Obecny czas: Pią 0:04, 20 Kwi 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ktorej firmy sprawdzony system alarmowy do domu
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 13:31, 24 Paź 2016 
Niemowa
Niemowa

Witam szanownych kolegów i koleżanki. Mam kłopot z wyborem systemu alarmowego do mojego domu. Chcę zamontować dość dobry alarm, który nie będzie powodował sztucznych alarmów - często wyjeżdżam i nie chcę się na zapas denerwować. Przeczytałem na tym blogu trans-sat.pl , iż alarmy Satel są zazwyczaj montowane w domach. Natomiast nigdzie nie byłem w stanie znaleźć informacji o konkurencyjnych systemach alarmowych? Czy nie są dostępne na naszym rynku? Czy jest inny powód, że nie powinno się ich instalować w domu. Chciałem się jeszcze spytać jak wygląda zabezpieczanie budynku jak jestem wewnątrz. Czy można uruchomić wtedy system alarmowy i przemieszczać się po domu normalnie. Oraz najistotniejsza rzecz - mam kota. Czy taki zwierzak będzie włączał system alarmowy w domu?

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 19:50, 07 Maj 2017 
Bywalec
Bywalec

Na pewno tego rodzaju firm na naszym rynku znajdziemy całkiem sporo. Nie mniej jednak według mnie, warto postawić na taką ofertę, jak chociażby ta firmy http://hipersystem.pl/ . Posiada ona bowiem duże doświadczenie zarówno w zakresie montażu instalacji alarmowych, a dodatkowo współpracuje z jedną z najbardziej znanych w naszym kraju firmy, zajmujących się ochroną osób i mienia. Wobec czego możemy być pewni, że dzięki ich produktom, nasz dom, mieszkanie, czy też firma będą w pełni bezpieczne.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 8:19, 10 Maj 2017 
Niemowa
Niemowa

Ja mam założony system fibaro i jestem zadowolony

Temat postu: system alarmowy
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 15:43, 08 Lis 2017 
Słuchacz
Słuchacz

Hej,
polecam innowacyjny system Dion! Zobaczcie sami https://sklep.ochronadione.pl/produkt/z ... one-basic/ jest to polski produkt. Ten zestaw zwiększy znacznie bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich bliskich. Wystarczy ściągnąć odpowiednią aplikację i monitorować stan Twojego domu. Dodatkowo dzięki zainstalowanej kamerze samodzielnie możesz weryfikować alarm i w razie potrzeby wezwać pomoc.
Polecam!

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 12:00, 12 Gru 2017 
Słuchacz
Słuchacz

Warto też pomyśleć o dobrym monitoringu. Fajne są kamery AHD To dobre rozwiązanie, pozwala na zabezpieczenie mieszkania, domu czy budynków firmy. Warto zainstalować takie kamery. W razie włamania mamy wszystko nagrane.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Szukaj:
Skocz do: