Obecny czas: Sob 11:05, 24 Lut 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czy gadżety erotyczne są bezpieczne?
PostWysłany: Wto 22:48, 27 Cze 2017 
Niemowa
Niemowa

Mój mężczyzna zapragnął zmian i zaproponował mi, abyśmy podczas intymnych zabaw zaczęli wykorzystywać gadżety erotyczne takie jak te: https://secretplace.pl/422-kulki-i-korki. Nie mam nic przeciwko, ale przed ich zastosowaniem wolałabym upewnić się, że są bezpieczne. Czy kiedykolwiek mieliście z nimi do czynienia i moglibyście wypowiedzieć się na ich temat?

Temat postu:
PostWysłany: Pią 11:43, 07 Lip 2017 
Słuchacz
Słuchacz

Każdy gadżet erotyczny powinien być bezpieczny, są one produkowane z takich materiałów aby nie zagrażały naszemu zdrowiu. Nawet jeżeli ma ktoś uczulenie na gumę czy inne tworzywa sztuczne są również dilda czy zatyczki analne zrobione ze szkła. Sama zastanawiam się nad zakupem takiego dodatku aby ożywić nieco naszą sypialnię, znalazłam nawet ciekawą stronę internetową https://sexownysklep.pl/ . Z tego co wiem na pierwsze zakupy możemy otrzymać 5% rabatu więc myślę, że przed wyjazdem na wakacje zrobię jakieś małe zamówienie.

Temat postu:
PostWysłany: Śro 13:20, 12 Lip 2017 
Niemowa
Niemowa

Gadżety erotyczne są bezpieczne, pod warunkiem, ze kupujemy je ze sprawdzonych źródeł. Zobaczcie sobie na przykład masturbatory Max Lovense, mają też wibratory dla kobiet.
Tymi urządzeniami można sterować przez smartfona, także partner można ustawić nam poziom wibracji. Dzięki takim zabawkom w sypialni na pewno nie będzie nudno.

Temat postu:
PostWysłany: Śro 17:55, 25 Paź 2017 
Niemowa
Niemowa

Kilka lat temu gdy uzywalismy z mezem tylko gumek jako zabezpieczenia przed ciaza nie wprowadzalismy zabawek bo balam sie ze sie rozkojarzymy gumka spadnie i problem.. Teraz gdy zaczelismy zabezpieczac sie przez tabletki belara i zrezygnowalismy z gumek postanowilismy zaszalec i eraz raz w miesiacu kupujemy sobie rozne gadzety :D jesli kupisz ze sprawdzonego zrodla to beda bezpieczne :)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Szukaj:
Skocz do: