Obecny czas: Nie 9:18, 16 Gru 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 14:30, 28 Cze 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Faktycznie jest dobry. Ja go znalazłam za pośrednictwem tej strony i nie żałuje :D

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 19:38, 28 Cze 2016 
Niemowa
Niemowa

Dodam linka do zakładek może się przyda ;)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 8:26, 07 Lip 2016 
Niemowa
Niemowa

kawa najlepsza z dżemem.

Ostatnio edytowany przez Lebelek, Pon 13:49, 24 Kwi 2017, edytowano w sumie 1 raz

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 21:06, 01 Lip 2017 
Niemowa
Niemowa

Większość z nas tak naprawdę nie potrafi sobie wyobrazić życia bez filiżanki kawy. Nic dziwnego, ponieważ ten napój daje nam sporo energii, a w ciągu dnia bywają momenty lepsze i gorsze. Fajnym rozwiązaniem są np. ekspresy kolbowe. Chodzi mi o coś takiego jak tutaj: http://www.krups.com.pl/types/category/14.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 21:43, 23 Paź 2017 
Niemowa
Niemowa

Kolega z pracy, który jest totalnym kawoszem i zaraził mnie miłością do kawy, mówił kilka dni temu na temat dobrego ekspresu przelewowego z funkcją anti-drip, który kupił swojej mamie. Cały dzbanek to nawet 12 filiżanek kawy. Tu link do strony o której opowiadał: http://www.eldom.eu/produkt/ekspres-przelewowy-ka30-eldom.

Temat postu: Re: Dobra kawa i dobry ekspres to podstawa !
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 12:37, 02 Mar 2018 
Niemowa
Niemowa

Co do ekspresu to mam saeco i jestem z niego bardzo zadowolona, dobry ekspres to nie wszystko, bo podstawą jest sama kawa. Gdzie zaopatrujecie się w kawę?
Dla mnie najlepszą opcją są zakupy internetowe na przykład w https://kiwikawa.pl/, do każdego zamówienia dołączany jest mały upominek od sklepu:)

Nieprzeczytany postWysłany: Pon 11:11, 12 Mar 2018 
Niemowa
Niemowa

Generalnie, jeśli liczy ktoś na naprawdę wysoką jakość takich produktów, musi mieć na uwadze, że ekspresy do kawy warto jest kupować tylko za pośrednictwem sprawdzonych firm. Ma to znaczenie przede wszystkim w przypadkach, gdy ekspresu potrzebuje ktoś do restauracji, czy kawiarni. ;)

Nieprzeczytany postWysłany: Wto 9:48, 03 Lip 2018 
Niemowa
Niemowa

Ooooo woda to w ogóle podstawa, a mam porównanie bo tą samą kawę parzę na działce gdzie woda jest dość kiepska i w mieszkaniu gdzie mam warszawską kranówkę i tu dopiero ta kawa naprawdę smakuje, różnica jest ogromna!

Nieprzeczytany postWysłany: Pią 6:29, 07 Wrz 2018 
Niemowa
Niemowa

Zgadzam się z tym, że odpowiednia kawa to podstawa. Ja już np nie kupuje zwykłych kaw z marketów, bo mi one po prostu nie smakują. Zamiast tego wybieram sprawdzone i aromatyczne kawy ze sklepu Szlachetny Smak, które za każdym razem robią na mnie wrażenie, a staram się próbować coraz to nowszych kaw z różnych krajów.

Nieprzeczytany postWysłany: Pią 13:09, 19 Paź 2018 
Niemowa
Niemowa

Zgadzam się co do stwierdzenia, bez porannej kawy dzień zacząć? nie da się :) Odłożyłam trochę kaski i zastanawiam się jaki ekspres do kawy były dobry. Nawet trochę sobie poczytałam https://www.euro.com.pl/artykuly/wszyst ... brac.bhtml , żeby wiedzieć na co uwagę zwrócić. Tyle tych sprzętów, że trzeba się dobrze zastanowić.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Szukaj:
Skocz do: