Obecny czas: Nie 2:08, 22 Kwi 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Gdzie iść po ubezpieczenie oc i ac
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 11:53, 31 Sty 2016 
Małomówny
Małomówny

Myślicie,ze lepiej jest wybrać się bezpośrednio do tu czy może załatwiać je w tych małych budkach w supermarketach?

Temat postu: Re: Gdzie iść po ubezpieczenie oc i ac
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 10:28, 01 Lut 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Tresto napisał(a):
Myślicie,ze lepiej jest wybrać się bezpośrednio do tu czy może załatwiać je w tych małych budkach w supermarketach?

Najwygodniej bedzie CI to załatwić przez internet. Sam właśnie w taki sposób najczęściej kupuję sobie ubezpieczenie. Jest wygodniej, szybciej oraz taniej .Sam możesz sobie poczytać warunki poszczególnych ubezpieczeń, porównać je sobie cenowo oraz zakresowo.
Tutaj jest wygodna porównywarka ubezpieczeń:
https://superpolisa.pl/

Wpisujesz dane samochodu oraz powinna Ci wyskoczyć lista ofert poszczególnych ubezpieczycieli. Łatwiej będzie Ci dzięki temu wybrać jakieś konkretne ubezpieczenie dla siebie.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 15:04, 22 Lut 2016 
Niemowa
Niemowa

Ja zawsze ubezpieczam przez internet, po co płacić agentowi za prowizję? Przynajmniej można sobie wszystkie oferty na spokojnie porównać.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 9:58, 21 Kwi 2016 
Niemowa
Niemowa

Internet jest dobry jak nic się nie dzieje. W razie problemów nie masz się do kogo zwrócić o pomoc. Polecam właśnie agenta.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 19:28, 21 Kwi 2016 
Niemowa
Niemowa

a co sadzicie o porownywarkach oc i ac?

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 13:29, 03 Maj 2016 
Niemowa
Niemowa

ja tam wole generalnie miec kontakt ze swoim agentem

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 18:03, 08 Maj 2016 
Niemowa
Niemowa

dobry agent dobra rzecz :)

Temat postu: drogie oc
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 11:28, 30 Maj 2016 
Niemowa
Niemowa

Teraz chyba wszędzie podrożało OC. I to są naprawdę spore różnice w cenie w stosunku do zeszłego roku. Muszą skądś brać kasę na program 500+, taką odpowiedź ostatnio dostałam od jednego znawcy. Bez sensu...

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 17:09, 01 Cze 2016 
Niemowa
Niemowa

Nie rozumiem co ma OC do 500+, skoro ubezpieczyciele to prywatne firmy, a nie własność Skarbu Państwa. Ktoś Ci bzdur naopowiadał ;)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 9:41, 07 Cze 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Nic dziwnego że wiele osób ma problemy ze znalezieniem odpowiedniego ubezpieczenia OC. W cale mnie to nie zaskoczyło przecież na naszym rynku jest tyle tych ofert że na prawdę jest się bardzo trudno na jakąś zdecydować. Oczywiście istnieją też porównywarki które mają nam pomóc w podjęciu najlepszej decyzji i tak samo można kierować się opiniami. To są chyba najbardziej skuteczne metody znalezienia odpowiedniego ubezpieczenia. Ja właśnie z tego korzystałem dlatego aktualnie posiadam ubezpieczenie oc w https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-pr ... ona-karta/ Jak dla mnie mają najlepszą z możliwych dostępnych ofert na rynku i jeśli ktoś szuka sprawdzonego towarzystwa ubezpieczeniowego to właśnie warto udać się do nich. Obowiązkowe ubezpieczenie OC jest bardzo istotną sprawą bez której nie możemy się poruszać ani w kraju czy też za granicą. A co Wy sądzicie na temat tej oferty ? Mam nadzieję że w tej sposób pomogłem komuś podjąć decyzję. Dla mnie był to najlepszy możliwy wybór.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 11:51, 07 Cze 2016 
Niemowa
Niemowa

zdecydowanie przez internet - przynajmniej dla mnie - najwygodniej i całkiem tanio.

http://najtaniejuagenta.pl podała mi niższą cenę niż dostałem od agenta w TU

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 18:26, 09 Cze 2016 
Niemowa
Niemowa

Ja używam wyszukiwarek zanim odezwę się do jakiegokolwiek agenta. Kiedy potrzebowałem zmienić ubezpieczenie, przez 3 wyszukiwarki sprawdzałem sobie ofertę - po czym skontaktowałem się z agentem od Liberty które w internecie dla mnie miało najlepszą oferte i wypytałem o warunki - czy może jeszcze zaproponować mi cos lepszego niż to co znalazłem przez wyszukiwarki. Znalazł ;) Mogę polecić Liberty, ale mimo wszystko najpierw porównywarki ;)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 18:39, 09 Sie 2016 
Niemowa
Niemowa

Miejscowość: Gdynia
Najlepiej w multiagencji, gdzie mogą porównać różne oferty. A często dostają lepsze ceny od agencji żeby właśnie konkretną firmę "wciskali" wiec zawsze będzie taniej :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 20:27, 07 Paź 2016 
Niemowa
Niemowa

Ja osobiscie podczas zakupu samochodu w moim przypadku to bylo Reanult skorzystalem z ich rozwiazania http://www.renaultfinansowanie.pl/ubezpieczenia/ubezpieczenie-gap ktore uzupelnia zwykle ubezpieczeni w kilku kwestiach.

GAP to doskonałe uzupełnienie ochrony w ramach klasycznej polisy autocasco, oraz ponadto:

ograniczenie straty finansowej
niski koszt
szybka wypłata odszkodowania.

Biorac pod uwage kupno nowego samochodu, mysle ze warto dolozyc te pare zloty i spac spokojnie.

Temat postu: motors
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 17:42, 26 Paź 2016 
Niemowa
Niemowa

Witam! Jeśli szukasz rzetelnych informacji na tematy, związane z motoryzacją, polecam poszukać w internecie. Jak dla mnie niezawodna strona to ta : http://www.hard-moto.pl/ . Masz tam wszystko w jednym miejscu, polecam :)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Szukaj:
Skocz do: