Obecny czas: Śro 23:31, 23 Maj 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czy iPhone lepszy od Androida?
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 13:21, 14 Lip 2017 
Niemowa
Niemowa

Witam mam pytanie, czy Iphony są lepsze od Androida? bo moge kupić albo samsunga albo iphona w tej samej cenie (1000 złotych) i nie wiem który będzie lepszy. Ktoś się zna? Pozdrawiam!

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 21:08, 19 Sie 2017 
Niemowa
Niemowa

W tej samej cenie na pewno lepszy będzie android, za dobrego iphona trzeba dużo więcej zapłacić. Mnie do tego bardziej "leży" obsługa androida, tutaj zobacz sobie jakie są najlepsze telefony 2016-2017 https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-eisa--znamy-najlepsze-smartfony-2016-roku.bhtml - iphona brak.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 16:34, 29 Sie 2017 
Niemowa
Niemowa

A ja od dwóch lat posiadam iPhona 5S i mój następny telefon to ponownie będzie iPhone. iOS jest przynajmniej w mojej ocenie dużo bardziej intuicyjny niż Android. Co do samej jakości hmm 2 lata i ani nawet raz się nie zawiesił to świadczy o dobrej jakości wykonania samego urządzenia jak i systemu.

Temat postu: odp
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 7:40, 08 Wrz 2017 
Niemowa
Niemowa

Jak masz pieniądze i lubisz mniej przeciętne rzeczy to iphone będzie dobrym wyborem.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 11:23, 23 Wrz 2017 
Słuchacz
Słuchacz

Moim zdaniem nie ma sensu wydawać tyle pieniędzy na jakikolwiek telefon, zawsze można go kupić taniej a mieć równie dobry jak ten z wyższej półki cenowej. Rzućcie okiem na ten smartfon który ostatnio zakupiłam http://www.maxcom.pl/maxcom-smart-ms514-lte ms514 .Bardzo dobrze radzi sobi ez większymi aplikacjami czy grami. Jest szybki i funkcjonalny, a przede wszystkim warty tej ceny.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 19:23, 29 Paź 2017 
Niemowa
Niemowa

Miejscowość: Warszawa
Do jednego i drugiego warto zainwestować w porządne słuchawki, ciekawe modele nie dawno widziałam u nich http://techfresh.pl/jakie-sluchawki-nau ... sluchawek/ Na lepszych słuchawkach, o niebo lepiej się słucha muzyki oraz rozmawia.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 10:51, 23 Lis 2017 
Niemowa
Niemowa

Moim zdaniem nie :) Jestem wielką przeciwniczką iphonów. Nawet za darmo bym nie wzięła najnowszego modelu :D Ale to ja :) jeśli tobie odpowiadają to nawet się nie zastanawiaj i kup. Szukając telefonu dla siebie warto zobaczyć porównania smartfonów Wydaje mi się, ze dzięki takim porównaniom jest łatwiej dokonać wyboru.

Temat postu: Re: Czy iPhone lepszy od Androida?
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 17:15, 20 Mar 2018 
Niemowa
Niemowa

iPhone nie jest lepszy od Android ale iOS już tak. lepiej działa, ma kilkuletnie wsparcie od producenta, nie łapie ,,syfu'' jak Android. Plusem Androida jest fakt otwartości systemu, ale prowadzi on do minusa, właśnie tej otwartości: łatwo można go sobie zaśmiecić przez co jest bardziej powolny. Spróbuj oba i wybierz co dla Ciebie lepsze.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: