Obecny czas: Wto 12:47, 20 Lut 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 21:24, 30 Sie 2015 
Niemowa
Niemowa

Najlepszym rozwiązaniem są studia inżynierskie, mogę polecić mechanikę i budowę maszyn na WSEIZ w Warszawie: http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-z ... owa-maszyn - z tego co wiem, to jedna z lepszych niepublicznych uczelni technicznych w Polsce.

Temat postu:
PostWysłany: Pon 10:37, 31 Sie 2015 
Niemowa
Niemowa

Wybór studiów to poroniona sprawa u nas w kraju. Pewnie z 5 czy 10 % młodych serio wie co chce robić i faktycznie w wieku licealnym wykazuje do tego predyspozycje. Cała reszta to chora ruletka, ludzie bazują na domysłach, na tym co podsłyszą itd. I tak później rośnie grono niezadowolonych, rozczarowanych itd. Szkoda gadać, rząd powinien to lepiej rozwiązać i umiejętniej ludzi prowadzić w tej kwestii.

Temat postu:
PostWysłany: Wto 10:28, 01 Wrz 2015 
Niemowa
Niemowa

Nikt za ciebie nie dokona wyboru studiów, albo się ma pomysł na siebie albo nie. Choć w wieku 19 lat trudno podjąć taką decyzję, tak czy inaczej nie ma sensu zwalać winy na rząd:D jak twoja przyszlość zależy tylko od Ciebie.

Temat postu:
PostWysłany: Czw 12:55, 08 Paź 2015 
Niemowa
Niemowa

Ludzi po studiach w tym momencie jest już za dużo a będzie ich jeszcze więcej. Gdzie oni mają znaleźć pracę ?

Temat postu:
PostWysłany: Pon 14:48, 02 Lis 2015 
Niemowa
Niemowa

Ja aktualnie jeszcze studiuję więc nie do końca odpowiem czy żałuję swojego wyboru bo jeszcze nie wiem ale po roku wiem tyle, że mi sie podoba i jestem zadowolona ze swojego wyboru zarówno jeśli chodzi o kierunek, samą uczelnię i choćby miasto (http://www.wsb.pl/poznan/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/psychologia-w-biznesie) Uczę się tego co mnie interesuję i naprawdę nie czuję się tym zmęczona czy znudzona:)I tego życzę każdemu w trakcie studiów i już po nich:)

Temat postu:
PostWysłany: Czw 8:06, 19 Lis 2015 
Niemowa
Niemowa

ja skończyłam pedagogikę w Zielonej Górze- fantastyczna uczelnia, wykładowcy. Czy żałuję? W tej chwili wybór zaczyna procentować.. ale wybrałabym chyba medycynę holistyczną :) ( wtedy nie było)

Temat postu:
PostWysłany: Pon 5:02, 07 Gru 2015 
Małomówny
Małomówny

Studiów może nie, ale żałuję, że w ich trakcie nie walczyłam o praktyki u najlepszych. Mój facet nawet stara się o pisanie pracy dyplomowej o tej firmie http://zpue.pl/o-firmie/dla-studenta.html Niektórzy naprawdę nie idą na łatwiznę.

Temat postu:
PostWysłany: Śro 9:57, 09 Gru 2015 
Niemowa
Niemowa

Ja wybrałam bardzo dobre studia. Zarządzanie ze specjalizacją IT na PWr. Bardzo dobre studia polecam każdemu.

Temat postu:
PostWysłany: Śro 11:28, 09 Gru 2015 
Niemowa
Niemowa

a ja żałuję, że to wszystko tak wygląda, że człowiek się kształci, a praca...ech

Temat postu:
PostWysłany: Śro 20:10, 09 Gru 2015 
Niemowa
Niemowa

Ja dobrze wybrałem i jestem po latach zadowolony. Jednak obecnie jest dużo śmieciowatych kierunków, po których ciężko jest znaleźć pracę. Warto się zastanowić przed wyborem uczelni, ponieważ wiąże się z tym nasze całe życie.

Temat postu:
PostWysłany: Czw 10:47, 14 Sty 2016 
Niemowa
Niemowa

Studiowałam filologię polską i bardzo żałuję. Gdybym dziś wybierała, poszłabym na grafikę.

Temat postu:
PostWysłany: Pon 9:44, 04 Kwi 2016 
Niemowa
Niemowa

Ciekawe pytanie!Wiemy doskonale, że wybór kierunku studiów, który niejednokrotnie zaważy na naszym życiu, w tak młodym wieku nie należy do najłatwiejszych!Często ludzie wybierają nie to co ich interesuje tylko to co jest modne w danym czasie studiować-i to chyba największy błąd jaki można zrobić. Ja wybrała zarządzanie na wsb.pl/szczecin/ i nie żałuję bo był to dobry wybór. I takich wyborów właśnie Wam życzę:)Choć wiem, że jest to bardzo trudne!

Temat postu:
PostWysłany: Wto 11:34, 10 Maj 2016 
Niemowa
Niemowa

Troche żałuje... :(

Temat postu:
PostWysłany: Czw 15:36, 19 Maj 2016 
Niemowa
Niemowa

ja tak samo !

Temat postu:
PostWysłany: Pią 11:31, 20 Maj 2016 
Niemowa
Niemowa

Miejscowość: Biłgoraj
Nie ma co żałować. Szkoda czasu. Lepiej od razu zapisać się do Centrum Kształcenia TORUS w Biłgoraju, bezpłatnej szkoły medycznej lub szkoły policealnej. Kierunki, które się maja otworzyć to technik usług kosmetycznych, technik farmaceutyczny, technik BHP, opiekun medyczny, terapoeuta zajęciowy. Chyba ze zapiszecie na inne kierunki to wtedy trzxeba namawiać znajomych zeby sie tez zapisali. www.szkola-torus.pl/bilgoraj.html

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: