Obecny czas: Śro 17:49, 25 Kwi 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nocleg w Stolicy. Gdzie się zatrzymać?
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 12:58, 19 Gru 2014 
Słuchacz
Słuchacz

Hej , poradzicie gdzie wynająć fajny pokój w Warszawie? Szukałem w Google, ale pomyślałem, że może lepiej będzie jak ktoś poleci hotel lub hostel. Najlepiej blisko Starego Miasta.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 15:55, 19 Gru 2014 
Małomówny
Małomówny

Powiem Ci, że ten hotel nie leży bezpośrednio przy starym mieście ale lokalizacja oferuje bardzo dobry dojazd. Jest to hotel Aramis: http://www.hotelaramis.pl/ - tutaj jest strona www hotelu. Jak na Warszawę to noclegi możesz wynająć w bardzo dobrych cenach, taniej niż w hostelu ( dwójka ze śniadaniem od 140 zł ). Bez problemu dojedziesz autobusem w każdy punkt miasta.
Jak na taką cenę warunki bardzo przyzwoite.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 9:17, 20 Sty 2015 
Niemowa
Niemowa

Sprawdź sobie w pierwszej kolejności Hotel Aramis - fajne miejsce za nieduże pieniądze. Wydaje mi się, że gdzieś tutaj była już poruszana podobna tematyka. Wracając do tego Aramis, to jeżeli masz taką możliwość, to zarezerwuj sobie przez internet z kilkudniowym wyprzedzeniem. Wtedy masz trochę taniej (około 10 %). Cennik znajdziesz na ich stronie: http://www.hotelaramis.pl/
No i jest on w bliskiej odległości od centrum oraz najważniejszych punktów stolicy.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 7:07, 11 Lut 2015 
Niemowa
Niemowa

Maksymalna cena jaką zaakceptujesz?

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 12:12, 27 Maj 2015 
Małomówny
Małomówny

Możesz też poszukać jakiegoś hotelu w wyszukiwarce www.qtravel.pl
Sporo się tam tego teraz ogłasza, więc będziesz miała w czym wybierać.
To co prawda przede wszystkim wyszukiwarka wycieczek, ale znajdziesz tam tez oferty samych noclegów, i to nie tylko w Polsce ale tez za granicą. Myślę, że warto wiedzieć o takich stronach, bo czasem nie chce się jechać na zorganizowany wyjazd, tylko mamy ochotę coś samemu zaplanować, więc tu możemy poszukać kontaktów.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 18:38, 31 Maj 2015 
Niemowa
Niemowa

Ja spałem w czarnym kocie (czy coś takiego), ok. 99 zł (bez śniadania).

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 20:45, 16 Paź 2015 
Niemowa
Niemowa

Co prawda nie byłem sam, ale dziewczyna była na szkoleniu i zatrzymała się w tym miejscu: http://www.warsaw4you.com/warszawa-apar ... oralna-6-1 Miejsce opisywała w samych superlatywach, podobało jej się więc możesz sprawdzić czy Ci pasuje (standard i takie tam), ja nigdy nie byłem w stolicy. Generalnie na tej stronie masz możliwość rezerwacji, możesz się chyba też zawsze skontaktować telefonicznie i wypytać o wszystko co Ciebie interesuje. Jeśli chodzi o bliskość Starego Mista to według tego co jest napisane to masz do niego stamtąd 5 minut piechotą. :-) A poza tym cytuję: "kulturalne serce stolicy - Pałac Kultury i Nauki. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się również najczęściej odwiedzane centrum handlowo-rozrywkowe Złote Tarasy."

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 4:49, 03 Lut 2016 
Małomówny
Małomówny

Pojęcia nie mam. Wiem jedynie, gdzie są niezłe noclegi we Wrocławiu, ale na stolicy się nie znam...

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 13:26, 07 Lut 2016 
Niemowa
Niemowa

Osobiście zawsze rezerwuję przez booking. Dużo ofert w jednym miejscu, a do tego można od razu sobie porównać opinie gości.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 21:32, 02 Paź 2017 
Słuchacz
Słuchacz

Kiedy byłam przejazdem, nocowałam w małym hostelu ale nie pamiętam nazwy. Natomiast gdy wybrałam się z rodziną aby zwiedzić stolicę, nocowaliśmy w hotelu Venecia Palace i byłam bardzo zadowolona ze standardów. Niedawno szukałam miejsca na Sylwester Warszawa i wyskoczył mi właśnie ten hotel. Nie zastanawiałam się długo i zarezerwowałam dla mnie i dla męża, miejsca w Pałacu na wodzie. Jestem pewna, że bardzo miło spędzimy tę wyjątkową noc.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 19:22, 11 Lis 2017 
Bywalec
Bywalec

Jeżeli już mówimy o tego rodzaju ofertach, powiedzcie mi proszę, gdzie zamierzacie spędzić końcówkę roku tym razem? Sama zastanawiam się, czy może tym razem postawić na sylwester , a w zasadzie zasadę sylwestrową w klimacie zbójnickim. Taką właśnie ofertę udało mi się znaleźć, korzystając z wyszukiwarki Romantyczny Weekend i powiem szczerze, że opcja ta wydaje mi się bardzo kusząca:). A Wy jakie macie plany?

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Szukaj:
Skocz do: