Obecny czas: Wto 18:56, 20 Lut 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 2:35, 15 Sty 2008 
Niemowa
Niemowa

Miejscowość: Biłgoraj
Jak nie zostaną wprowadzone poprawki co do liczby miejsc dla kibicow na stadionie to będzie to dużym przegięciem. Ciężko zrozumieć takie decyzje, ale niestety to jest POLSKA. Straciłem nadzieje jezeli chodzi o przyszłosc klubu gdy dowiedziełem się, że prezesem zostaje Oleszczak:( Ogólnie wychodzi na to, że bedzemy mieli świetny kompleks tylko treningowy dla innych klubów, a sami nie stawiamy na rozwój lokanego sportu bo kto buduje stadion mniejszy niż jest na niego aktualne zapotrzebowanie?

Temat postu:
PostWysłany: Sob 7:52, 19 Sty 2008 
Administrator
Administrator

panky napisał(a):
Jak nie zostaną wprowadzone poprawki co do liczby miejsc dla kibicow na stadionie to będzie to dużym przegięciem. Ciężko zrozumieć takie decyzje, ale niestety to jest POLSKA. Straciłem nadzieje jezeli chodzi o przyszłosc klubu gdy dowiedziełem się, że prezesem zostaje Oleszczak:( Ogólnie wychodzi na to, że bedzemy mieli świetny kompleks tylko treningowy dla innych klubów, a sami nie stawiamy na rozwój lokanego sportu bo kto buduje stadion mniejszy niż jest na niego aktualne zapotrzebowanie?

Wykonanie projektu zostało zlecone przez Urząd Miasta i gromy odnośnie liczby miejsc należy kierować w tamtym kierunku.

Myślę że obecne władze miasta powinny częściej zaglądać na mecze Łady (nie tylko przed wyborami) by zorientować się jaka jest frekwencja na meczach piłkarskich.

Poza tym radnym w Radzie Miasta z ramienia SLD jest pracownik Ośrodka Sportu i Rekreacji więc dziwi mnie to, że nie zaprotestował przeciwko takiej liczbie miejsc dla kibiców.

Temat postu:
PostWysłany: Sob 15:51, 19 Sty 2008 
Bywalec
Bywalec

Mi się wydaje, że ten projekt został zrobiony przeważnie z myślą o hali, a żeby się kibice nie bulwersowali że im trybuny wyburzają, to zrobili jakiś przeciętny projekt trybun. Powiem tylko, że koszt budowy hali to 14mln (zapewne robiona z myślą o szóstce), są jeszcze koszty basenów, boisk itd. To ile z tych 20mln zostanie na stadion piłkarski?

Temat postu:
PostWysłany: Nie 21:15, 02 Mar 2008 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgo
www.ladabilgoraj.lbl.pl/?strona=lada-wiekszystadion

Temat postu:
PostWysłany: Sob 14:43, 22 Lis 2008 
Administrator
Administrator

Nowe zdjęcia z postępu prac na stadionie.

Image

Image

Image

Więcej na www.ladabilgoraj.lbl.pl

Temat postu:
PostWysłany: Sob 21:02, 22 Lis 2008 
Administrator
Administrator

Zaczyna to jakoś wyglądać :P a jak z ilością miejsc na stadionie ?? będzie więcej ?? bo ja troche nie w temacie :P

Temat postu:
PostWysłany: Sob 21:47, 22 Lis 2008 
Administrator
Administrator

Tak, druga trybuna ma być nieco większa i w zależności od wybranej opcji stadion będzie miał 2560 lub 2900 miejsc. Szkoda, że nie 3000 bo wtedy może można by się ubiegać w przyszłości o przyznanie mu drugiej kategorii UEFA :) Dla zainteresowanych

Temat postu:
PostWysłany: Pon 0:28, 24 Lis 2008 
Małomówny
Małomówny

Miejscowość: Biłgoraj/Warszawa
Żeby mieć 2 kategorię, to trzeba trochę więcej spełnić kryteriów niż tylko te 3000 miejsc. Takie kryteria jak studio telewizyjne, min. 100 chronionych miejsc parkingowych dla VIP-ów, czy 400 miejsc na sektorze dla VIP-ów nie wspominając o oświetleniu, którego na renderach projektu nie widać.

Temat postu:
PostWysłany: Pon 11:14, 24 Lis 2008 
Administrator
Administrator

offspear napisał(a):
Żeby mieć 2 kategorię, to trzeba trochę więcej spełnić kryteriów niż tylko te 3000 miejsc. Takie kryteria jak studio telewizyjne, min. 100 chronionych miejsc parkingowych dla VIP-ów, czy 400 miejsc na sektorze dla VIP-ów nie wspominając o oświetleniu, którego na renderach projektu nie widać.

Dlatego napisałem, że w przyszłości, po kolejnych inwestycjach.

Temat postu:
PostWysłany: Wto 8:24, 13 Cze 2017 
Niemowa
Niemowa

Miejscowość: Płock
Niech więcej orlików zbudują jeszcze z 1 by się przydał dzieciaki będą miały gdzie grać bo teraz mi się wydaje że jest za mało miejsc do grania w piłkę.

Temat postu:
PostWysłany: Śro 14:15, 28 Cze 2017 
Niemowa
Niemowa

Z orlikami to dobry pomysł. Tych miejsc do grania w piłę nigdy za wiele.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Szukaj:
Skocz do: