Obecny czas: Czw 19:52, 22 Lut 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 14:51, 24 Cze 2007 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: Biłgoraj/Warszawa
dzisiaj zakończyły się negocjacje z dwoma kolejnymi zawodnikami, którzy w przyszłym sezonie wzmocnią naszą drużynę (bramkarz i obrońca), wcześniej dogadany został napastnik.

bramkarza szukałem, żeby Quattro czuł jakąkolwiek presję :)

uwzględniając dogadanych zawodników i tych którzy zostaną będzie nam brakowało jeszcze jednego pomocnika i ewentualnie napastnika (jeśli odejdzie Sergio_Aguero). Poszukiwania trwają :D

Image

"MAY THE FORCE BE WITH YOU"

Temat postu:
PostWysłany: Pon 11:28, 25 Cze 2007 
Niemowa
Niemowa

Miejscowość: Nottingham
Witajcie:) Podoba mi się wasze forum... a tak nawiązując do tematu chyba Quattro z Drink Teamu będzie musiał odejść! ;) Pozdro

Temat postu:
PostWysłany: Pon 14:31, 25 Cze 2007 
Niemowa
Niemowa

Kiedy zaczyna sie okno transferowe???

Temat postu:
PostWysłany: Pon 16:33, 25 Cze 2007 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgoraj
orzel22 napisał(a):
Witajcie:) Podoba mi się wasze forum... a tak nawiązując do tematu chyba Quattro z Drink Teamu będzie musiał odejść! ;) Pozdro

Niestety mimo, że również włożyłem sporo wysiłku w tworzenie, jaki i zaangażowania w typowaniu respektuję to że zarząd KLT walczy z klonami i będę musiał zrezygnować z gry w Drink Teamie.

Temat postu:
PostWysłany: Pon 16:36, 25 Cze 2007 
Praktyk
Praktyk

wagarusek11 napisał(a):
Kiedy zaczyna sie okno transferowe???

okno zaczyna się po zakończeniu sezonu, czyli prawdopodobnie w przyszły poniedziałek lub wtorek.

a co do obsady pozycji bramkarza - następca założyciela drużyny został już znaleziony i dogadany, miejmy nadzieję, że będzie grał przynajmniej równie dobrze :)

Image

Temat postu:
PostWysłany: Pon 16:58, 25 Cze 2007 
Niemowa
Niemowa

Quattro napisał(a):
orzel22 napisał(a):

Niestety mimo, że również włożyłem sporo wysiłku w tworzenie, jaki i zaangażowania w typowaniu respektuję to że zarząd KLT walczy z klonami i będę musiał zrezygnować z gry w Drink Teamie.

Sciagnij sobie jakis program do ukrywania IP i wszystko bedzie ok ;) Ale jak odejdziesz to stracimy gwiazde naszego teamu :P

Temat postu:
PostWysłany: Pon 17:14, 25 Cze 2007 
Administrator
Administrator

wagarusek11 napisał(a):
Sciagnij sobie jakis program do ukrywania IP i wszystko bedzie ok ;) Ale jak odejdziesz to stracimy gwiazde naszego teamu :P

Dlczego stracicie gwiazdę przecież również i Ty jesteś wyskoko w rankingu, a co do ukrywania IP to nie chiałbym robić w ten sposób wolę odejść w chwale :)

Po otwarciu okienka transferowego, rozwiąże kontrakt z drużyną, choć nie ukrywam żal mi odchdzić z Drink Teamu, ale życzę Wam powodzenia i obyście z roku na rok awansowali coraz wyżej.

Temat postu:
PostWysłany: Pon 20:11, 02 Lip 2007 
Niemowa
Niemowa

Wiadomo juz z kim bedziemy w grupie :?:

Temat postu:
PostWysłany: Pon 22:44, 02 Lip 2007 
Praktyk
Praktyk

jeszcze nie wiadomo nawet, czy przed kolejnym sezonem będzie losowanie czy grupy zostaną takie jak były tylko zostaną dodane drużyny, które awansowały i spadkowicze. Podejrzewam, że wszystko się wyjaśni bliżej rozpoczęcia sezonu (może pod koniec sierpnia).

A tymczasem zajmuję się kompletowaniem kadry na przyszły sezon - jeśli zawodnicy mają jakieś sugestie w tej kwestii to niech piszą na gg :D

Image

Temat postu:
PostWysłany: Pon 12:58, 09 Lip 2007 
Niemowa
Niemowa

Widze ze zostalo nas 3 bo niedzwiedz zerwal kontrakt

Temat postu:
PostWysłany: Pon 15:39, 09 Lip 2007 
Administrator
Administrator

A ja mam propozycję dla zawodników Drink Teamu w razie nie skompletowania zespołu zapraszam wszystkich do LBL Teamu, możecie znaleźć w mojej ekipie swoje miejsce. Ale to mówię jedynie informacyjnie, a decyzja należy do trenera.

Temat postu:
PostWysłany: Pon 18:00, 09 Lip 2007 
Niemowa
Niemowa

Quattro napisał(a):
A ja mam propozycję dla zawodników Drink Teamu w razie nie skompletowania zespołu zapraszam wszystkich do LBL Teamu, możecie znaleźć w mojej ekipie swoje miejsce. Ale to mówię jedynie informacyjnie, a decyzja należy do trenera.

Ja zostaje ;) Jak nie skompletujemy skladu koncze kariere :P

Temat postu:
PostWysłany: Wto 20:59, 10 Lip 2007 
Praktyk
Praktyk

spokojnie - kompletowanie składu trwa :) szkoda tylko, że co poniektórzy mają daleko gdzies to, co sami mówią... byli dogadani zawodnicy a teraz się rozmyślają...

już 4 zawodników :D

przy okazji pytanie do wagaruska11 - może chciałbyś zostać rzecznikiem prasowym naszej drużyny ?

Image

Temat postu:
PostWysłany: Śro 8:06, 11 Lip 2007 
Niemowa
Niemowa

To dla mnie zaszczyt ;) :P

Temat postu:
PostWysłany: Czw 19:39, 19 Lip 2007 
Praktyk
Praktyk

Nasza drużyna została właściwie skompletowana. Przystępujemy do intensywnych przygotowań do sezonu.
Na początek tychże przygotowań zgłosiłem naszą drużynę do "Master League", gdzie będziemy mogli spróbować swoich sił z drużynami z wyższych klas rozgrywkowych. Trafiliśmy do grupy ze SPORTCOMem - pierwszym mistrzem KLT oraz Dream Teamem. Są to bardzo wymagający rywale, ale mam nadzieję na wyrównane boje i walkę o jak najlepsze wyniki.

Image

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: