Obecny czas: Wto 1:07, 17 Lip 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Studia na kierunku - gospodarka przestrzenna
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 16:27, 26 Mar 2009 
male pytanie. czy ktos z forum studiuje/studiowal taki kierunek? jesli tak, to milo byloby mi, gdybym mogl chwile pogadac.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 17:13, 23 Kwi 2009 
no to inaczej. pytanie do tych, co sie orientuja. czy jest to kierunek warty tego, aby na niego sie wybrac? czy taki absolwent ma duze szanse na to, aby nie wyladowac w dziale pakowania mebli u chmiela? z gory dzieki, jesli ktos cos odpowie.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 16:57, 24 Kwi 2009 
Stały bywalec
Stały bywalec

Znam kilka osob studiujacych ten kierunek i raczej go sobie chwala. W zaleznosci od specjalizacji masz niemale pole mozliwosci ksztalcenia i pracy pozniej. Ale nie mozna jednoznacznie powiedziec, ze znajdziesz prace w zawodzie. Proponuje abys wszedl na fora uczelni na ktore bedziesz skladal papiery i popytal studentow jak tam jest- warunki, poziom, perspektywy, praktyki etc

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 10:14, 14 Sty 2016 
Niemowa
Niemowa

Ja obecnie studiuję ten kierunek. Pod przewodnictwem Jego Ekscelencji dr. Janusza Paciorka :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 20:11, 02 Kwi 2017 
Niemowa
Niemowa

Ja się zastanawiałam nad tym kierunkiem. Ostatecznie jednak wybór padł na coś innego ( http://www.wsb.pl/wroclaw/studenci/studia-podyplomowe/kierunki/akademia-handlu-zagranicznego ) Studiuje na WSB obecnie. Tak czy inaczej - nadal uważam, że to dobry kierunek jeśli chodzi o rozwój. Nic nie zastąpi oczywiście jakiegoś konkretnego pomysłu na siebie, bo nie ma się co czarować że studia cokolwiek rozwiążą czy ułatwią. Na pewno jest to jakiś dobry początek, ale szczerze powiedziawszy bez zainteresowania tematem i jakichś tam predyspozycji może być trudniej. W sumie branża jest do ogarnięcia jeśli ma się trochę doświadczania i obycia w tejże, nie uważacie?

Temat postu: Re: Studia na kierunku - gospodarka przestrzenna
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 1:14, 16 Mar 2018 
Niemowa
Niemowa

Studiuje geografię i miałam przedmiot o którym mówisz. Jeśli masz jakieś pytania to śmiało zadawaj. Gospodarka przestrzenna to świetny kierunek i odłam geografii.

Temat postu: Re: Studia na kierunku - gospodarka przestrzenna
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 21:34, 17 Kwi 2018 
Niemowa
Niemowa

Koleżanka studiowała i ma teraz dobrze płatną pracę

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: