Obecny czas: Wto 10:32, 20 Lut 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czy usługa faktoringu ma sens?
PostWysłany: Wto 6:59, 04 Paź 2016 
Niemowa
Niemowa

Prowadzę firme i bardzo często zdarza mi sie wystawiać faktury z odroczonym terminem płatności i aby pieniądze wracały do mnie szybciej aby dalej je inwestować zastanawiam sie właśnie nad faktoringiem. Aby otrzymać pieniądze za swoje faktury w krótkim czasie należy zawrzeć umowę z faktorem. Umowa jest zawierana na czas nieokreślony, co stanowi jej przewagę nad umowami kredytowymi zawieranymi zwykle na jeden rok. Nie ma potrzeby corocznego odnawiania umowy. Gdzie udac się po faktoring?Mam konto w banku i też tam jest taka opcja: https://www.mbank.pl/msp-korporacje/faktoring/ wygodnie byłoby mieć wszystko w jednym miejscu. Czy ta usługa się opłaca Waszym zdaniem?

Temat postu:
PostWysłany: Pon 8:04, 25 Wrz 2017 
Słuchacz
Słuchacz

Ja w takich sytuacjach korzystam z pomocy firmy https://www.monevia.pl/czym-sie-rozni-s ... -pozyczki/ Według mnie to bardzo korzystne rozwiązanie. Dzieki ich pomocy zapewniasz sobie dopływ gotówki pozwalającej na realizację kolejnych projektów i bieżące spłacanie własnych zobowiązań. Środki możesz przeznaczyć na dowolny cel, np. zapłacić ratę leasingową lub wydać na powiększenie floty samochodowej. Masz możliwość obniżenia kosztów zarządzania swoimi należnościami i skrócić ich rotację nawet do kilku dni.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Szukaj:
Skocz do: