Obecny czas: Pią 0:02, 25 Maj 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Gadżety erotyczne - czy warto się w nie zaopatrzyć?
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 22:43, 27 Cze 2017 
Niemowa
Niemowa

Słyszałam, że stosowanie gadżetów erotycznych przenosi związek na wyższy poziom. Czy to prawda? Jeśli tak, to w jakie konkretnie produkty warto się zaopatrzyć? Czy moglibyście mi doradzić? Chciałabym kupić coś stąd: https://secretplace.pl/555-wibrujace

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 13:23, 12 Lip 2017 
Niemowa
Niemowa

Jak w sypialni zaczyna robić się nudno, to wydaje mi się, że warto spróbować czegoś nowego np. seks zabawek.
Fajnym gadżetem jest masturbator Lovense Max dla mężczyzn, którym można zdalnie sterować, mają też wibratory, także nawet będąc daleko od siebie można w pewien sposób dać sobie przyjemność.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 13:21, 22 Sie 2017 
Słuchacz
Słuchacz

Nigdy nie miałam nic przeciwko zabawkom erotycznym jednak, nie wiedziałam jak na takie akcesoria zareaguje mój facet. Kiedyś przyuważył jak przeglądałam ofertę bielizny erotycznej na stronie sexownysklep.pl i postanowił się przysiąść. Po pół godzinie mieliśmy już w zamówieniu bieliznę, wibrator i kulki gejszy. Czekamy teraz na paczkę i w weekend będziemy testować nowe zabawki.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 22:02, 31 Paź 2017 
Niemowa
Niemowa

Też uwazam, ze gadżety erotyczne to nic złego. Wszystko jest dla ludzi :) Ostatnio widziałam na https://sexownysklep.pl/sex-gadzety-wibratory bardzo duży wybór gadżetów erotycznych. Zastanawiam się nad zamówieniem kilku. Mój mąż nigdy nie miał nic przeciwko takim zabawkom.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 20:30, 18 Gru 2017 
Niemowa
Niemowa

My z mezem uwielbiamy zabawki :D Od czasu jak zalozylam wkladke levosert mamy wieksze pole popisu niz wczesniej przy tabletkach :D my czasem zamawiamy na necie z wygody a czasemidziemy do sex shopu by na zywo poogladac i wybrac cos pod wplywem chwili :D

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Szukaj:
Skocz do: