Obecny czas: Śro 4:42, 21 Lut 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 11:08, 19 Maj 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Przy wyborze banku kierowałem się opiniami innych klientów a także rankingami stworzonymi przez ekspertów. Dlatego zdecydowałem się na wybór https://santanderconsumer.pl/ Jak dla mnie to był bardzo dobry wybór dlatego warto tam zajrzeć i znaleźć coś dla siebie. Co o tym sądzicie ?

Temat postu:
PostWysłany: Czw 9:49, 07 Lip 2016 
Małomówny
Małomówny

U mnie kluczowym momentem było pójście na studia. Wcześniej jakoś nie potrzebowałem rachunku bankowego.
Na studiach wiadomo: stypendium czy pierwsza praca zawodowa. Krótko mówiąc - założenie konta stało się koniecznością. Pierwszy bank to pekao sa. Ten z żubrem. Po 10 latach mam nadal konto, tyle tylko że darmowe internetowe. Ale trzeba będzie zmienić, bo są korzystniejsze jak np te w Smart Banku, mBanku czy np Millenium 360. Tych którzy nie założyli jeszcze konta odsyłam do poradnika gdzie założyć konto w banku konto-w-banku.pl

Temat postu:
PostWysłany: Śro 11:20, 19 Paź 2016 
Małomówny
Małomówny

Na takie pytania nie ma jednoznacznej odpowiedzi bo każdy z nas ma inne oczekiwania od banku i inne kwestie traktuje priorytetowo. Wydaje mi się jednak że rozwinięte usługi dodatkowe i nowoczesna bankowośc internetową świetnie łączy w jeden produkt oferta bzwbk: http://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta ... rdowe.html sama co prawda nie mam tam jeszcze konta, ale mąż tak i bardzo go sobie chwali dlatego ja tez zastanawiam sie nad przeniesieniem tam swoich środków.

Temat postu:
PostWysłany: Pon 18:39, 10 Kwi 2017 
Niemowa
Niemowa

Wysokość opłat na kontach w czołowych bankach nie różni się zbytnio. Czasem brak opłat jest bez żadnych warunków. Czasem musimy coś spełnić by na brak opłat zasłużyć. Jednak to nie wszystko co może zaoferować nam bank do konta, zwłaszcza firmowego. W ofercie mBanku możemy oprócz konta dodatkowe usługi. Faktoring, monitoring wierzytelności i zapewnienie płynności finansowej. Dodatkowo w mBanku możemy zlecić swoją księgowość. To bardzo wygodne mieć w jednym miejscu całą dokumentację związaną z naszą działalnością http://www.mbank.pl/informacje-dla-klienta/firmy/post,7534,archiwizacja-dokumentow-ksiegowych-%E2%80%93-jak-sie-do-tego-zabrac.html . To ułatwia zarówno sprawozdawczość jak i analizy niezbędne do prowadzenia firmy.

Temat postu:
PostWysłany: Czw 20:20, 10 Sie 2017 
Małomówny
Małomówny

Od siebie zachęcam cie do odwiedzenia strony darmowe konta bankowe Możesz zaczerpnąć sporo informacji o o bankach i poznać również opinie na ich temat. Jak dla mnie jest to bardzo przydatna strona dzieki której podejmiesz właściwą decyzję.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Szukaj:
Skocz do: