Obecny czas: Pią 0:15, 20 Kwi 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kosmetyki naturalne
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 9:35, 11 Gru 2017 
Niemowa
Niemowa

Każdy z nas używa kosmetyków zarówno mężczyźni jak i kobiety. Jednak nie wszystkie nam odpowiadają i próbujemy znaleźć najbardziej odpowiednie dla nas. Nie jest to jednak proste, gdyż na rynku jest ich taka ilość, ze nie wiadomo co wybrać. Na rożnych forach internetowych czy sklepach można poczytać opinie osób, jednak każdy z nas ma inną skórą i co innego nam pasuje. Niektórzy lubią łagodne zapachy kwiatowe, inni natomiast mocne piżmowe. Ja osobiście polecam kosmetyki naturalne bez parabenów. Ich receptura oparta jest na delikatnym składnie wypełni naturalnym bez żadnych środków chemicznych. Są one najlepsze dla naszego organizmu i wbrew pozorom maja bardzo dobre właściwości. Coraz więc osób zaczyna jest stosować, gdyż część z nas ma alergie na kremy sprzedawane w zwykłych drogeriach co jest coraz większym problem. Dlatego ja bardzo polecam Wam stosować naturalne kosmetyki pozyskiwane głównie z roślin jak np. kremy czy szampony. Nasz organizm zawsze bardzo dobrze na takie substancje reaguje i go nieświadomie niepodtruwany.

Temat postu: Re: Kosmetyki naturalne
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 19:31, 01 Mar 2018 
Niemowa
Niemowa

No kosmetyki naturalne są lepsze i to chyba nie od dzisiaj wiadomo, nie uczulają tak, lepiej działają na skórę. Ja teraz własnie na święta czegoś dla siostry szukałem i takie cienie do powiek zamówiłem - http://alilla.com one są własnie hipoalergiczne i bez dodatku syfu tupu parabeny czy silikony.

Nieprzeczytany postWysłany: Pon 12:30, 05 Mar 2018 
Małomówny
Małomówny

Ja często też używam kosmetyków naturalnych ale moimi ulubionymi kosmetykami są marki Loreal, Catrice i Wibo. Bez nich nie wyobrażam sobie dnia bez makijażu :) I wczoraj trafiłam na drogerię online https://puderek.com.pl/ i mam pytanie do Was. Czy ktoś może zamawiał tutaj kosmetyki ? Bo jestem ciekawa jak długo się czeka na dostawę zamówienia. A ceny są przystępne dlatego chciałam tu sobie zamówić brakujące kosmetyki.

Nieprzeczytany postWysłany: Pią 10:16, 23 Mar 2018 
Niemowa
Niemowa

Teraz naturalne kosmetyki są bardzo modne. Tylko że trudno znaleźć takie z naprawdę dobrym składem

Nieprzeczytany postWysłany: Czw 6:42, 19 Kwi 2018 
Niemowa
Niemowa

Czy ja wiem że tak trudno znaleźć takie z dobrym składem? mnie tam się bardzo szybko udało, w sumie pierwsze po jakie sięgnęłam to były z serii eko https://ava-laboratorium.pl/ i są naprawdę i skuteczne i skład mają w pełni naturalny! a cenowo porównując konkurencję bardzo korzystnie. Polecam spróbować, w wielu miejscach można je dostać bądź online oczywiście.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Szukaj:
Skocz do: