Obecny czas: Pon 19:01, 19 Lut 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: praca w monachium przy remontach,tylko z doświadczeniem
PostWysłany: Pią 17:15, 27 Lip 2012 
Niemowa
Niemowa

mail :polbauexpert@gmail.com

Temat postu:
PostWysłany: Sob 19:05, 28 Lip 2012 
Gaduła
Gaduła

Miejscowość: Biłgoraj / Zarrentin am Schaalsee
Jak dla mnie to w takim poście powinno cokolwiek pisać a nie tylko sam temat rozpoczęty i adres mailowy. Jakieś konkrety, jaka stawka, co konkretnie masz na myśli pisząc o remontach, wymagania i takie tam.W takim układzie jaki jest teraz to chyba tylko totalny łoś by się zgłosił do Ciebie.

Temat postu:
PostWysłany: Nie 20:54, 29 Lip 2012 
Profesjonalista
Profesjonalista

Miejscowość: Tewkesbury
Dobrze ze juz chociaz nie wymagasz znajomosci podstaw ksiegowosci :-)

klik

Temat postu: wysylasz cv, lub cos takiego skad mam wiedziec ile zarobisz?
PostWysłany: Czw 11:45, 02 Sie 2012 
Niemowa
Niemowa

wysylasz cv, lub cos takiego skad mam wiedziec ile zarobisz?jak niewiem co robiles.
praca na wlasna dzialalnosc. napisz co robiles..

Temat postu:
PostWysłany: Pią 18:02, 03 Sie 2012 
Profesjonalista
Profesjonalista

Qrva, przeciez to Ty poszukujesz pracownika, przepraszam firmy/podwykonawcy. To Ty powinienes poinformowac co jest do zrobienia, za ile oraz jakie kwalifikacje sa wymagane od ewentualnego podwykonawcy, a zainteresowani sami sie zglosza. Proste?

Temat postu: tu sa różne prace
PostWysłany: Pią 23:14, 03 Sie 2012 
Niemowa
Niemowa

ja mysle ze kazdy ma jakis fach w reku a jak napisze co jest do roboty to na wszystko ludzie sa TAK. wiec jaki sens?szczerze co umiesz a ja szczerze co dam.[/b]

Temat postu:
PostWysłany: Sob 8:34, 04 Sie 2012 
Profesjonalista
Profesjonalista

Chwili, przeciez Ty nie szukasz przcownikow tylko firmy/podwykonawcy. Wiec jaka firma ma sie zglosic skoro nie wie co jest do zrobienia, i za ile?
Dla mnie sposob w jaki zalatwiasz cala sprawe to nic wiecej jak tylko typowe polskie cwaniactwo. Dla tych co nigdy nie byli poza Polska to norma. Ci co mieszkaja za granica to wiedza ze tam panuja jednak inne standarty i ze jak szukasz podwykonawcy to wyszczegolniasz w ofercie region/miejscowosc w ktorej jest tyrka, co to za praca, za ile oraz jakie doswiadczenie musi posiadac ewentualny wspolpracownik. A jak szukasz pracownika to napisz ile mu bedziesz placil brutto, czy sa jakies swiadczenie, ile wynosi tygodniowy czas pracy (w uk jest roznie moj np to 39 godz. ale np moj znajomy pracowal w markecie i on mial 43 godz.), jakie stawki proponujesz za nadgodziny + napisz czego oczekujesz od ewentualnego pracownika. Proste? Dla mnie, osoby mieszkajacej w UK, takie postawienie sprawy to jest norma.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Szukaj:
Skocz do: