, Na wspólnej,Zmiennicy,Daleko OD Noszy,Świat Wg. Kiepskich,Miodowe Lata,Czterej Pancerni i Pies,Wojna Domowa :wink: :D

Nie wiem o czym to jest ( ponoć o lekarzach) ale pół jednego proseminarium przegadaliśmy z doktorem na ten temat, właściwie to on opowiadał bo tylko on z obecnych tam, to ogląda :) Jak się później okazało kierownik katerdy też wie o co chodzi bo opwiadając o spółce partnerskiej posługiwał się przykładem doktora Kidlera ( czy jakoś tak), który ponoć jest jedną z serialowych postaci. ( koleżanka mnie uświadamiała w czasie wykładu) :wink:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 18:36, 03 Kwi 2006 
Maniak
Maniak

Miejscowość: Biłgoraj ..::OGRODY::.. / Rzeszów
Daleko od noszy to jest świetny serial :lol2: poziom intelektualny żaden, ale można pozbijać jak z żadnego innego serialu ^_^

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 19:38, 03 Kwi 2006 
Specjalista
Specjalista

i ponoć cała plejada gwiazd polskiego kina tam gra :wink:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 19:45, 03 Kwi 2006 
Maniak
Maniak

Miejscowość: Biłgoraj ..::OGRODY::.. / Rzeszów
Ano gra :wink:
To jest taki marny absurd, że aż śmieszy.
Polecam na wszelkie doły ;D

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 21:22, 03 Kwi 2006 
Słuchacz
Słuchacz

Serialem, który najchętniej oglądałem było "Z Archiwum X". Nie pamiętam, żeby jakiś odcinek był nudny. Teraz czasami oglądam "Kryminalnych", nawet niezła akcja no i fabuła w miarę ciekawa.
A co do tych polskich seriali-telenowel, jak "M jak miłość", "Klan", itp., to sądze i nie zmienie zdania, że są to po prostu wyjadacze mózgów, uwsteczniające wytwory filmowe, stworzone przez ludzi, którzy mają poprzewracane we łbach i żerują na ludzkiej naiwności. Później ludzie oglądające te seriale gadają na ulicy kogo lubią, np: z "M jak miłość", a kogo nie i na podstawie głupiego serialu wyrabiają rzeczywistą sobię opinię o aktorach. Zamiast zająć się czymś pożytecznym, to ślęczą przed telewizorem jakby myśleli, że to się dzieje naprawdę... ehh

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 14:27, 16 Kwi 2006 
Małomówny
Małomówny

Miejscowość: 3 planeta od słońca
Polskie seriale.Hmmm bezapelacyjnie najlepszy to "Alternatywy 4". Teraz seriale typu "M jak miłość" "Klan" "Złotopolscy"to jedna wielka kicha(przynajmniej dla mnie) Wyszeł jakiś czas temu dobry serial z panem Jerzym Radziwiłowiczem "Glina" bardzo dobry i bardzo fajnie zrobiony

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 9:29, 29 Mar 2017 
Niemowa
Niemowa

Mało jest fajnych polskich seriali, które da się lubić, mi się za to ostatnio spodobał "Belfer".

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 9:15, 03 Kwi 2017 
Niemowa
Niemowa

Mi tam z polskich seriali nic nie przypasowało

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: