Obecny czas: Pon 22:28, 23 Kwi 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Studia- żałujecie swojego wyboru??
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 19:26, 02 Sty 2008 
Niemowa
Niemowa

Miejscowość: Biłgoraj
No właśnie ;)
Czy z perspektywy roku/ kilku lat jesteście zadowoleni ze swojej decyzji dot. studiów czy jej żałujecie?
Piszcie co i gdzie studiujecie i na co byście poszli, gdybyście wybierali drugi raz.
ja teraz: stomatologia CMUJ w Kraku
gdybym wybierała jeszcze raz: pewnie Architektura Krajobrazu AR Lublin, albo też stoma ale w Lublinie

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 21:44, 02 Sty 2008 
Gaduła
Gaduła

Miejscowość: Biłgoraj/Kraków
Ja jestem na socjologii na AGH i nie żałuję. I kierunek i uczelnia jest z wyboru.
Socjologia jest ciekawa, chodzę prawie na wszystkie wykłady, bo są wciągające, bo dowiaduję się naprawdę interesujących rzeczy i wykładowcy potrafią tą wiedzę przekazać. I mają poczucie humoru, które urozmaica 1,5 godziny siedzenia ;) Fakt, że są przedmioty, które mi się do niczego nie przydadzą (np. zeszłoroczna logika), ale gdzie ich nie ma ;)
Na uczelnie także nie narzekam... AGH, to całkiem bogata uczelnia i stara się zapewniać nam, jak najlepsze pomoce dydaktyczne, co raz coś remontują, budują...
program SPSS na kompach czasami nawala, ale kto by narzekał, że ucieka kawałek statystyki :D

a miasto, to już w ogóle poezja ;) Uwielbiam Kraków, ma to coś! Mieszkanie na Miasteczku Studenckim też jest niczego sobie :P mam dookoła wspaniałych ludzi, rozwijam się i studia są strzałem dziesiątkę!

O pracy jeszcze tak bardzo nie myślę, to dopiero II rok licencjatu. Wychodzę z założenia, że: Jeśli chcesz, to możesz wszystko!

A jeśli już miałabym studiować inny kierunek, to byłoby to coś związanego z dziennikarstwem lub reklamą... albo stosunki międzynarodowe.

Ostatnio edytowany przez Tofika, Czw 12:49, 03 Sty 2008, edytowano w sumie 1 raz

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 23:49, 02 Sty 2008 
Maniak
Maniak

Miejscowość: Biłgoraj\Kraków
ja studiuje w Kraku na prywatnej uczelni pedagogike :)

Kierunek jak najbardziej mi sie podoba :) jest naparwde ciekawy ... a po nim chcialabym zajac sie adopcjami lub czyms podobnym :) a moze zaloze wlasna firme nie majaca nic wspolnego z pedagogika ;] to sie wszytsko okaze w przyszlosci :) jak narazie pracuje ale nie w przyszlym zawodzie raczej bardziej cos odwrotnego :)

Rowniez uwazam ze Krakow to wymarzone miejsce do studiowania : takiego klimatu nie ma nigdzie :)

Chcialabym pojsc na psychologie ale rowniez do krakowa :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 7:16, 21 Maj 2009 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: Biłgoraj
Jestem studentką prawa na KUL'u w Lublinie.
Nie powiem żeby było łatwo bo tak nie jest, ale w pełni zdawałam sobie sprawę z tego co mnie będzie czekać przy takiej decyzji. Duzo pracy, dużo zmęczenia, i choć czasem mam już naprawdę dosyć, to zbieram siły i dążę do celu który sobie wyznaczyłam(czyt.mgr prawa).
Mam jednak ogromną satysfakcję, ponieważ studiuję to o czym marzyłam.
Wykłady są raz okropnie nudne a raz strasznie ciekawe, ale trzymam się tego co wybrałam, i wiem że nigdy nie zmieniłabym kierunku, i gdybym miała jeszcze raz decydować, to znowu wybrałabym - PRAWO :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 12:09, 21 Maj 2009 
Specjalista
Specjalista

Miejscowość: Okolice
aj wszyscy zadowolenia a ja bym teraz poszedł na coś innego...

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 10:40, 08 Maj 2014 
Niemowa
Niemowa

Ja również żałuje, że wybrałem bezpieczeństwo narodowe. Jest to strasznie nudny kierunek tak mi się nie podoba. Chciałbym zmienić na coś innego ale znów ten strach, że będzie tak samo czyli mi się nie spodoba i po roku będę chciał zmienić.. skończę to ale to tak bardziej z niechęci.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 13:37, 08 Maj 2014 
Niemowa
Niemowa

Ja wybrałem się na Pedagogikę i odpuściłem sobie po roku-nie mogłem usiedzieć na wykładach,takie flaki z olejem :/ Przerzuciłem się na Archeologię na UAM i nie żałuję ani trochę-jestem na ostatnim roku :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 8:54, 09 Maj 2014 
Niemowa
Niemowa

Ja poszedłem na ekonomie i nic teraz z tego nie mam, nigdzie nie mogę dostać pracy i zmarnowałem sobie tylko kilka lat życia szkoda gadać. Jakbym mógł to bym nie studiował wcale taki byle drwal zarabia więcej niż ja bym zarabiał gdybym znalazł pracę.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 7:32, 14 Maj 2014 
Niemowa
Niemowa

Skończyłem Bezpieczeństwo Narodowe i nie żałuje, studia były przyjemne, pasjonowałem się tym kierunkiem i tą dziedziną dlatego było mi dość łatwo za razem obronić prace jak i pozdawać wszystkie semestry i kolokwia.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 8:12, 06 Cze 2014 
Niemowa
Niemowa

Gdybym miał wybierać jeszcze raz, zdecydowałbym się na jakiś oryginalny, mniej popularny kierunek, wtedy masz mniejszą konkurencję w przyszłości ;) Może jakaś oryginalna filologia? Nie można się bać szkół niepublicznych, to właśnie tam można trafić na nietypowy kierunek, np. w Apeironie w KrK (moja koleżanka tam studiuje)jest administracja samorządowa, albo penitencjarna. Na pewno teraz wybrałbym coś takiego.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 19:12, 07 Cze 2014 
Słuchacz
Słuchacz

Miejscowość: Krotoszyn
ok

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 2:08, 17 Lut 2015 
Niemowa
Niemowa

Miejscowość: Lubaczów
Ja nie żałuję wybranej szkoły czy zawodu , ale zawsze moim marzeniem było studiować w jakiejś elitarnej szkole gastronomicznej i zostać szefem kuchni

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 9:12, 08 Maj 2015 
Niemowa
Niemowa

Ciężko jakoś zdecydowanie określic czy wybór studiów po latach był trafny czy nie. Skończyłam logistykę bo wydawała mi się wtedy dobrym rozwiazaniem. Dziś pracuje w bankowości i z perspektywy czasu wolałabym skończyc coć z bankowością np: http://www.wsb.pl/opole/ ale teraz już się chyba nie wybiorę, za dużo na głowie. Tak czy inaczejk chyba ciężko skończyć coś co da tak naprawde gwarancje pracy.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 14:40, 19 Cze 2015 
Niemowa
Niemowa

Witam,

znam dużo osób, które żałują swojej decyzji odnośnie studiów. Może po części również i ja. Ale co zrobić trzeba iść dalej. I tak nie ma pracy.

Ostatnio edytowany przez Malinaa Wto 18:01, 08 Mar 2016, edytowano w sumie 2 razy

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 11:00, 21 Cze 2015 
Niemowa
Niemowa

Ja nie zaluje swojego wyboru jestem na farmacji, drugi rok, ale znam pare osób ktore poszly na filozofie lub psychologie i teraz zaluja decyzji bo wiedza ze z praca bedzie ciezko w tym kierunku. Ja mysle ze gdzies w aptece sie zahaczę na początek i bedzie dobrze.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: