Obecny czas: Czw 23:44, 22 Lut 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Pralka w kuchni?
PostWysłany: Pią 15:01, 25 Sie 2017 
Niemowa
Niemowa

Chciałabym wiedzieć, czy któraś z Was postawiła pralkę w kuchni? Czy da się jedno pogodzić z drugim. Tak się zastanawiam, czy dam radę zmieścić pralkę do łazienki. Tzn. zmieścić zmieszczę, ale czy nie będzie za mało miejsce w rezultacie. Co do pralki - to dopiero szukam czegoś, więc może jest szansa na znalezienie czegoś mniejszego, ewentualnie czegoś do zabudowy.

Temat postu:
PostWysłany: Pon 6:31, 02 Paź 2017 
Niemowa
Niemowa

Moim zdaniem nie ma nic złego w tym, że pralka jest w kuchni. Ja mam małe mieszkanie i nie mam na tyle miejsca w łazience, żeby mieć pralkę. Dlatego zdecydowałam się zabudować na pralkę marki Kernau https://www.kernau.com/produkt/kfwm-642103.html. Pralka ma fajny system łatwe prasowanie, kontrole piany, wygodny wyświetlacz led oraz 15 programów prania.

Temat postu:
PostWysłany: Wto 11:39, 14 Lis 2017 
Niemowa
Niemowa

W łazience nie musisz mieć dużo miejsca a tam zawsze będzie pralce lepiej niż w kuchni :) Co do modeli na pewno znajdziesz wąskie ale przy tym pojemne, może popatrz tutaj na pralki beko sama mam taką i jestem z niej bardzo zadowolona. W kuchni musiałabym zabudowywać, tracisz w ten sposób jedną szafkę...Wolałabym mieć ciaśniej w łazience ale przestronniej w kuchni.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Szukaj:
Skocz do: