Obecny czas: Nie 15:04, 21 Paź 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kampania AdWords dla każdego biznesu
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 11:21, 21 Lis 2014 
Niemowa
Niemowa

Docieraj do swoich klientów przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. To dokładnie, w przeciwieństwie do innych form reklamy, zapewnia kampania reklamowa AdWords. W dodatku siecią reklamową objęte jest 80% stron na całym świecie. Reklamy trafią do konkretnych, zainteresowanych Twoją ofertą klientów. Na bieżąco informowany będziesz o wynikach jakie osiągasz z tej najlepiej mierzalnej formy reklamy.
Jestem certyfikowanym specjalistą AdWords i tak jak Ty jesteś ekspertem w swojej dziedzinie, tak ja specjalizuję się właśnie w akcjach marketingowych w Internecie. Ciągle pogłębiam swoją wiedzę w tym temacie, korzystając ze wsparcia firmy Google. Zleć mi prowadzenie kampanii a jako nowy klient uzyskasz promocyjnie 2 miesiące zarządzania kampanią jako gratis. Każdy nowy klient AdWords otrzymuje również 250 PLN na kliknięcia.
Świadczę również usługi suplementarne: tworzenie stron opartych na WordPress, pozycjonowanie stron internetowych pod wybraną frazę, tworzenie profili w mediach społecznościowych i zapełnianie ich contentem, wykonywanie banerów i logo, konwersja pików Word – PDF, PDF – Word i innych.
Zapraszam do współpracy!
Kontakt: email: s.kowalski@kowalskimark.com.pl Tel: 509674504

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 12:24, 27 Sty 2015 
Małomówny
Małomówny

Sama prowadzę swój mały sklep internetowy. Już od wielu lat. Niemniej zauwazyłam,ze od czasu kiedy pojawiła sie konkurencja strona zaczęła spadać,znalazłam sie na 3 stronie w google i automatycznie zmniejszyła sie ilość klientów.
Postawiłam właśnie na usługi pozycjonowania, odpowiednią optymalizację i jestem zadowolona. Stronka skoczyła na wysoką pozycję, obecnie jest w google bardzo wysoko . Korzystam z usług firmy apogeum: http://www.pozycjoner.org/ - tutaj jest ich strona.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 7:49, 20 Mar 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Mnie z kolei polecono usługi http://netjoker.pl ponieważ mają ciekawy system rozliczeń. Płacę za efekty a nie za obietnice. Myślę, ponadto, że to to skuteczniejsza forma reklamy niż adwords.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 12:19, 31 Mar 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Ja nie jestem przekonana do reklamy Adwords, bo jest bardzo droga, a teraz coraz więcej osób ma zainstalowanego Adblocka w przeglądarce i w ogóle nie widzi tych reklam. Próbowałam niedawno zarobić na tej reklamie, ale w zasadzie w ogóle mi się to nie zwróciło i dlatego teraz chce zainwestować w pozycjonowanie strony. Myślałam o skorzystaniu z usług tej firmy http://www.kreatormarki.pl/ , bo znalazłam ich bez problemu, a także mają pozytywne opinie. A Wy słyszeliście o nich?

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: