Obecny czas: Czw 20:14, 19 Kwi 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Okna
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 16:22, 27 Gru 2017 
Słuchacz
Słuchacz

Szukacie niezłej jakości drzwi okien do swojego domu ? Jeśli budujecie dom i już planujecie zakup okien wejściowych to koniecznie zaglądnijcie na bardzo ciekawą ofertę firmy Internorm http://www.okna-pasywne.pl/produkty/okn ... /home-pure, okna wysokiej klasy możecie właśnie znaleźć w ofercie tej firmy, stoi ona na bardzo wysokim poziomie !

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 20:26, 12 Sty 2018 
Niemowa
Niemowa

A jakie to są okna wejściowe? Nic mi to nie mówi ;/ Ja ostatnio wymieniałam okna na okna obrotowe https://www.witraz.eu/drewno/profile-sp ... otowe.html na poddaszu. Świetnie się sprawdzają. Są łatwe w czyszczeniu, łatwo się otwierają. Dzięki nim doskonale doświetliłam ciemne poddasze.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 21:17, 13 Sty 2018 
Słuchacz
Słuchacz

Ja niedawno wymieniałam okna dachowe, gdyż postanowiliśmy przystosować poddasze na cele mieszkalne. Wybrałam tanie okna firmy roofArt oferowane przez sklep www.extraokno.pl . To okna uchylno obrotowe z funkcją mikrouchyłu, dodatkową uszczelką ślizgową, nawiewnikiem wentylacyjnym, hartowaną szybą zewnętrzną. Producent daje na nie 10 lat gwarancji.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Szukaj:
Skocz do: