Obecny czas: Pon 9:05, 19 Lut 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czy rodzić w Biłgoraju?
PostWysłany: Nie 17:39, 24 Maj 2009 
Praktyk
Praktyk

Spodziewamy się dziecka i na razie wszystko wskazuje na to, że żona będzie rodzić w Biłgoraju. Chętnie poznamy opinie kogoś, kto ma doświadczenie w tej materii związane z naszym szpitalem.

"Faszyzm – to nie oddziały SA lub „Czarnych Koszul” maszerujące ulicami. Faszyzm – to urzędnicy w zarękawkach, dyrygujący tym, co ma robić kapitalista w „swojej” fabryce, ojciec ze „swoim” dzieckiem – a czasem: ilu Żydów (albo anty-semitów) posłać do Oświęcimia. "
JKM

Temat postu: Re: Czy rodzić w Biłgoraju?
PostWysłany: Nie 18:04, 24 Maj 2009 
Praktyk
Praktyk

riggael napisał(a):
Spodziewamy się dziecka i na razie wszystko wskazuje na to, że żona będzie rodzić w Biłgoraju. Chętnie poznamy opinie kogoś, kto ma doświadczenie w tej materii związane z naszym szpitalem.

Jak ma być dobrze to czy to będzie Biłgoraj czy lublin będzie to samo.
Niektóre pielęgniarki u nas są klasy światowej, lekarze jak wszędzie 15 minut poród i spowrotem do spania.
Nie dawaj lekarzowi w łapę za poród bo to nic nie zmieni tzn. zmieni wypukłość twojego portfela... lepiej dać pielęgniarkom skromy prezencik niż lekarzowi.
Ludzie mówią o różnych zastrzeżeniach naszego szpitala ale wiadomo jeden błąd jest wytykany przez wiele lat i opowiadany w różny sposób jako 100 różnych przypadków. Najlepiej popytaj się dziewczyn co ganiają z wózkami po mieści to ci powiedzą co jak :D
Pamiętaj że poród np. w Lublinie generuje 100% dodatkowych kosztów które mogły by ci się przydać np. na wózek i inne wyprawki :D

Dzień się zaczyna o świcie a kończy o zmierzchu...

Temat postu:
PostWysłany: Nie 18:18, 24 Maj 2009 
Moderator
Moderator

Ja tam się urodziłem w Biłgoraju i jest ok :D

Temat postu:
PostWysłany: Nie 18:22, 24 Maj 2009 
Bywalec
Bywalec

Miejscowość: miejscowy
Mam prawie 3-miesięcznego synka i prawie pełnoletnią córkę urodzone w Biłgoraju. Jak zdecydujecie się na poród rodzinny to śmiało możecie rodzić w naszym szpitalu. Chociaż ma wiele niepochlebnych opinii to nikt nie traktował nas jak "intruzów". Tego się bałam po pierwszym porodzie w Biłgoraju. Chociaż nadal lekarze(materialiści) zwracają szczególną uwagę na swoje pacjentki, to w razie czego możecie liczyć na położne. Tylko niezbyt luksusowe warunki mogą przeszkadzać 2 łazienki na tyle pacjentek (ale szpital taki biedny):(, kilka dni da się wytrzymać. Ja nie narzekam. przy porodzie bardzo miła położna mi duuużo pomogła. A najważniejsze, ze mogłam być z mężem.
Żona sama

Temat postu:
PostWysłany: Nie 20:11, 24 Maj 2009 
Praktyk
Praktyk

To zależy kto będzie miał dyżur :lol:

Temat postu:
PostWysłany: Pon 15:29, 25 Maj 2009 
Gaduła
Gaduła

Miejscowość: Biłgoraj / Zarrentin am Schaalsee
Różnie to bywa jak wszędzie.Moja żona rodziła u nas w Biłgoraju i nie powiem,wszystko poszło bardzo dobrze.Nie mieliśmy powodów do narzekań.Opieka była cały czas,jak żona czegoś nie wiedziała to położne pomogły.Zależy od Ciebie w sumie gdzie zdecydujesz się "rodzić" Pozdrawiam

Temat postu:
PostWysłany: Pią 21:22, 29 Maj 2009 
Bywalec
Bywalec

Miejscowość: Biłgoraj
pamiętam że miałam podobny dylemat, w końcu zostałam w mieście, mama zawsze mi powtarzała żeby słuchać położnej i że jak będzie bolało to tak samo niezależnie czy to będzie w Biłgoraju czy w Lublinie... i miała rację, urodziłam w naszym szpitalu dwoje, jedno przez cesarskie cięcie i gdybym jeszcze miała rodzić to na pewno w Biłgoraju.

Temat postu:
PostWysłany: Pon 13:39, 06 Lip 2009 
Słuchacz
Słuchacz

http://bilgoraj.com.pl/wiadomosci/news.php?id=3712

Temat postu:
PostWysłany: Czw 13:51, 30 Lip 2009 
Słuchacz
Słuchacz

Miejscowość: Biłgoraj
Ja a przede wszystkim moja żona nie polecamy porodu w Biłgorajskim szpitalu. Nasz mały urodził się tutaj, opieka przy porodzie była OK ale o opiece pielęgniarek po porodzie to można by książkę napisać i to niezły triller. Z tego względu jesteśmy jednomyślni że jeżeli zdecydujemy się na kolejne dziecko to poród na 100% nie tutaj. Szkoda zdrowia.
Spośród naszych znajomych mało kto rodził w B-ju, większość w Lublinie, a ten kto rodził tutaj to odradza i ja też.

Temat postu:
PostWysłany: Sob 9:55, 01 Sie 2009 
Profesjonalista
Profesjonalista

Miejscowość: Tewkesbury
Wydaje mi sie ze wszystko zalezy od organizacji pracy w szpitalu, oraz od zaangazowania personelu. Moja zona rodzila w szpitalu w Minsku Mazowieckim, ktory mial fatalna opinie. Zmienil sie ordynator, wzial wszystko za mordke i szpital w 2006 r. zajal drugie miejsce w konkursie na najlepszy oddzial ginekologicznyorganizowany przez fundacje Rodzić po Ludzku. Niemniej jednak rozowo nie bylo, ale wszystko skonczylo sie bardzo dobrze.

Temat postu:
PostWysłany: Śro 22:13, 31 Maj 2017 
Niemowa
Niemowa

Miejscowość: Bydgoszcz
Siostra rodziła w biłgo i mega zadowolona z opieki. Może przyczynił się też do tego fakt, że mamy rodzine w szpitalu. I była specjalnie traktowana.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Szukaj:
Skocz do: