Obecny czas: Nie 4:48, 25 Lut 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 2:19, 01 Maj 2017 
Niemowa
Niemowa

Jak lubicie kryminały, mogę polecić https://rewolucja.co.uk/9788379610693/a ... -ostatnich bardzo fajny kryminał. Ta księgarnia działa na terenie Wielkiej Brytanii, mają dobre ceny, duży wybór książek oraz niedrogą wysyłkę. Dostawa jest darmowa jak robicie większe zamówienie.

Temat postu:
PostWysłany: Czw 22:32, 04 Maj 2017 
Niemowa
Niemowa

Ja teraz odświeżam sobie "To" S. Kinga, bo niedługo ma wejść do kin nowa wersja filmu :)

Temat postu:
PostWysłany: Czw 10:42, 15 Cze 2017 
Słuchacz
Słuchacz

Jeśli lubicie czytać książki i nie wydawać na nie majątku to sprawdźcie http://aros.pl/ Duże rabaty na ksiażki i ekpresowa wysyłka. Przekonałam się już nei raz, że to najtańsza księgarnia w internecie. Ostatnio przeczytałam tam bardzo ciekawą książkę "Pierścień i Róża".

Temat postu:
PostWysłany: Śro 21:07, 05 Lip 2017 
Słuchacz
Słuchacz

A czy poza książkami czytacie jakieś fajne blogi, bądź też często zaglądacie na ciekawe strony? Sama bardzo lubię przeglądać portale architektoniczne . Moim ulubionym jest Sztuka Architektury. Można tam bowiem znaleźć ogromną ilość wiedzy na temat architektury nowoczesnej, panujących trendów zarówno w krajowej, jak i zagranicznej architekturze, a dodatkowo każdy artykuł jest naprawdę fajnie napisany:). Poza tym jeżeli kogoś interesują konkursy architektoniczne, również je tam znajdzie.

Temat postu:
PostWysłany: Wto 20:48, 29 Sie 2017 
Niemowa
Niemowa

Z książek to mogę polecić Wiedźmina Sapkowskiego książki są fenomenalne :)

Temat postu:
PostWysłany: Wto 14:38, 05 Gru 2017 
Niemowa
Niemowa

Tydzień temu skończyłam "Pływanie dla każdego" Terrego Laughlina, wyd. Buk Rower. Jestem początkująca w tej dziedzinie, zaczęłam pływać ze względu na zalecenia lekarza dlatego kiedy dostrzegłam tę książkę postanowiłam od razu ją kupić w nadziei, że pomoże mi wypracować odpowiedni styl pływania. Nie zawiodłam się, jest tam bardzo dokładnie wytłumaczone jak przyjąć prawidłową postawę, jak poprawić pracę całego ciała a w dodatku książka zawiera plan i sekwencje ćwiczeń co dla mnie było bardzo pomocne. Miałam już kilka okazji spróbować czego się dowiedziałam z książki ponieważ na basen staram się chodzić codziennie, teraz pływanie daje mi dużo więcej przyjemności, zdecydowanie lepiej się czuję i mniej męczę :) Polecam :)

Temat postu:
PostWysłany: Sob 21:08, 09 Gru 2017 
Słuchacz
Słuchacz

Kończę drugi tom Trylogii Kroniki Saltamontes Moniki Marin - zdecydowanie książka dla każdego, pokazuje wartości o jakich zwykle dzisiaj zapominamy. Po krótce - opowiada o losach dwóch sierot którzy wierzą w moc swojej skonstruowanej samodzielnie maszyny do produkowania Szczęścia, wierzą że spełnia się ich marzenia o domu i rodzinie w miejscu które wylosowali na mapie powojennej Europy. oczywiście to nie tylko wędrówka ale i przygoda, uczucia i ludzie jakich napotykają po drodze. Mnie ciekawiła tajemnica tytułowego bractwa, bracia próbują ja rozwiązać.

Temat postu:
PostWysłany: Nie 22:12, 10 Gru 2017 
Małomówny
Małomówny

magdalenka123 napisał(a):
Kończę drugi tom Trylogii Kroniki Saltamontes Moniki Marin - zdecydowanie książka dla każdego, pokazuje wartości o jakich zwykle dzisiaj zapominamy. Po krótce - opowiada o losach dwóch sierot którzy wierzą w moc swojej skonstruowanej samodzielnie maszyny do produkowania Szczęścia, wierzą że spełnia się ich marzenia o domu i rodzinie w miejscu które wylosowali na mapie powojennej Europy. oczywiście to nie tylko wędrówka ale i przygoda, uczucia i ludzie jakich napotykają po drodze. Mnie ciekawiła tajemnica tytułowego bractwa, bracia próbują ja rozwiązać.

Brzmi mega ciekawie. Przeczytałam też opis w necie i juz wiem co kupić chrześniakowi na gwiazdkę! Myślę, że te pozycje powinny mu się spodobać :)

Temat postu:
PostWysłany: Śro 6:57, 13 Gru 2017 
Bywalec
Bywalec

Ja dostałem ostatnio książkę tego autora http://www.taniaksiazka.pl/autor/jerzy-zieba Ukryte terapie, troche bez przekonania się za nią wzięłem. A brdzo szybko się przekonałem, że bardzo jest ciekawa i wciąga czytelnika. Autor pisze o naturalnych sposobach walki z chorobami tymi lagodnymi jak i przewlekłymi, niebezpiecznymi jak rak.

Temat postu:
PostWysłany: Pon 18:59, 18 Gru 2017 
Niemowa
Niemowa

Kroniki Saltamontes trafiły w moje ręce przypadkiem - córka znajomej czytała, pożyczyłam na długie wieczory i pochłonęłam oba tomy w dwa wieczory i nocki :) Adam i Aleks to mega mądre dzieciaki, z wyobraźnią, wartościami których brakuje wielu dorosłym a dzisiejsze pokolenie nastolatków ma inne cele i marzenia. Oni mieli bardzo przyziemne, a jakże ważne - kochać i być kochanymi, spełniać się, realizować marzenia, mieć pasje z którymi chętnie dzielą się z innymi. Popełniają błędy, ale chcą je naprawiać i umieją się przyznać do porażek. Oczywiście ich losy, odkrywanie świata i tajemnicy bractwa sa tak interesujące, że nie można nie przeczytać książek Moniki Marin. Swoja droga prostym językiem umie ona wpajać wartości, o których trzeba pamiętać.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 55 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Szukaj:
Skocz do: