Obecny czas: Czw 20:22, 19 Lip 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Za gruba na ubrania ze sklepu
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 14:29, 21 Lis 2017 
Niemowa
Niemowa

Myślę, ze to nie tylko mój problem ale i wielu innych osób. Ja zmagam się z nadwaga od kilku dobrych lat. Po pierwszej i drugiej ciąży doszłam w szybko do siebie, jednak po trzeciej już nie było tak prosto i nadal nie jest. Dlatego mam coraz większy problem ze znalezieniem dla siebie ubrań. Zaczęłam więc od oczywistego przeszukałam internet i znalazłam kilka fajnych sklepów dla siebie, jednak nie są to ubrania dość tanie, a jak pewnie przypuszczacie inaczej leżą na mnie, a inaczej wyglądają na osobie na zdjęciu. Dlatego zaczęłam poszukiwania sklepów z materiałami z których jestem sama w stanie uszyć ciuchy. Tak trafiłam na tkaniny dziecięce sklep http://tkaninydzieciece.com.pl i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona. Dlaczego sklep z tkaninami dla dzieci, a na pewno wiecie, że inne standardy są dla nas dorosłych, a inne dla maluszków. Kupując takie tkaniny w sklepie jestem pewna, że są bezpieczne. Od kliku miesięcy szyję ubrania dla siebie, co wiąże się z mniejszą ilością wydanych pieniędzy na ciuchy i zawsze leżą tak jak chcę. Zaczęłam nawet szyć dla sowich dzieci jak na razie sukienki na święta czy urodziny ale każdy mówi, że wyglądają pięknie na moich maluszkach. Dlatego jeżeli nie możecie znaleźć nic fajnego dla siebie zajrzyjcie na tkaniny dziecięce sklep i tam wybierzcie co Wam pasuje. Jasne szycia też się uczyłam ale przez You tuba i powiem, że długo nauka nie zajmuje. Polecam ubierajcie się tak, abyście wyglądały modnie i ładnie niezależnie od wagi.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 23:58, 13 Gru 2017 
Niemowa
Niemowa

Zdziwiło mnie to co piszesz, bo coraz więcej sklepów (w tym też znane sieciówki) zaopatrują się w rozmiary XXL i większe. Zwykłe sklepiki z ubraniami coraz częściej zawieszają kartki, że w sprzedaży mają duże rozmiary. Chociaż z drugiej strony, jeżeli takie ubrania szyjesz, dobrze Ci to wychodzi i dobrze się w nich czujesz, to może pomyśl o takim biznesie? Czasem wystarczy dostarczyć sobie odpowiednią dawkę motywacji, by wiedzieć jak odnieść sukces. Wydaje mi się, że będzie to strzał w dziesiątkę. Tym bardziej, że doskonale będziesz wiedziała czego potrzebują i czego oczekują osoby o takim troszkę większym rozmiarze.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Szukaj:
Skocz do: